پیتون رید از ایده‌هایش برای نگارش داستان فیلم Ant-Man 4 صحبت کرد

احتمالا باید منتظر مرد مورچه‌ای ۴ هم باشیم

داستان فیلم Ant-Man 4

کارگردان فیلم مرد مورچه‌ای و زنبورک: شیدایی کوانتوم (Ant-Man and The Wasp: Quantumania)، گوشه‌ای از داستان احتمالی فیلم Ant-Man 4 را توضیح داد. این فیلم به‌تازگی در سینماها اکران شده، اما همچنان گمانه‌زنی‌ها درباره قسمت چهارم آن ادامه دارد.

سه‌گانه مرد مورچه‌ای (Ant-Man) مجموعه فیلم‌هایی به کارگردانی پیتون رید (Peyton Reed) و تهیه‌کنندگی کوین فایگی (Kevin Feige) هستند. این فیلم‌ها به رغم دریافت نقدهای عمدتا منفی و متوسط، با استقبال کم‌نظیری از سوی طرفداران مارول (Marvel) مواجه شده‌اند. به همین دلیل، اخیرا احتمالاتی درباره تولید قسمت چهارم Ant-Man نیز مطرح شده است.

استفان بروسارد (Stephen Broussard)، تهیه‌کننده استودیو مارول، چندی پیش گفت که این استودیو «از قبل به [مرد مورچه‌ای ۴] فکر می‌کند، اما در حال حاضر نمی‌خواهد چیزی بگوید.» همچنین پل راد (Paul Rudd)، بازیگر نقش اصلی فیلم، درباره قسمت چهارم Ant-Man اظهار بی‌اطلاعی کرد. مایکل داگلاس (Michael Douglas)، همبازی او، نیز مدعی شد که «اگر خبر تولید این فیلم درست باشد، از بازی در آن خوشحال می‌شود.»

درون قلمرو کوانتومی

داستان فیلم Ant-Man 3

اما پیتون رید، کارگردان سه قسمت اول Ant-Man، پیش‌تر در مصاحبه‌ای به ایده‌هایی که برای ساخت Ant-Man 4 در ذهنش دارد اشاره کرد. او گفت که داستان فیلم Ant-Man 4 باید مقیاس کوچکتری داشته باشد. این کارگردان در ادامه گفته‌هایش افزود: «من فکر می‌کنم یکی از چیزهایی که [مخاطب می‌خواهد]، انتقال به عقب و جلو [یعنی سفر به قلمرو کوانتومی و بازگشت از آن] است. ایجاد قلمرو کوانتومی و این همه کاراکتر، واقعا ایده سرگرم‌کننده‌ای است.»

او فکر می‌کند که «داستان‌های بیشتری» هم در قلمرو کوانتومی وجود دارد، اما «در عین حال، نمی‌شود ماجراهای خانوادگی را نادیده گرفت.» به عقیده او: «هرگز نمی‌شود از روابط پویای خانوادگی، غافل شد.»

رید در مصاحبه‌اش به کسی لنگ (Cassie Lang) نیز اشاره کرد و گفت که منتظر است این شخصیت «به بخش بزرگی از MCU تبدیل شود.» او افزود: «به نظر من، داستان‌های زیادی برای گفتن از طریق این شخصیت‌ها وجود دارد.»

تا کنون، هیچ‌کس تولید Ant-Man 4 را تایید نکرده است. با وجود این، انتظار می‌رود که این مجموعه فیلم‌ها ادامه پیدا کنند. محبوبیت پل راد در میان طرفداران MCU یکی از موضوعاتی است که می‌تواند مارول را به ساخت Ant-Man 4 ترغیب کند. البته در این صورت، ممکن است که داستان فیلم Ant-Man 4 بسیار متفاوت باشد با آنچه در سه فیلم نخست دیده‌ایم.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا