#مهسا_امینی

بازی های Starfield و Redfall تاخیر خوردند!

بازی‌های انحصاری مورد انتظار ایکس باکس با تاخیر مواجه شدند!

بازی های Starfield و Redfall تاخیر خوردند! نیما خدارحمی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
تاخیر بازی های Starfield و Redfall

پس از مدت‌ها بی خبری از دو بازی مورد انتظار انحصاری ایکس باکس، اخباری ناامید کننده از طرف توسعه دهنده آن‌ها یعنی بتزدا (Bethesda) منتشر شد. بازی‌های Starfield و Redfall تاخیر خوردند!

استودیو بتزدا که حال بخشی از شرکت مایکروسافت بوده و وظیفه توسعه دو بازی مورد انتظار Starfield و Redfall را بر عهده دارد به تازگی از تاخیر خوردن این دو بازی تا نیمه اول سال ۲۰۲۳ خبر داد. استودیو بزرگ بتزدا طی توییتی در صفحه رسمی خود بدون اشاره به دلیلی خاص از تاخیر دو بازی خود خبر داد. آن‌ها همچنین اعلام کردند که قصد دارند از ارائه عناوینی بی نقص و پایان یافته اطمینان حاصل کنند.

این توییت همچنین وعده انتشار اولین گیم پلی هر دو بازی را در آینده‌ای نه چندان دور داد و ما گمان داریم منظور آن‌ها از آینده نه چندان دور، مراسم Xbox/Bethesda Summer Showcase باشد که در تاریخ ۱۲ ژوئن، برابر با ۲۲ خرداد ماه برگزار خواهد شد. در ادامه می‌توانید متن کامل توییت بتزدا را مطالعه کنید:

ما تصمیم گرفتیم انتشار دو بازی Redfall و Starfield را تا نیمه ابتدایی سال ۲۰۲۳ به تاخیر بیندازیم. تیم‌های آرکین شهر آستین (تیم توسعه دهنده بازی Redfall) و استودیو بتزدا (تیم توسعه دهنده بازی Starfield) امیدها و آرزوهای بسیاری برای بازی‌های خود دارند و ما قصد داریم از ارائه عناوینی بی نقص و پایان یافته اطمینان حاصل کنیم. ما همچنین قصد داریم از تمام کسانی که برای دو بازی Redfall و Starfield هیجان زده هستند تشکر کنیم. هیجان شما بخشی مهم از انرژی ما بوده که ما را هر روز، بیش از پیش قدرتمند کرده و به هیجان ما نیز می‌افزاید. ما نمی‌توانیم بیش از این برای انتشار اطلاعات بیشتر درباره این دو بازی با شما صبر کنیم. از پشتیبانی شما تشکر می‌کنیم.

بازی Starfield پیش‌تر برای انتشار در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ برابر با ۲۰ آبان ماه سال جاری شمسی که تاریخی مهم برای تیم بتزدا است برنامه ریزی شده بود. اگر به خاطر داشته باشید، بازی Elder Scrolls V: Skyrim نیز در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۱۱ انتشار یافته بود! ما طی دو سال اخیر اطلاعات بسیاری از این بازی، از جمله موسیقی، فضای کلی و گروه‌های این بازی دریافت کرده بودیم، با این حال هیچ گیم پلی رسمی تابدین لحظه از استارفیلد منتشر نشده است.

از سوی دیگر، بازی Redfall سر و صدای بسیار کمتری به پا کرد. این بازی که سال گذشته در مراسم E3 معرفی شد، جدیدترین پروژه استودیو آرکین شهر آستین ایالت تگزاس بوده که در سبک شوتر اول شخص کو-آپ است و برای انتشار در تابستان امسال برنامه ریزی شده بود.

متاسفانه هر دو بازی با تاخیر روبه رو شده و باید منتظر انتشار اخبار رسمی بیشتر، گیم پلی و تاریخ انتشار جدید از طرف بتزدا باشیم. نظر شما درباره این دو بازی چیست؟ فکر می‌کنید دلیل تاخیر خوردن بازی های Starfield و Redfall چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا