تاریخ انتشار بازی Redfall مشخص شد

عرضه در 12 اردیبهشت

تاریخ انتشار بازی Redfall مشخص شد

درست همانطور که قبلا در شایعات اعلام شد، تاریخ انتشار بازی Redfall، جدیدترین اثر استودیوی آرکین (Arcane) در 2 می (12 اردیبهشت) خواهد بود.

استودیوی بتسدا (Bethesda) به تازگی در رویداد Xbox Developer Direct، علاوه بر نمایش مبارزات، گیم‌پلی، شخصی سازی و سایر موارد از این قبیل، از تاریخ انتشار بازی Redfall هم پرده برداشت. دقیقا همانطور که لیکر eXtas1s قبلا اعلام کرد، بازی Redfall در تاریخ 12 اردیبهشت منتشر می‌شود. به لطف ایجاد سطح انتظارات معقول از این رویداد توسط کمپانی مایکروسافت (Microsoft)، تقریبا هیچ طرفداری از این مراسم ناامید نشد و حتی اعلام تاریخ عرضه Redfall هم طرفداران را غافل‌گیر کرد.

در رویداد Xbox Developer Direct شاهد نمایش‌هایی از جمله بازی Redfall، اکسپنشن بعدی بازی Elder Scrolls، و ارائه‌ی جزییات جدید از بازی Forza Motorsport بودیم. همچنین به بخش PvP بازی Mincraft Legends هم نگاهی داشتیم. این مراسم به تمام وعده‌های خود عمل کرد و اگر چنین شرایطی ادامه‌دار باشد، واکنش طرفداران دیدنی خواهد بود. اما در حال حاضر خیلی چیزهای جدیدی از بازی Redfall به نمایش گذاشته شد.

بازی Redfall در 12 اردیبهشت به‌طور انحصاری برای رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سریز X/S منتشر می‌شود. درست در روز تاریخ انتشار بازی Redfall، این عنوان روی سرویس ایکس باکس گیم پس هم قرار می‌گیرد. یعنی بازیکنان می‌توانند آخرین اثر سازنده‌ی Deathloop، یعنی استودیوی آرکین را فقط با پرداخت اشتراک روی سرویس، تجربه کنند. چندی پیش هاروی اسمیث (Harvey Smith) از ترسناک بودن انتشار بازی‌ روی سرویس گیم پس صحبت کرد. هجوم تعداد زیادی از بازیکنان به سمت این بازی در روز عرضه، آن هم در شرایطی که بخش زیادی از توسعه‌اش را در زمان کرونا گذراند، برای هاروی اسمیث ترسناک به‌نظر می‌رسد. البته با توجه به مواردی که امروز این این بازی دیدیم، به‌نظر می‌رسد که با عنوان خوبی طرف هستیم.

نمایش جزییات جدید علاوه بر اعلام تاریخ انتشار بازی Redfall

همچنین آرکین بخش‌های از جزیره‌ی Redfall مثل سواحل ویران، و پایگاه بازمانده‌ها مثل ایستگاه آتش نشانی را به نمایش گذاشت. بازیکنان در این بازی در مسیر کشف راز خون آشام‌ها، با دشمنانی از جمله خون‌آشام‌های تاریکی محور با نام Shrouds و Summon Rooks روبرو می‌شوند. شخصی‌ سازی‌های متعدد، درخت مهارت‌ها، اسلحه‌ها در کنار موارد دیگر، به بازیکن در این مسیر یاری می‌رسانند.

در شرایطی که فضای اینترنت پر است از اخبار مبنی بر اخراج اعضای کمپانی مایکروسافت، شامل استودیو‌های بتسدا و 343 اینداستریز (343 Industries)، اعلام تاریخ انتشار بازی Redfall خبر بسیار بزرگی برای استودیوهای ایکس باکس است. این بازی در کنار Starfield، از بزرگ‌ترین عناوین معرفی شده برای ایکس باکس به شمار می‌روند. بر اساس گزارش‌ها، تاریخ انتشار بازی Starfield هم به‌زودی اعلام می‌شود و انتظار می‌رود که برای عرضه پس از بازی Redfall برنامه‌ریزی شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا