#مهسا_امینی

شش چهره جدید به تیم بازیگری فصل دوم Raised by Wolves افزوده شدند

نقش همگی‌ این بازیگر‌ها مشخص شده است

تیم بازیگری فصل دوم Raised by Wolves

با توجه به گزارشی که چندی پیش به فضای مجازی راه یافت، شش چهره جدید به تیم بازیگری فصل دوم Raised by Wolves پیوسته‌اند.

ریدلی اسکات (Ridley Scott) از کارگردانان بزرگ هالیوود طی سه دهه اخیر به شمار می‌رود. او در اولین تجربه خود در حوزه سریالسازی با آرون گزیکوفسکی (Aaron Guzikowski) همکاری کرد که نتیجه‌اش اثری به نام Raised by Wolves بوده است. فصل اول از ۱۰ قسمت تشکیل شده و بین سپتامبر الی اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی از طریق HBO Max در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. از آن‌جایی که بازخوردها مثبت بودند، مدیران سرویس استریم تصمیم گرفتند با ساخت ادامه سریال موافقت کنند.

داستان در قرن بیست و دو میلادی روایت می‌شود. جنگی عظیم میان نیروهای نظامی آتئیست و نیروهای نظامی مذهبی سیاره زمین را در آستانه نابودی قرار داده است. در چنین شرایطی، دو اندروید به نام‌های پدر و مادر تعدادی نوزاد انسان را همراه خود سوار سفینه کرده و از زمین فرار می‌کنند. آن‌ها قصد دارند از کودکان مراقبت کرده و به واسطه آن‌ها، یک تمدن انسانی جدید در سیاره کپلر-۲۲بی ایجاد کنند. شرایط مطابق انتظار پیش نرفته و تمامی نوزادان به جز یک نفر می‌میرند. در حالی که امیدی به احیای بشریت نمانده، شخصیت‌های اصلی متوجه می‌شوند تنها بازمانده‌های جنگ عظیم نیستند. از بازیگران سریال می‌توان به آماندا کالین (Amanda Collin) در نقش مادر، ابوبکر سلیم (Abubakar Salim) در نقش پدر و تراویس فیمل (Travis Fimmell) در نقش آنتاگونیست اشاره کرد.

طبق گزارشی که وب سایت Deadline کار کرده، شش هنرپیشه جدید به تیم بازیگری فصل دوم Raised by Wolves اضافه شده‌اند. نفر اول، پیتر کریستوفرسن (Peter Christoffersen ) بوده و نقش یک سرباز آتئیست به نام کلور را ایفا می‌کند. نفر دوم، سلینا جونز (Selina Jones) نام داشته و قرار است به عنوان یک اندروید به نام مادربزرگ جلوی دوربین حاضر شود. نفر سوم، مورگان سانتو (Morgan Santo) است که نقش وریل را ایفا می‌کند. وریل، یک اندروید یاغی است. نفر چهارم لیست، جیمز هارکنس (James Harkness) نام دارد. او نقش یک سرباز دیگر به نام تیمرلین را به دوش می‌کشد. نفر پنجم، کیم انگلبرکت (Kim Engelbrecht) است که نقش دانشمندی برجسته و نه چندان پایبند به اصول اخلاقی را ایفا می‌کند؛ دانشمندی که دسیما نامگذاری شده است. در انتها، به جنیفر ساینگ (Jennifer Saayeng) می‌رسیم. او به عنوان نوا جلوی دوربین می‌رود که رهبر یک شبکه زیرزمینی برای انتقال اقلام مختلف است.

با توجه به خلاصه داستاتی که از فصل دوم Raised by Wolves منتشر شده، در قسمت‌های شاهد پیوستن پدر، مادر و شش فرزندشان به یک کلونی متعلق به انسان‌های آتئیست هستیم. پیوستن به کلونی، تنها آغاز چالش‌هایشان است؛ زیرا فرزندی که داخل رحم مادر بوده و در حال رشد است، نه تنها کلیدی برای بقای بشریت نیست، بلکه یک تهدید به شمار می‌رود.

در انتها، لازم به ذکر است تاریخ انتشار فصل دوم Raised by Wolves در حال حاضر مشخص نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا