نویسندگان سریال ویژن چه کسانی خواهند بود؟

بازگشت چهره‌هایی آشنا

سریال ویژن

به تازگی اطلاعات جدیدی از سریال ویژن با نام Vision Quest منتشر شده و اکنون تعدادی از نویسندگان این مجموعه تلویزیونی مورد انتظار دنیای سینمایی مارول (MCU) را که شبکه دیزنی پلاس (+Disney) پخش شد، می‌شناسیم.

سریال WandaVision به شکلی به پایان رسید که هنوز برای روایت داستان‌های بیشتری از شخصیت ویژن (Vision) جا داشت و همین باعث شد عده‌ای حدس بزنند که استودیو مارول (Marvel Studios) قرار است به‌زودی به سراغ ساخت یک سریال اختصاصی با محوریت این شخصیت برود. نهایتا مدتی گذشت و شایعاتی منتشر شد که سریال ویژن با نام Vision Quest برای شبکه دیزنی پلاس در دست ساخته قرار گرفته است.

از زمان انتشار این خبر، شایعاتی زیادی درباره این مجموعه تلویزیونی در سطح اینترنت منتشر شد، شایعاتی که برخی از حضور بازیگران و شخصیت‌های نام آشنایی در آن خبر می‌دادند. همچنین طبق این شایعات، فیلمبرداری سریال Vision Quest از سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد.

اکنون از طریق اطلاعات وب‌سایت انجمن نویسندگان آمریکا (Writers Guild of America)، طرفداران فهمیده‌اند که مگان مک‌دانل (Megan McDonnell) و پیتر کامرون (Peter Cameron) به جمع نویسندگان سریال ویژن پیوسته‌اند.

مگان مک‌دانل پیش از این نویسنده سریال WandaVision نیز بود و نام او در قسمت‌های سوم و چهارم این مجموعه تلویزیونی به چشم می‌خورد. او همچنین جزو نویسندگان فیلم مورد انتظار The Marvels و تعدادی از قسمت‌های سریال اسپین‌آف WandaVision با نام Agatha: Coven of Chaos نیز هست. به جز دنیای سینمایی مارول، او اخیرا نویسندگی سریال Dark Matter را نیز برای شبکه اپل تی‌وی پلاس (+Apple TV) بر عهده داشته است.

همچنین پیتر کامرون نیز در گذشته در ساخت سریال WandaVision به عنوان نویسنده همکاری کرده بود و نویسندگی قسمت‌های پنجم و ششم آن را بر عهده داشته است. علاوه بر این او به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده در سریال Moon Knight نیز حضور داشته و فیلمنامه قسمت‌های سوم، چهارم و ششم آن را به نگارش درآورده است. او در ویژه برنامه Werewolf By Night به کارگردان مایکل جیاکینو (Michael Giacchino) نیز به عنوان نویسنده حضور داشته است.

قطعا حضور مگان مک‌دانل و پیتر کامرون که پیش از این سابقه خیلی خوبی در دنیای سینمایی مارول داشته‌اند، به عنوان نویسندگان سریال Vision Quest خبر خیلی خوبی است، زیرا آن‌ها هم جزو نویسندگان آثار درخشانی بوده‌اند و هم به خوبی با شخصیت ویژن و دنیای آن آشنا هستند.

این دو نویسنده همچنین روی قسمت‌هایی از سریال WandaVision کار کرده‌اند که متمرکز روی بچه‌های واندا (Wanda) و ویژن بود و از آن جایی که شایعه شده تیم انتقام‌جویان جوان (Young Avengers) اولین بار در این مجموعه تلویزیونی شکل خواهد گرفت و به دنیای سینمایی مارول معرفی خواهد شد، باز هم نشانه مثبتی است که این دو انتخاب مناسبی برای نگارش Vision Quest هستند.

سریال Vision Quest هنوز تاریخ پخش مشخصی ندارد و اطلاعات چندان خاصی هم از آن نداریم. تنها می‌دانیم که پل بتانی (Paul Bettany) در این مجموعه تلویزیونی برای ایفای نقش مجدد شخصیت ویژن باز خواهد گشت و همچنین اعلام شده جک شفر (Jac Schaeffer)، شورانر، تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده سریال‌های Wanda Vision و Agatha: Coven of Chaos در این سریال نیز به عنوان نویسنده، تهیه‌کننده اجرایی و شورانر حضور خواهد داشت و شاید حتی قسمت‌هایی از آن را کارگردانی کند.

3 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا