شایعه: استودیو Quantic Dream درحال توسعه بازی Star Wars است

خالق Heavy Rain و Beyond در راه جنگ ستارگان!

شایعه: استودیو Quantic Dream درحال توسعه بازی Star Wars است نیما خدارحمی ۰ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
توسعه بازی Star Wars توسط Quantic Dream

عنوان Detroit: Become Human آخرین عنوان انتشار یافته توسط Quantic Dream بود که توانست نظر بسیاری را به خود جلب کند و حال اینگونه به‌نظر می‌رسد که باید منتظر عنوانی از سری Star Wars تحت نام این استودیو باشیم.

قرارداد میان استودیو Quantic Dream و سونی، مبنی بر انتشار سه عنوان انحصاری برای کنسول‌های این شرکت با انتشار بازی Detroit: Become Human در سال ۲۰۱۸ پایان یافت و پس از آن رئیس این استودیو آقای دیوید کیج (David Cage) به‌دنبال فرصت‌ها و همکاران جدید است.

اولین بار اخبار و شایعات مرتبط، توسط یوتیوبر و ژورنالیست سابق فرانسوی، گاتوز (Gautoz) در ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور ۱۴۰۰) منتشر شده و او اشاره داشت که قرارداد Quantic Dream با سونی به پایان رسیده و آن‌ها قراردادی با دیزنی امضا خواهند کرد.

در سوی دیگر، تام هندرسون طی مصاحبه با شخصی دیگر به اطلاعاتی دست پیدا کرده بود که خبر از توسعه عنوانی مرتبط با سری Star Wars توسط آن‌ها می‌داد و به گفته او ۱۸ ماه از آغاز توسعه این بازی می‌گذرد. هندرسون در گذشته پستی مرتبط در شبکه توییتر منتشر کرده بود، بااین حال تحقیقات را ادامه داد و متوجه شد که چنین بازی حقیقت دارد.

اگر به تصویر منتشر شده توسط تام هندرسون که در ابتدای این مطلب قرار گرفته نگاه بیندازید، متوجه می‌شوید که شخص قرار گرفته پشت دو شمشیر Lightsabre در حقیقت یکی از شخصیت‌های عنوان Detroit: Become Human بوده که تصویری خلاقانه و درعین حال عجیب را رقم زده است.

تام هندرسون همچنین اشاره داشت که نمی‌داند این ۱۸ ماه تا چه میزان ادامه خواهد داشت و اینگونه به‌نظر می‌رسد که تنها چند ماه است که استودیو Quantic Dream تمام نیروی خود را روی این پروژه قرار داده است. مهر تایید این خبر زمانی زده شد که استودیو Quantic Dream پستی مربوط به فرنچایز جنگ ستارگان در صفحه‌ای توییتری که وبسایت thegamepost منتشر کرده بود را لایک کرد، بااین حال این آن‌ها پس از مدتی لایک خود را حذف کردند.

اینگونه به‌نظر می‌رسد که اخبار مرتبط با توسعه عنوان جدید Star Wars توسط استودیوی فرانسوی Quantic Dream حقیقت دارد، بااین حال تمام اخبار درحد شایعه بوده و نمی‌توان به‌طور صددرصد به آن‌ها اعتماد داشت و باید تا اعلام رسمی استودیو توسعه دهنده یا دیزنی منتظر ماند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا