#مهسا_امینی

تاریخ اکران فیلم The Little Things با نقش‌آفرینی دنزل واشینگتن مشخص شد

جرد لتو در نقش یک قاتل سریالی

تاریخ اکران فیلم The Little Things

شرکت برادران وارنر تاریخ اکران فیلم The Little Things را مشخص کرد. بازیگران شناخته شده‌ای از جمله دنزل واشینگتن و رامی مالک در این اثر دلهره‌آور حضور دارند.

جان لی هنکاک (John Lee Hancock) که برای ساخت فیلم‌های ورزشی و درام‌های تاریخی از جمله The Blind Side ،The Founder و Saving Mr. Banks شناخته می‌شود، از چندین ماه قبل روی فیلمی دلهره‌آور تحت عنوان The Little Things کار می‌کند. این فیلم اوایل ماه سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی وارد فاز فیلمبرداری شد و ضبط صحنه‌های مورد نظر نهایتا در دسامبر به پایان رسید. این اثر در حال حاضر مراحل پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد.

شرکت برادران وارنر رسما تاریخ اکران فیلم The Little Things را مشخص کرد. بر این اساس، هشتمین فیلم بلند جان لی هنکاک در مقام کارگردان از تاریخ ۱۰ بهمن سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۹ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱) در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد. انیمیشن سینمایی Rumble محصول استودیوی پارامونت انیمیشن هم از همین تاریخ به سینماها می‌آید. اکران همزمان این دو اثر احتمالا جای هیچ گونه نگرانی برای سازندگان آن‌ها اثر نخواهد داشت؛ زیرا هر یک از این آثار گروه سنی متفاوتی از مخاطبان را هدف گرفته‌اند.

داستان فیلم The Little Things در شهر کرن کانتی جریان داشته و درباره‌ی همکاری یک معاون کلانتر به نام دک با کارآگاهی به نام بکستر است که باید یک قاتل سریالی را دستگیر کنند. دک، دقت بسیاری داشته و خیلی سریع متوجه نکات ریز می‌شود اما تمایل بسیاری به دور زدن قانون دارد؛ موضوعی که برای بکستر اصلا خوشایند نیست. در این میان، دک باید با رازی از گذشته‌ی خود دست و پنجه نرم کند. نقش‌آفرینی دک و بکستر به ترتیب به دنزل واشینگتن (Denzel Washington) و رامی مالک (Rami Malek) سپرده شده است.

از دیگر بازیگران حاضر در فیلم The Little Things می‌توان به سوفیا واسیلویا (Sofia Vassilieva)، ناتالی مورالس (Natalie Morales)، تری کینی (Terry Kinney)، مایکل هیات (Michael Hyatt)، جیسون جیمز ریکتر (Jason James Richter)، کریس بائر (Chris Bauer) و کری اومالی (Kerry O’Malley) اشاره کرد. نام جرد لتو (Jared Leto) هم در لیست بازیگران دیده می‌شود اما تاکنون اشاره‌ای به نقش او نشده است. لتو احتمالا برای به تصویر کشیدن قاتل سریالی انتخاب شده است.

جان لی هنکاک، تنها کارگردان The Little Things نیست و وظیفه‌ی نوشتن فیلمنامه را هم بر عهده داشته است. هنکاک همچنین در کنار مارک جانسون (Mark Johnson) یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم دلهره‌آور است. مایک دریک (Mike Drake) هم به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در روند تولید حضور دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا