نگاهی به حالت دو نفره بازی Redfall

آرکین ما را بیش از پیش نا امید کرد!

نگاهی به حالت دو نفره بازی Redfall نیما خدارحمی ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
حالت دو نفره بازی Redfall

حالت Split Screen Co-Op یا حالت دو نفره آفلاین سال‌های زیادی است که در بازی‌های مدرن جایی ندارد، اما آیا استودیو آرکین (Arkane) این موضوع را تغییر داده است؟ در ادامه نگاهی حالت دو نفره بازی Redfall، انحصاری جدید ایکس باکس خواهیم داشت.

جدیدترین بازی انحصاری ایکس باکس، یعنی بازی مورد انتظار ردفال به تازگی به انتشار رسیده و در حالی که انتظار می‌رفت این بازی در زمان ما را با حالت Split Screen Co-Op همراه کند، ما را به طور کامل نا امید کرد و بدون این ویژگی مهم و دوست داشتنی عرضه شد.

استودو آرکین توسعه دهنده سری بازی موفق Dishonored، بازی Prey و البته عنوان موفق Deathloop بوده و انتظار می‌رفت بازی Redfall عنوانی کامل و جامع باشد که بار دیگر نام ایکس باکس را در دنیای بازی‌های انحصاری به صدر برساند. از همین رو انتظار می‌رفت این بازی از قابلیت دو نفره آفلاین پشتیبانی کند که چنین نشد و تنها روش شما برای تجربه این بازی به همراه دوستان، تشکیل گروه‌های چند نفره با استفاده از سرویس ایکس باکس لایو است.

بدون شک این موضوع سبب نا امیدی بسیاری از کاربران شده است. بازی Redfall یک عنوان خون آشام محور بوده و این دست از بازی‌ها در حالت دو نفره تجربه‌ای بی نظیر را به ارمغان می‌آورند و فقدان این ویژگی می‌تواند نارضایتی کاربران از این بازی را افزایش دهد.

از سوی دیگر، بازی Redfall از اولین لحظه عرضه به طور کاملا رایگان در اختیار کاربران سرویس محبوب ایکس باکس گیم پس قرار گرفته که بدون شک سبب جلب نظر کاربران زیادی خواهد شد و شما نیز می‌توانید در صورت در اختیار داشتن اشتراک گیم پس این بازی را بدون مشکل با همراهی دوستان خود تجربه کنید.

در پایان باید به این موضوع اشاره داشت که استودیو آرکین هیچ خبر رسمی مبنی بر انتشار حالت دو نفره بازی Redfall تا به این لحظه به انتشار نرسانده است. بازی Redfall در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و همچنین رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره بازی Redfall و البته فقدان حالت دو نفره در این بازی چیست؟ منتظر نظرات و تجربیات شما از این بازی هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا