فیل اسپنسر به نارضایتی طرفداران از تاخیر بازی ‌های Starfield و Redfall واکنش نشان داد

تاخیر بازی های Starfield و

فیل اسپنسر، مدیرعامل ایکس‌باکس به خشم طرفداران پس از بیانیه تاخیر بازی ‌های Starfield و Redfall واکنش نشان داد. در ادامه با ما همراه باشید.

پس از آنکه استودیو بتسدا رسما در بیانیه‌ای از تاخیر بازی ‌های Starfield و Redfall خبر داد، موج گسترده‌ای از اعتراضات طرفداران به‌سوی این شرکت سرازیر شد. در ادامه این رویداد فیل اسپنسر (Phil Spencer) در توییتی اعلام کرد که آن‌ها به بازخورد‌های مخاطبان گوش می‌کنند. وی ادامه داد که می‌دانیم طرفداران از این اتفاق ناامید شده‌اند، اما ما می‌خواهیم محصول نهایی کیفیت و ثباتی که انتظار می‌رود را داشته باشد.

تاخیر بازی های Starfield و Redfall

پیش از این قرار بود بازی Starfield در تاریخ نوامبر (آبان) امسال به بازار عرضه شود. اثری که انتظار می‌رفت بزرگ‌ترین انحصاری امسال ایکس‌باکس باشد. بازی که حتی پیش‌بینی می‌شد رقیب اصلی و سرسخت عنوان Elden Ring، در مراسم گیم‌آواردز امسال شود. حال باتوجه به تاخیر بازی ‌های Starfield و Redfall باید منتظر انتشار آن‌ها در نیمه اول سال ۲۰۲۳ باشیم.

تا به امروز طرفداران بازی‌های Starfield و Redfall هیچ نمایشی از گیم‌پلی این عناوین مشاهده نکرده‌اند. هرچند که اطلاعاتی از جناح‌ها و قابلیت‌های داخل این آثار گفته شده است. تاخیر این دو اثر موردانتظار و نسبت داده شدن آن‌ها با بازی Cyberpunk 2077، بیش از پیش باعث نگرانی طرفداران شده است. هرچند که جیسون شرایر، خبرنگار بانفوذ و حرفه‌ای صنعت بازی‌های ویدیویی در توییتی اعلام کرد که تاخیر مذکور، برای جلوگیری از رخ دادن اتفاقی مشابه به عرضه بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ بوده است.

درهرحال و با توجه به گفته‌‌های استودیو بتسدا(Bethesda) در بیانیه تاخیر دو بازی Starfield و Redfall می‌داینم که این آثار قرار است در نیمه اول سال ۲۰۲۳ میلادی به بازار عرضه شوند. تنها امیدواری که طرفداران دارند، سابقه درخشان این دو شرکت در خلق بازی‌های ویدیویی است. آثاری همچون The Elder Scrolls Skyrim، Fallout 4 و Dishonored که به‌شدت از بهترین‌های سبک خود محسوب می‌شوند.

نظر شما درباره تاخیر بازی ‌های Starfield و Redfall چیست ؟ آن را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا