توسعه آینده سری Halo برعهده استودیوی 343 Industries است

شایعات صحت ندارند

توسعه آینده سری Halo برعهده استودیوی 343 Industries است

برخلاف شایعات، وظیفه‌ی توسعه‌ی آینده سری Halo همچنان بر عهده‌ی استودیوی 343 اینداستریز (343 Industries) خواهد بود.

در پی اخبار اخراج کارمندان کمپانی مایکروسافت (Microsoft) و زیرمجموعه‌هایش، شایعاتی در مورد پایان پشتیبانی هیلو توسط 343 اینداستریز شکل گرفت. اما توسعه دهندگان بازی محبوب تیراندازی Halo Infinite، استودیوی 343 اینداستریز از ماندگاری این سری در آینده خبر می‌دهند.

پیر هینتزه (Pierre Hintze) رئیس استودیوی 343 اینداستریز با انتشار بیانیه‌ای در توییتر، این‌طور نوشت: Halo و مسترچیف (Master Chief) اینجا هستند که بمانند. توسعه‌ی آینده سری Halo با استودیوی 343 اینداستریز خواهد بود و این استودیو سعی می‌کند که داستان‌های حماسی، بخش چند نفره و موارد دیگری که Halo را به یک بازی عالی تبدیل می‌کند را در اختیار مخاطب قرار دهد.

آینده سری Halo پس از اخراج کارمندان مایکروسافت

کمپانی مایکروسافت در روزهای گذشته بیش از 10,000 نفر از کارمندان خود را از جمله در بخش‌های بازی‌سازی، اخراج کرد. اقدامی که مورد انتقاد گسترده‌ی کارمندان فعلی و قدیمی استودیوی 343 اینداستریز قرار گرفت.

پاتریک رن (Patrick Wren) طراح ارشد سابق بخش چند نفره در توییتر می‌گوید: کارمندان استودیوی 343 اینداستریز نباید اخراج می‌شدند و Halo Infinite باید در وضعیت بهتری قرار می‌گرفت. رهبری بی کفایت در طول توسعه‌ی بازی Halo Infinite باعث ایجاد استرس و فشار بر روی افرادی شد که به سختی تلاش می‌کردند تا بهترین Halo ممکن را بسازند. پاتریک رن توضیح می‌دهد که چگونه آن‌ها برای آینده سری Halo تلاش کردند و در نهایت کنار گذاشته شدند. از طرفی ساتیا نادلا مدیر ارشد اجرایی مایکروسافت به شکل بحث برانگیزی توضیح می‌دهد که مایکروسافت سعی داشت سرمایه و استعداد را به زمینه‌های رشد سکولار و رقابت دراز مدت، اختصاص دهد.

بازی Halo Infinite در تاریخ 8 دسامبر 2021 منتشر شد و در ادامه بسته‌های الحاقی آن، با تاخیر‌های فراوان مواجه شدند. بسیاری از طرفداران از بازگشت مجموعه‌ی Halo به مسیر قدیمی خود خوشحال بودند. اما تاخیرهای متعدد و در نهایت لغو حالت کمپین کوآپ، خشم طرفداران را نسبت به استودیوی 343 اینداستریز برانگیخت. نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا