تاریخ عرضه بازی Starfield به‌زودی اعلام می‌شود

اعلام تاریخ عرضه در یک رویداد اختصاصی

تاریخ عرضه بازی Starfield به‌زودی اعلام می‌شود

حساب اینستاگرام لاتین استودیوی بتسدا (Bethesda) از اعلام تاریخ عرضه بازی Starfield در آینده‌ای نزدیک خبر می‌دهد. احتمالا در رویدادهای پیش روی ایکس باکس، خبرهایی به دست‌مان برسد.

هفته‌ی گذشته کمپانی مایکروسافت (Microsoft) از رویداد Developer_Direct رونمایی کرد. در این رویداد اطلاعات جدیدی از بازی‌های Redfall، Forza Motorsport، The Elder Scrolls Online، و Mincraft در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. همچنین مشخص شد که در یک رویداد جداگانه، اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار Starfield منتشر می‌شود. با توجه به این‌که مدت زیادی از خبر تاخیر تاریخ عرضه بازی Starfield می‌گذرد، طرفداران انتظار دارند که مایکروسافت در این رویدادها تاریخ عرضه‌ی جدید این بازی را مشخص کند. حالا حساب اینستاگرام بتسدای لاتین هم گفته که به همین زودی‌ها، تاریخ عرضه‌ی این بازی اعلام می‌شود.

کامنت حساب اینستاگرام بتسدای لاتین درمورد تاریخ عرضه بازی Starfield

کاربری با نام MightyPaladin77 در ساب‌ردیت GamingLeaksAndRumours تصویری را از کامنت حساب اینستاگرام بتسدای لاتین در پاسخ به سوالی درمورد تاریخ انتشار بازی Starfield، به اشتراک گذاشت. متن ترجمه‌ی این کامنت با استفاده از گوگل ترنسلیت این‌طور می‌گوید:

ما خیلی زود آن را اعلام می‌کنیم. ما در حال آماده‌سازی یک نمایش مخصوص برای این بازی هستیم.

با توجه به این کامنت، انتظار می‌رود که تاریخ عرضه این بازی در رویداد آتی مشخص شود. البته هنوز تاریخ پخش این رویداد را نمی‌دانیم چرا که قبل از آن باید منتظر پخش رویداد Developer_Direct باشیم. اما وقتی حساب بتسدای لاتین، از کلمه‌ی “خیلی زود” استفاده می‌کند، پس نباید چندان زیاد منتظر بمانیم.

این خبر می‌تواند شایعات مربوط‌ به تاخیر دوباره در تاریخ عرضه بازی Starfield را رد کند. البته به‌نظر نمی‌رسد که تاریخ انتشار بازی Starfield قبل از تاریخ انتشار Redfall باشد که بر اساس شایعه‌ها در تاریخ 2 می (12 اردیبهشت 1402) منتشر می‌شود. بازی Starfield تنها بازی‌ای نیست که مایکروسافت تاریخ انتشار آن را به زودی اعلام می‌کند. به گفته‌ی ایکس باکس آلمان، بعضی از بازی‌های حاضر در رویداد Developer_Direct هم تاریخ عرضه دریافت می‌کنند. فراموش نکنید که نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا