بازیکنان بازی وارزون 2 در حال کاهش است

افت شدید بازیکنان همزمان

بازیکنان بازی وارزون 2

با توجه به آمار‌های منتشر شده از سوی استیم، به‌نظر می‌رسد تعداد بازیکنان بازی وارزون 2 به سرعت در حال کاهش است.

آمار‌های استیم نشان می‌دهد تعداد بازیکنان این بازی از زمان انتشار در ماه نوامبر تاکنون، روند نزولی را طی کرده است. سطح انتظارات برای بازی Call of Duty: Warzone 2 بالا بود. بسیاری از بازیکنان از جایگزینی نقشه‌ی Caldera با نقشه‌ی Verdansk در بازی اصلی عصبانی بودند. در ابتدا واکنش‌ها نسبت به بازی وارزون 2 بسیار مثبت بود و برخلاف Caldera، با استقبال خوبی از سوی بازیکنان مواجه شد. با این حال به‌نظر می‌رسد وارزون 2 با مشکلاتی در زمینه‌ی حفظ بازیکنانش روبرو است.

از دست دادن تعداد بازیکن‌ها با گذر زمان، اتفاق عجیبی در بازی‌های ویدیویی نیست. کاهش بازیکنان در بازی‌های چنده‌نفره‌ی سنتی یا بازی‌های تک‌نفره، چندان اهمیت ندارد. اما درمورد بازی‌های لایو سرویس قضیه فرق می‌کند. بازی‌های لایو سرویس باید بازیکن را برای مدت طولانی در بازی حفظ کنند. به همین منظور سازنگان این نوع بازی‌ها، باید به طور متدوام به‌روزرسانی‌هایی را برای آن‌ها منتشر کنند. با این حال تعداد بازیکنان بازی وارزون 2 با وجود عرضه‌ی محتوای‌ جدید برای این عنوان، رو به کاهش است.

کاهش آمار بازیکنان بازی وارزون 2

به گزارش Gfinity Esports بازی Call of Duty: Warzone 2 به مرور کابرانش را در استیم از دست داد. در ماه نوامبر، بازیکنان بازی وارزون 2 معمولا به رقم 223,000 می‌رسید. اما در ماه دسامبر بیست درصد از این آمار کم شد. سپس در سی روز گذشته دوباره شاهد افت 16 درصدی این آمار بودیم. این در حالی است که هیچ بازی بزرگی در این مدت منتشر نشد که به طور مستقیم با وارزون 2 رقابت کند.

بازی Call of Duty: Warzone 2 هنوز می‌تواند با به‌روزرسانی‌های با کیفیت، نظر بازیکنان را به خود جذب کند. انتظار می‌رود به‌روزرسانی مهم بعدی این بازی با شروع فصل دوم در ماه فوریه منتشر شود. باید ببینیم آیا این به‌روزرسانی می‌تواند بازیکنان قدیمی را بازگرداند یا حتی بازیکنان جدیدی را به سمت این بازی سوق بدهد.

قابل ذکر است که این اطلاعات فقط تعداد بازیکنان بازی وارزون 2 در استیم را نشان می‌دهند. بازی Call of Duty: Warzone 2 روی‌ کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس باکس هم در دسترس است. هیچ آماری از تعداد بازیکنان روی کنسول‌ها در دسترس نیست. اما شاید وارزون 2 روی کنسول‌ها عملکرد بهتری از خود نشان داده باشد.

بازی Call of Duty: Warzone 2 هم اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس باکس وان، و ایکس باکس سریز X در دسترس است. فراموش نکنید نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا