#مهسا_امینی

دو بازیگر مشهور به فیلم پرستاره‌ی دیوید او. راسل پیوستند

نام این اثر در حال حاضر مشخص نیست

فیلم پرستاره‌ی دیوید او. راسل

طبق گزارشی که اخیرا روی خروجی وب سایت Variety قرار گرفته، رامی ملک و زوئی سالدانیا به فیلم پرستاره‌ی دیوید او. راسل پیوسته‌اند.

رسانه‌های فعال در حوزه‌ی فیلم و سریال اوایل سال گذشته‌ی میلادی از تلاش‌های دیوید او. راسل (David O. Russell) برای ساخت اثر جدیدش خبر دادند. او اواخر دهه‌ی ۸۰ میلادی وارد صنعت سینما شد و با گذشت مدت کوتاهی توانست اعتماد تهیه‌کنندگان را جلب کرده و روی صندلی کارگردانی چند فیلم کمدی سیاه از جمله Three Kings بنشیند. نقطه‌ی عطف دوران کاری راسل به دومین دهه‌ی قرن بیست و یک مربوط می‌شود. او سه فیلم Silver Linings Playbook ،The Fighter و American Hustle را ساخت که هر سه نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کردند، بلکه فروش بالایی را در باکس آفیس جهانی به ثبت رسانند. در ضمن، از افتخاراتش می‌توان به دریافت جوایز گلدن گلوب و نامزدی در اسکار اشاره کرد.

وب سایت Variety با انتشار یک گزارش اختصاصی از پیوستن رامی ملک (Rami Malek) و زوئی سالدانیا (Zoe Saldana) به فیلم پرستاره‌ی دیوید او. راسل خبر داده است. نویسنده جزئیات بیشتری را به اشتراک نگذاشته و نمی‌دانیم این دو هنرپیشه‌ی مشهور سینما چه نقشی را جلوی دوربین ایفا می‌کنند. پیش از این، حضور کریستین بیل (Christian Bale)، مارگو رابی (Margot Robbie) و جان دیوید واشنگتن (John David Washington) قطعی شده بود. البته این سه هم شرایط مشابهی با ملک و سالدانیا داشته و نقش‌شان مشخص نیست. این موضوع را باید به پای سیاست‌های سختگیرانه‌ی راسل نوشت که جلوی افشای هر گونه اطلاعات را گرفته است. اقدامات او به قدری نتیجه‌بخش بوده که مشخص نیست داستان حول محور چه موضوعی می‌چرخد. هر چند، می‌‌دانیم راسل شخصا وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه را بر عهده داشته است.

رامی ملک اصالتا مصری بوده اما ملیتی آمریکایی دارد. او با ایفای نقش اصلی در Mr. Robot توانست نام خود را به عنوان یک بازیگر بااستعداد بر سر زبان‌ها بیاندازد. ملک سپس در Bohemian Rhapsody حاضر شد؛ فیلمی که بر اساس زندگی فردی مرکوری (Freddie Mercury) خواننده‌ی مشهور راک ساخته شد. عملکرد او به قدری کم‌نقص بود که جایزه‌ی اسکار بهترین بازیگر مرد را برایش به ارمغان داشت. ملک اخیرا در No Time to Die حاضر شده است. او نقش منفی جدیدترین فیلم جیمز باند را ایفا می‌کند. زوئی سالدانیا مانند ملک در کسب جوایز معتبر چندان موفق نبوده اما فیلم‌های شاخصی در پرونده‌ی کاری‌اش دیده می‌شود که برای مثال می‌توان Avatar و Avengers: Endgame را نام برد.

جدیدترین اثر دیوید او. راسل که فعلا نامی ندارد، چندی پیش در لس آنجلس وارد فاز فیلمبرداری شده است. اگرچه تاریخ انتشار یا اکران مشخص نیست اما می‌دانیم نیو رجنسی پروداکشنز وظیفه‌ی نشر را بر عهده دارد. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های والت دیزنی  به شمار می‌رود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا