1%
  • 0/10

تاریخ انتشار بازی Redfall لو رفت

احتمال عرضه در 2 می

تاریخ انتشار بازی Redfall لو رفت ۰ ۲۴ دی ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
تاریخ انتشار بازی Redfall لو رفت

به گزارش اینسایدرها، تاریخ انتشار بازی Redfall در 2 می (12 اردیبهشت 1402) خواهد بود. این خبر با گزارش قبلی در مورد پنجره‌ عرضه در ماه می مطابقت دارد.

این اطلاعات توسط لیکری با نام eXtas1s به اشتراک گذاشته شده که همگی او را با انتشار اطلاعات از بازی معرفی‌ نشده‌ اوردوز (Overdose) از هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) می‌شناسیم. علاوه بر این، اینسایدری با نام Brad Sams هم با انتشار یک توییت رمزی، صحت این خبر را تایید می‌کند. هر دوی این توییت‌ها با گزارش قبلی درمورد تاخیر داخلی در تاریخ عرضه بازی Redfall هم‌خوانی دارد.

گزارش لیکرها از تاریخ انتشار بازی Redfall

توییت eXtas1s این‌گونه بیان می‌کند:

اگر کسی شک داشت، حالا به طور صد در صد تایید شد بازی Redfall 2 در تاریخ ۲ می ۲۰۲۳ (12 اردیبهشت 1402) عرضه می‌شود.

توییت Brad Sams هم با تعدادی ایموجی به عرضه‌ بازی Redfall در 2 ماه می اشاره می‌کند. عنوان Redfall به عنوان بازی انحصاری ایکس باکس، از روز عرضه روی سرویس ایکس‌باکس گیم پس قرار می‌گیرد. گزارش‌هایی در مورد امکان دسترسی‌ زودهنگام همچون بازی Forza Horizon وجود دارد.

تاریخ انتشار بازی Redfall به گونه‌ای است که آن را به اولین بازی تریپل A ایکس باکس برای سال 2023 تبدیل کرده و فشار زیادی را به تیم سازنده وارد می‌کند. به تازگی هاروی اسمیث (Harvey Smith) کارگردان بازی Redfall، از ترسناک بودن انتشار این بازی روی سرویس گیم پس صحبت کرد. چرا که بازیکنان زیادی این بازی را تجربه و نظرشان را بیان می‌کنند.

با این‌که خیلی از افراد، این بازی را با عنوان Left4Dead مقایسه می‌کنند، اما توسعه‌دهندگان معتقدند که این بازی ترکیبی از S.T.A.L.K.E.R و Far Cry 2 است. عنوان Redfall همچنین از بازی‌های Borderlands، D&D و Diablo هم الهاماتی می‌گیرد. باید منتظر اخبار دقیق‌تری در مورد تاریخ انتشار بازی Redfall در ۲۵ ژانویه (۵ بهمن) در رویداد Xbox’s Developer Direct باشیم. بازی Starfield هم در این رویداد حضور دارد. البته به دلیل بزرگی Starfield، ممکن است بعدا شاهد یک رویداد جداگانه هم برای آن باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments