فیل اسپنسر از برنامه‌های مایکروسافت برای E3 2020 می‌گوید

آخرین نمایشگاه پیش از عرضه‌ی نسل جدید ایکس‌باکس، برای طرفداران هیجان‌انگیز خواهد بود

فیل اسپنسر مایکروسافت E3 2020

فیل اسپنسر مدیر بخش ایکس‌باکس، در توییتر به شرحی مختصر از فعالیت‌های کنونی مایکروسافت و تیم ایکس‌باکس برای E3 2020 پرداخت.

نمایشگاه E3 2020 با این‌که غایبان بزرگی همچون سونی و الکترونیک آرتز دارد، ولی دیگر شرکت‌ها قصد دارند تا با دستی بسیار پر در آن حضور داشته باشند. شاید حضور شرکت مایکروسافت در نمایشگاه سال آینده بیشتر از دیگران اهمیت پیدا کند، به‌خصوص که E3 2020 آخرین دوره‌ی این نمایشگاه پیش از عرضه ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود.

اخیرا فیل اسپنسر مدیر بخش ایکس‌باکس در جواب یک کاربر، به شرح مختصری از روند آماده‌سازی کنفرانس مایکروسافت برای E3 2020 پرداخت. کاربر توییتر از اسپنسر درباره‌ی برنامه‌‌ریزی‌های کنفرانس و همچنین نظر او درباره‌ی عنوان Ori and the Will of the Wisps پرسید که اسپنسر به این شکل جواب داد.

بازی Ori خاص است. با خواندن یادداشت‌های افراد داخلی که در حال بازی کردن هستند، می‌فهمم که با یک بازی شگفت‌انگیز دیگر از استودیوی Moon طرفیم. جلسه‌ی بعدی درباره‌ی E3 امروز (در واقع پنج روز پیش) است و صحبت‌های بسیاری درباره‌ی زمان باقی‌مانده تا E3 و فهرست عمیق بازی‌های XGS (Xbox Game Studios) برای نمایشگاه خواهیم داشت. آرون گرینبرگ هم در حال کار است. سال‌های عرضه‌ی کنسول ویژه هستند.

در حال حاضر از جزئیات برنامه‌های مایکروسافت برای E3 2020 اطلاعات رسمی در دسترس نیست، اما مطمئن هستیم که تمرکز اصلی روی کنسول Xbox Series X و عناوینی خواهد بود که قرار است برای این کنسول منتشر شوند. با صحبت‌های اسپنسر می‌توان فهمید که تیم ایکس‌باکس حساب ویژه‌ای روی عناوین داخلی خود باز کرده است. احتمال بالایی وجود دارد که در این کنفرانس، برای اولین بار نمایشی از گیم‌پلی دو عنوان Hellblade II و Halo Infinite ببینیم.

بیست و ششمین دوره‌ی نمایشگاه E3 2020 از ۲۱ تا ۲۳ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ در لس‌آنجلس آمریکا جریان خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا