یک اشاره به چهار شگفت انگیز در فیلم مرد مورچه ای 3 جالب به نظر می‌رسد!

پورتال مستر فنتستیک

چهار شگفت انگیز در فیلم مرد مورچه ای 3

اشاره جالبی به گروه چهار شگفت انگیز در فیلم مرد مورچه ای 3 شده است که تنها طرفداران تیزبین متوجه آن شده‌اند و در این مطلب درباره آن توضیحاتی را ارائه خواهیم داد.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania به تازگی اکران شده و چنان که ما طی چند مطلب سعی کردیم تا جزئیات مربوط به آن را از ورینت‌های مختلف کانگ فاتح (Kang The Conqueror) تا صحنه‌های بعد از تیتراژ، برای شما موشکافی کنیم. با این حال، به نظر می‌رسد که یک نکته بسیار جالب در این اثر سینمایی وجود دارد که به گروه چهار شگفت انگیز (Fantastic Four) و مختضرا مستر فنتستیک (Mr. Fantastic) اشاره می‌کند.

اشاره به چهار شگفت انگیز در فیلم مرد مورچه ای 3

این اتفاق در صحنه پس از تیتراژ فیلم Ant-Man 3 رخ می‌دهد؛ وقتی که می‌بینیم سه ورینت اصلی کانگ، که به ترتیب راما تات (Rama-Tut)، اسکارلت سنتریون (Scarlet Centriun) و ایمورتس (Immortus) هستند، هرکدام درباره وقایع مولتی ورسی اخیر حرف می‌زنند و سپس، ما انجمن کانگ‌ها را می‌بینیم.

در حقیقت وقتی که وسط این انجمن بزرگ، ورینت‌های مختلفی از کانگ در حال تلپورت شدن هستند را می‌بینیم، یک نکته بسیار خاص توجه ما را به خود جلب می‌کند. به نحوه تلپورت شدن ورینت‌های کانگ توجه کنید؛ آن‌ها با یک پورتال آبی رنگ، شبیه به همان تکنولوژی که رید ریچاردز (Reed Richards)، در فیلم Doctor Strange 2 استفاده کرده بود، جا به جا می‌شوند!

در واقع رید ریچاردز در فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness از این پورتال‌های آبی رنگ برای حضور در دادگاه ایلومیناتی (Illuminati) استفاده کرده بود و ارتباط او با شخصیت کانگ، یک موضوع خانوادگی است. در واقع اگر به اسم خانوادگی کانگ دقت کنید، متوجه می‌شوید که ناتانائیل ریچاردز (Nathaniel Richards)، در واقع یکی از اعضای خاندان ریچاردز است.

به هر حال داشتن هوش بالا و به دست آوردن تکنولوژی ناب، از ویژگی‌های کانگ است و او این موهبت ذهنی را از باهوش‌ترین انسان روی زمین، یعنی رید ریچاردز (یا همان مستر فنتستیک) به ارث برده است.

3.8 10 آراء
امتیاز مطلب

guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا