نقدها و نمرات بازی Redfall منتشر شدند

خوناشام‌های بی‌جان!

نقدها و نمرات بازی Redfall منتشر شدند حمید توحیدلو ۰ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
نمرات بازی Redfall

ساعاتی پیش اولین نقدها و نمرات بازی Redfall توسط منتقدهای معروف منتشر شدند که بر اساس آن‌ها، ظاهرا با یک بازی ناقص و پر از ایراد روبه‌رو هستیم.

آن‌‎طور که به نظر می‌‎رسد، امسال سال مهمی برای مایکروسافت و کاربران ایکس باکس است؛ چرا که بعد از مدت‌ها و صبر و انتظار، در نهایت قرار است که آثار انحصاری ردموندی‌ها به نوبت روانه بازار شوند. در همین راستا، چند روز پیش بود که بازی پر سر و صدای ردفال، ساخته استودیوی آرکین، توسط بتزدا منتشر شد.

به لطف نمایش‌های جذاب، داستان و ایده‌های مهیج، ردفال یک بازی بی‌نظیر به نظر می‌رسید، اما در حال حاضر نقدهای منتشر شده از بازی نشان می‌دهد تیم سازنده چندان عملکرد خوبی نداشته و این محصول از بسیاری جوانب با مشکلات قابل توجهی روبه‌رو است.

ردفال تا به این لحظه توانسته نمره ۶۴ از ۱۰۰ از مجموع ۲۸ نقد در وبسایت متاکریتیک را به خود اختصاص دهد. شرایط برای نسخه پی سی بازی کمتر بدتر هم بوده؛ به طوری که این نسخه از مجموع ۱۸ نقد، امتیاز ۶۲ از ۱۰۰ را کسب کرده است. در عمده این بررسی‌ها به ساختار ناقص، گیم‌پلی تکراری، باگ‌های متعدد و طراحی‌های ناامیدکننده اشاره شده است. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ چند نقد و بررسی بازی از سوی منتقدهای معتبر خارجی را مطالعه کنید:

وبسایت گیم رنت با ارائه نمره ۷۰ از ۱۰۰، در خصوص ردفال می‌گوید:

ردفال به لطف جهان، دشمنان و گیم‌پلی خود، در گام نخست یک تجربه سرگرم‌کننده به‌نظر می‌رسد. با این حال، این یک بازی سطحی است. به همین خاطر، شاید برخی‌ها بگویند آیا این اثر ارزش چنین قیمت را دارد؟ هرچند، نباید فراموش کرد که بازی در سرویس گیم پس حضور دارد.

نمرات بازی Redfall

وبسایت گیمز رادار با اختصاص نمره ۵۰ از ۱۰۰، بازی ردفال را چنین توصیف می‌کند:

به طور کلی، ردفال در حد استانداردهای همیشگی آرکین نیست. این عنوان یک اثر شتاب‌زده، ناتمام و ناراضی‌کننده است.

وبسایت گیم اسپات با اختصاص نمره ۴۰ از ۱۰۰، درباره ردفال توضیح می‌دهد:

ردفال هنوز آماده انتشار نبود. باگ‌های بیش از حد به شما اجازه نمی‌دهد دنیای بازی را با دوستانتان کشف کنید و به خاطر عناصر ضعیف، یک چرخه ناامیدکننده ایجاد شده است. من نمی‌دانم آرکین به تنهایی تصمیم گرفته تا یک بازی شوتر با المان‌های لوت بسازد یا اینکه توسعه چنین اثری را به این استودیو تحمیل کرده‌اند. با این حال، چیزی که می‌توانم بگویم این است که یکی از بهترین استودیوهای بازی‌سازی به طور غیرمنتظره بازی ضعیفی ارائه کرده است.

گفتنی است که بازی ردفال هم اکنون برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. طبق روال همیشه، مشترکین سرویس گیم پس از همین حالا می‌توانند به صورت رایگان به تجربه بازی بپردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا