#مهسا_امینی

اولین تریلر فیلم آمستردام با حضور مارگو رابی و کریستین بیل منتشر شد

دوستی گرمابه و گلستان سه ستاره سینما در آخرین اثر دیوید او راسل

در دنیای امروز، حتی فیلم‌هایی که با اهداف سودآوری نیز ساخته نشده اند، رویدادهایی برای گرد هم آمدن ستاره‌های سینما تلقی می‌شوند. برای مثال، تریلر فیلم آمستردام (Amsterdam) به کارگردانی دیوید او راسل (David O. Russell) ، پر از ستارگان مشهوری است که انگشت‌های دو دست برای شمردن‌شان کافی نخواهد بود.

از ستارگان نقش‌های اصلی فیلم می‌توان به کریستین بیل (Christian Bale)، مارگو رابی (Margot Robbie) و جان دیوید واشنگتن (John David Washington) اشاره کرد که به‌ترتیب نقش یک دکتر، پرستار و وکیل را ایفا می‌کنند که در خلال جنگ با یکدیگر آشنا شده اند و دوستی‌ای بسیار صمیمی میان آن‌ها شکل گرفته است.
در اولین تریلر فیلم آمستردام که به‌تازگی منتشر شده، می‌بینیم که این سه دوست به ارتکاب قتل متهم می‌شوند. از همین رو، برای اثبات بی‌گناهی خود در بررسی یک پرونده قتل دخیل می‌شوند. از دیگر ستارگانی که در این فیلم حضور دارند می‌توان به رابرت دنیرو (Robert De Niro) اشاره کرد که پس از پروژه‌هایی از جمله Joy، American Hustle و Silver Linings Playbook برای چهارمین بار به همکاری با راسل می‌پیوندد.

مطابق آنچه که در خلاصه کوتاه فیلم آمده می‌توان حدس زد که فیلم آمستردام داستانی جذاب و پیچیده است که به‌طرز درخشانی وقایع تاریخی را با داستان‌های تخیلی درباره سه دوست صمیمی که خود را وسط یکی از تکان‌دهنده‌ترین توطئه‌ها در تاریخ آمریکا می‌یابند، در قالب تجربه‌ای سینما‌یی درمی‌آمیزد.
تقریباً تمام ستارگانی که لیست بازیگران فیلم حضور دارند در لحظاتی از تریلر حضور دارند. در اولین تریلر فیلم آمستردام به حضور تیلور سوئیفت (Taylor Swift)‌ نیز اشاره می‌شود که پس از فیلم Catstastrophe محصول ۲۰۱۹ بار دیگر پیروزمندانه به پرده نقره‌ای سینما بازمی‌گردد.

کریس راک (Chris Rock)، آنیا تیلور جوی (Anya Taylor-Joy)، آلساندرو نیوولا (Alessandro Nivola)، آندره‌آ ریسبرو (Andrea Riseborough)، ماتیاس خونارتس (Matthias Schoenaerts)، مایکل شنون (Michael Shannon)، مایک مایرز (Mike Myers)، زوئی سالدانیا (Zoe Saldaña) و رامی مالک (Rami Malek) نیز در این مراسم حضور دارند.
تمام قتل‌ها، ضرب و شتم‌ها و ستاره‌های بزرگی که در فیلم آمستردام حضور دارند در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱ آذر ۱۴۰۱) به پرده سینماها می‌آیند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا