بهترین تفنگ های Modern Warfare 2

بهترین تفنگ های Modern Warfare 2 کدام هستند؟

توپخانه عظیم مدرن وارفر ۲ عالی، ولی کمی گیج کننده است!

توپخانه انبوه و رو به رشد نسخه جدید سری بازی Call of Duty در حالی که بسیار عالی است، می‌تواند شما را گمراه کرده و در انتخاب تفنگ مناسب مردد کند. از همین رو قصد داریم در این مطلب نگاهی به بهترین تفنگ های Modern Warfare 2 داشته باشیم.

جدیدترین نسخه از سری بازی کالاف دیوتی یعنی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 که در زمان انتشار این مطلب در حدود دو ماه پیش به انتشار رسیده، توپخانه‌ای بزرگ را با بیش از ۴۰ تفنگ مختلف در دسته‌های گوناگون در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ازدیاد تفنگ‌ها در این بازی در کنار حق انتخاب گسترده به کاربران، سبب گیج شدن آن‌ها در انتخاب تفنگ درست شده است. این موضوع زمانی پیچیده‌تر شد که ما کلاسی جدید با نام Battle Rifles را دریافت کرده که به خودی تفنگ‌هایی بی نظیر دارد.

حال در این مطلب تلاش داریم ۱۰ تفنگ از بهترین تفنگ های Modern Warfare 2 را به شما ما معرفی کنیم تا در مبارزات بخش آنلاین این بازی سر آمد شوید. همانطور که می‌دانید کاربران دنیای کالاف دیوتی بسیار سخت کوش یا به زبان ما گیمرها ترای هارد (Try-hard) هستند و رویارویی در برابر بسیاری از آن‌ها به هدف قرار گرفتن در صدر جدول بسیار دشوار است. در نتیجه هر کسی ممکن است نیازمند راهنمایی برای انتخاب بهترین تفنگ باشد!

Raal MG

تفنگ سنگین و بزرگ جثه Raal MG وزن فوق العاده بالایی داشته و برای جابجایی سریع که یکی از ارکان اصلی دنیای کالاف دیوتی است چندان مناسب نیست، با این حال این تفنگ، بهترین تفنگ در دسته LMG بوده و شما می‌توانید به آسانی با تماشای آمار این تفنگ، چنین موضوعی را متوجه شوید.

بهترین ویژگی تفنگ غول پیکر Raal MG، قدرت و سرعت آن در مبارزات نزدیک است. این تفنگ به طور کلی برای فواصل نزدیک طراحی نشده، با این حال سرعت آن در کشتن دشمنان در فواصل نزدیک، سبب شده بتوان این تفنگ را برای مبارزات نزدیک نیز استفاده کرد. تفنگ Raal MG قادر به کشتن دشمنان در فاصله نزدیک با تنها دو گلوله در بالا تنه است که گاهی آن را نسبت به تفنگ محبوب Lachmann Sub نیز پر سرعت‌تر می‌کند!

علاوه بر آن، نشانه اصلی یا همان مگسک ابتدایی تفنگ دقت فوق العاده بالایی داشته و به شما اجازه می‌دهد در کنار دقت بی نظیر، نیازی به پر کردن افزونه Optic برای این تفنگ نداشته باشید. به طور کلی شاید تفنگ‌های LMG در صدر تفنگ‌های متا نباشند، اما این تفنگ به همراه افزونه‌های مناسب می‌تواند هر کسی را شیفته خود کند.

FTac Recon

تفنگ FTac Recon تفنگی نیمه خودکار است و نیمه خودکار بودن آن به معنی سرعت کمتر در برابر تفنگ‌هایی چون M4 و SMGها است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. اما، اگر در مبارزات در فاصله متوسط مشکل داشته و نیازمند تفنگی با دقت و ضرب مناسب هستید، پیشنهاد ما به شما تفنگ FTac Recon است.

بدون شک این تفنگ قدرتی مشابه تک تیراندازها ندارد، اما در فواصل متوسط سرعت نسبتا بی نظیری را ارائه داده و شما می‌توانید تنها با دو گلوله و در صورت زخمی بودن دشمن تنها با یک گلوله، آن‌ها را خلاص کنید.

Lockwood 300

شکی نیست که تفنگ Lockwood 300 بهترین تفنگ در دسته Shotgun بوده و برد و دقت بسیار خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما اگر تمرکز افزونه‌های تفنگ را بر برد تفنگ قرار دهید، موفق به تکه و پاره کردن دشمنان در فواصل نجومی می‌شوید که آن را به تفنگی ترسناک برای دشمنان تبدیل می‌کند. البته ناگفته نماند که استاد شدن در استفاده از این تفنگ به مراتب سخت‌تر از استاد شدن در استفاده از تفنگ Expedite 12 بوده، با این حال اگر به این درجه برسید، کمتر کسی یارای رویارویی با شما خواهد بود.

SP-X 80

به نظر ما و البته بسیاری از کاربران، لقب بهترین تک تیرانداز یا همان Sniper بازی مدرن وارفر ۲ باید به تفنگ SP-X 80 تعلق بگیرد و دلیل نام گذاری آن به عنوان بهترین تفنگ این دسته، قتل‌های تک گلوله‌ای هستند که در اختیار شما قرار می‌دهد و البته از سوی دیگر این تفنگ به شدت پر سرعت است.

تفنگ SP-X 80 به طور کلی با طبیعت پر سرعت و بسیار تهاجمی بخش آنلاین چند نفره بازی مدرن وارفر ۲ همخوانی داشته و اگر تمرکز افزونه‌های این تفنگ را بر سبک کردن آن و افزایش سرعت خود قرار دهید، می‌توانید به آسانی و سرعت به شدت بالا دشمنان را کشته یا به اصطلاح آن‌ها را Quick Scope کنید.

Lockwood MK2

ضرب مناسب، سرعت عالی، قابلیت کنترل بی نظیر و وزن نسبتا پایین به منظور جابجایی سریع، همه و همه تفنگ Lockwood MK2 را بدون شک تبدیل به بهترین تفنگ در کلاس Marksman Rifle می‌کنند. این تفنگ برای بردهای متوسط و زیاد بی نظیر بوده و در عین حال سبک بودن آن قدرت مانوری بالا چه در جابجایی و چه در نشانه رفتن آن به شما می‌دهد و سرعت شلیک قابل توجه آن، می‌تواند شما را در تمام نقشه‌های بازی مدرن وارفر ۲ پیروز کند.

باید گفت که بسیاری از کاربران تفنگ Lockwood MK2 را به نسخه سبک شده SP-X 80 ترجیح داده و دلیل آن سرعت شلیک بسیار بالای Lockwood MK2 است. ناگفته نماند که این تفنگ به هیچ عنوان قدرت رویارویی با SMGها به خصوص در فواصل نزدیک را نداشته و از همین رو ما پیشنهاد می‌کنیم آن را به عنوان تفنگ دوم خود در نظر گرفته و از آن فقط برای مبارزه در فواصل متوسط و دور استفاده کنید.

STB 556

تفنگ STB 556 شاید یکی از کم سرعت‌ترین تفنگ‌های دسته Assault Rifle باشد، اما دقت بی نظیر این تفنگ همه را عاشق خود می‌کند. این تفنگ نه تنها یکی از دقیق‌ترین تفنگ‌های دسته Assault Rifle است، بلکه در میان دقیق‌ترین تفنگ‌های تمام بازی مدرن وارفر ۲ جا دارد. اگر به تجربه نسخه اول بازی وارزون پرداخته باشید و از تفنگ Grau در دوران اوج خود استفاده کرده باشید، باید بگوییم که این تفنگ دقتی مشابه با تفنگ Grau دارد. البته برای به دست آوردن این تفنگ باید به سطح ۴۱ برسید که کمی زمان بر است، با این وجود ما به شما اطمینان می‌دهیم که این تفنگ ارزش صبر کردن را دارد.

تفنگ STB 556 در مبارزات نزدیک به اثر بخشی تفنگ M4 نیست و بهتر است آن را در مبارزات متوسط یا دور برد استفاده کنید. مبارزه با استفاده از این تفنگ در فواصل دور حسی لذت بخش داشته و اگر افزونه‌های مناسب روی آن قرار داده و لگد آن را بیش از پیش خنثی کنید، می‌توانید تقریبا در هر فاصله‌ای از این تفنگ استفاده کنید.

Lachmann Sub

تفنگی که با نام Lachmann Sub در بازی مدرن وارفر ۲ شناخته می‌شود، نامی آشناتر داشته که بدون شک درصد بالایی از کاربران این تفنگ را با این نام می‌شناسند. تفنگ Lachmann Sub در حقیقت تفنگ فوق العاده محبوب MP5 بوده که بار دیگر و مانند نسخه‌های پیشین، در بازی مدرن وارفر ۲ نیز عملکردی خارق العاده دارد. وزن پایین این تفنگ قدرت مانوری غیر قابل تصور به شما داده و سرعت بالا در شلیک و دقت بی همتای آن، شما را به سمت این تفنگ می‌کشاند. ما گمان داریم همین سه دلیل برای تبدیل کردن Lachmann Sub به یکی از بهترین تفنگ های Modern Warfare 2 کافی بوده و از همین رو قصد نداریم توضیح بیشتری برای این تفنگ دوست داشتنی ارائه دهیم!

M4

تفنگ M4 دقیقا مانند تفنگ پیشین یعنی Lachmann Sub یا همان MP5 نیاز به معرفی نداشته و آمار بی نظیر آن بر کسی پوشیده نیست. شما همین حالا اگر وارد مبارزات ۶ در برابر ۶ کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ شوید، بدون شک تعداد بسیاری را مشاهده می‌کنید که M4 به دست گرفته و در رده‌های بالایی جدول جای دارند. تفنگ M4 می‌تواند یکی از بهترین تفنگ‌های شما از دسته Assault Rifle برای پیروزی در مبارزات در مدرن وارفر ۲ باشد.

این تفنگ نه تنها پر سرعت بوده، بلکه بسیار قدرتمند و به شدت دقیق است و علاوه بر آن شما می‌توانید دقت آن را به لطف افزونه‌های درست افزایش دهید. خوشبختانه تفنگ M4 قابلیت شخصی سازی بسیار بالایی در مدرن وارفر ۲ داشته و می‌توانید به هر روشی که علاقه دارید آن را به مبارزه ببرید! آیا تفنگی بهتر از این می‌توان در اختیار داشت؟ تقریبا نه، ولی شاید گزینه‌ای دیگر نیز برای شما داشته باشیم.

Kastov-74U

در بازی Call of Duty Modern Warfare 2، تفنگ بی نظیر Kastov-74U با اختلافی فوق العاده کم لقب بهترین Assault Rifle را دریافت می‌کند و شما به راحتی پس از انتخاب آن، دلیل این تصمیم ما را متوجه می‌شوید. تفنگ Kastov-74U ترکیبی از یک Assault Rifle و SMG است که قدرتی نزدیک به تفنگ Assault Rifle عالی Kastov 762 داشته و وزن سبک آن قدرت جابجایی مانند SMGها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

سرعت بالای شلیک، ضربات سنگین گلوله‌ها و از سوی دیگر قدرت مانور بالا، این تفنگ را بی چون و چرا تبدیل به بهترین تفنگ در دسته Assault Rifle می‌کند. تنها مشکل این تفنگ را می‌توان لگد نسبتا زیاد آن دانست که به لطف افزونه‌ها به آسانی قابل کنترل بوده و سبب رفع شدن این مشکل نه چندان بزرگ می‌شود.

FSS Hurricane

تفنگ FSS Hurricane به معنای واقعی طوفان به پا می‌کند. قدرت بالای این تفنگ SMG به همراه خشاب اصلی ۵۰ گلوله‌ای همان چیزی است که هر کسی آرزویش را دارد. دیگر نکته‌ای که FSS Hurricane را تبدیل به بهترین تفنگ بازی کرده، دقت بی نظیر گلوله‌های این تفنگ است که با افزونه‌های مناسب دقیق‌تر شده و قدرت رویارویی با تقریبا تمام تفنگ‌های بازی را دارد.

سرعت بالا، خشاب ۵۰ گلوله‌ای و دقت عالی، همه و همه تفنگ FSS Hurricane که مانند Kastov-74U ترکیبی از یک SMG و Assault Rifle است را تبدیل به بهترین تفنگ Modern Warfare 2 کرده است.

به باور ما، انتخاب یکی از تفنگ‌های این لیست می‌تواند شما را در برابر بسیاری از کاربران ایمن کرده و شما را در رده‌های بالای جدول مبارزات قرار دهد. البته باید به این نکته اشاره داشت که کاربران بسیاری با استفاده از تفنگ‌هایی که حتی فکرش را نمی‌کنید، به سراغ شما آمده و شما را شکست می‌دهند. نظر شما چیست؟ شما بهترین تفنگ های Modern Warfare 2 را کدام تفنگ‌ها می‌دانید؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

2 1 رأی
امتیاز مطلب

نظرات

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا