#مهسا_امینی

تعلیق اکران فیلم The Flash به دلیل اتهامات ازرا میلر و اخراج او از دنیای سینمایی دی سی

اصرار برادران وارنر برای اکران فیلم در سینماها در تاریخ مقرر

تعلیق اکران فیلم The Flash به دلیل اتهامات ازرا میلر و اخراج او از دنیای سینمایی دی سی شینا گازرانی ۰ ۱۵ تیر ۱۴۰۱ دی‌سی
اکران فیلم The Flash

در بستر حواشی داغ و روزافزون ازرا میلر (Ezra Miller) ستاره فیلم فلش و در حالی که کمپانی برادران وارنر اصرار به اکران سینمایی این اثر دارد، اخبار و گزارشاتی درباره تعلیق اکران فیلم The Flash به گوش می‌رسد.

اکران فیلم سینمایی The Flash 2022، به کارگردانی اندی موسکیتی (Andy Muscietti)، که البته برای رسیدن به پرده سینما راه پرفراز و نشیبی را طی کرده، برای ژوئن ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده است. این در حالی‌ست که برنامه اکران فیلم پیش‌تر یک بار به تعویق افتاده بود و در حال حاضر نیز، تضمینی برای اکران شدن حتمی فیلم در تاریخ مقرر شده وجود ندارد. در حال حاضر، علتی که برای تعلیق اکران فیلم The Flash توسط خبرگزاری‌ها اعلام شده اتهامات نگران‌کننده ستاره فیلم، ازرا میلر است.

خبرگزاری ددلاین طی ماه گذشته گزارش کرده بود که استدیو تولیدکننده فیلم در حال سنجیدن گزینه‌های مختلف برای سرنوشت فیلم The Flash است، که اکران سینمایی فیلم بدون تبلیغات اولیه و انتشار آن بر سرویس HBO Max‌ یکی از راهکارهای پیش رو بود. در این گزارش اعلام شده بود که مدیر عامل اجرایی کمپانی برادران وارنر دیسکاوری به‌زودی تصمیم خود را در این زمینه اعلام خواهد کرد.

به‌تازگی، در گزارشی از خبرگزاری Variety که مشروح اتهامات میلر را در بر داشت، اعلام شد که برادران وارنر خود را ملزم به اکران فیلم The Flash برای تاریخ مقررشده در سال ۲۰۲۳ می‌داند.

هنوز مشخص نیست که آیا میلر در پروژه‌های بعدی دی سی به ایفای نقش اسکارلت اسپیدستر (Scarlet Speedster) ادامه خواهد داد یا نه، اما کمپانی تولید‌کننده فیلم همچنان خود را موظف به اکران فیلم در تاریخ ژوئن ۲۰۲۳ می‌داند.

Variety

پیش‌تر نیز خبرگزاری ورایتی اعلام کرده بود که علی‌رغم اتهامات میلر، کمپانی وارنر برای اکران فیلم در سینماها اصرار می‌ورزد.

طی سال گذشته، پیشنهادهای مختلفی از جمله انتشار فیلم در سرویس HBO Max از سوی مخاطبان آنلاین مطرح شد. مشابه آنچه که برای کوین اسپیسی (Kevin Spacey) در فیلم All The Money in the World در سال ۲۰۱۷ و بازیگر فیلم ارتش مردگان (Army of the Dead)، کریس د لیا (Chris D’Elia) اتفاق افتاد، یکی دیگر از پیشنهادهای مطرح شده، به کارگیری بازیگر دیگری برای ایفای نقش اسکارت اسپیدستر بود. اما همچنان به‌نظر می‌رسد که چنین راه‌حل‌هایی مقبول برادران وارنر واقع نشده است.

خبرگزاری‌ها گزارش کرده اند که فیلم The Flash با پیرنگ سرگذشت بری آلن (Barry Allen) پروژه هزینه‌برداری برای تولیدکنندگان فیلم بوده، به‌طوری که ددلاین بودجه ساخت فیلم را ۲۰۰ میلیون دلار اعلام کرده است. بنابراین، بودجه هنگفتی که برای ساخت فیلم هزینه شده، راهکارهایی مانند کنسل کردن اکران سینمایی فیلم، انتشار بر سرویس HBO Max و ساخت مجدد فیلم با بازیگر جدید سناریوهای مناسبی به‌نظر نمی‌رسند.

با این حال، گفته می‌شود که این پروژه به‌طرز خارق‌العاده‌ای مورد تحسین مخاطبان آزمایشی قرار گرفته و احتمالاً این موضوع انگیزه‌ای برای حفظ برنامه اکران فیلم The Flash برای برادران وارنر است.

در رابطه با ستاره فیلم، ازرا میلر، منابع خبری از جمله ورایتی اعلام کرده اند که میلر امیدوار است در رابطه با اتهاماتش در آینده از خود دفاع کند، اما فعلا قصد دارد طی ماه‌های آینده بر سلامت و کسب بهبود تمرکز کند. ظاهرا، این بازیگر پیش‌تر طی یک رشته استوری‌های اینستاگرامی اتهامات خود را تصدیق کرده است.

به گزارش خبرگزاری ددلاین، صرف نظر از سرنوشتی که فیلم The Flash خواهد داشت، میلر در پروژه‌ فیلم‌های دنیای توسعه‌یافته دی سی پس از فیلم فلش سهمی نخواهد داشت.

تاریخ رسمی برای اکران فیلم The Flash بیست و سوم ژوئن ۲۰۲۳ (۲ تیر ۱۴۰۲) اعلام شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا