حضور پاتریک استوارت در فیلم دکتر استرنج ۲ تایید شد

در نهایت هویت شخصیت مرمروز تریلر دوم دکتر استرنج مشخص شد

حضور پاتریک استوارت در فیلم دکتر استرنج ۲ تایید شد نرگس کریمی پور ۰ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ مارول
حضور پاتریک استوارت در فیلم دکتر استرنج ۲

پس از انتشار دومین تریلر فیلم دکتر استرنج ۲ هویت شخصیت مرموزی که دکتر استرنج را دستگیر کرده بود برای طرفداران دنیای سینمایی مارول  ناشناخته ماند و فرضیه‌های زیادی در این رابطه مطرح شد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها حضور پروفسور ایکس با بازی پاتریک استورات بود که به گونه‌ای به حضور گروه ایلومتانی در این اثر مرتبط می‌شد. پاتریک استورات شخصیتی است که حضور نسبت که به هر شخصیت دیگری در لایو‌اکشن‌‌های ماورل قدمت بیشتری دارد و می‌توان این شخضیت را یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های کل کتاب‌های کمیک مارول و به ویژه فرنچایز مردان ایکس به شمار آورد. 

اکنون پس از وقایع فیلم محبوب مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست و درهم شکستن در‌های مولتی‌پرس به لطف تلسم اشتباه دکتر استرنج ظاهرا طرفداران موفق خواهند شد تا باری دیگر این شخصیت مهم و محبوب را روی پرده نقره‌ای سینما ببینند. حضور پروفسور ایکس در این فیلم می‌تواند تاییدی بر حضور چندین شخصیت دیگر نیز باشد.

چراکه به نظر می‌رسد پروفسور ایکس رهبری گروه محبوب ایلومتانی را برعهده خواهد داشت، گروهی که می‌توان آن را نسخه مشابه گروه انتقام جویان در دیگر دنیا‌های مجازی به حساب آورد. اکنون دکتر استرنج باید بنا به آنچه که در تریلر دوم نیز شنیده شد به علت برهم زدن قوانین واقعیت به این گروه که ظاهرا وظیفه محافظت از استانداردهای واقعیت و مولتی‌ورس را برعهده دارند جواب پس بدهد. 

اکنون تایید حضور او در این اثر می‌تواند به برخی فرضیات عجیب در رابطه با دشمنی مردان ایکس با اسکارلت ویچ که یکی از شخصیت‌های مهم و کلیدی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness است جانی دوباره دهد. شایعاتی که عنوان می‌کنند اسکارلت ویچ دلیلی است که در درنیای سینمایی مارول هیچ یک از اعضای مردان ایکس را نمی‌بینیم. 

استوارت قبلاً به روش آشنای مارول برای اجتناب از اسپویل‌ها به هر قیمتی شده است، تلاش کرد تا طرفداران را متقاعد کند که علیرغم اینکه صدا و شانه‌اش به وضوح در میانه‌ی تیزر نمایش داده می‌شود، هیچ چیزی از بازگشت به نقش نمادین خود در دنباله دکتر استرنج استودیو مارول نمی‌داند. با این حال در نهایت استوارت ضمن مصاحبه‌ای در کانال یوتیوب Jake’s Takes به گزارش‌های مربوط به حضورش در دومین تریلر دنباله فیلم Doctor Strange پرداخت. 

هنگامی که تریلر برای اولین بار در جریان Super Bowl LVI نمایش داده شد، استوارت اعتراف کرد که تلفنش خاموش است و تا صبح روز بعد چیزی در مورد آن نشنیده است. او حتی فاش کرد که صدای خود او که در تریلر پخش شده است را نمی‌شناسد، و این امر احتمالاً نشان می‌دهد که صدای او قبل از پخش تریلر در فرآیند ویرایش تنظیم شده است. در پایان، استوارت تایید کرد که او نیز بخشی از دنباله استودیو مارول است.

“خب، من تلفنم را خاموش کرده بودم، بنابراین چیزی نشنیدم. تا اینکه صبح روز بعد از خواب بیدار شدم و به تلفنم نگاه کردم و متوجه شدم که با پیام‌هایی بمباران شده‌ام و مدیران روابط عمومیم واکنش‌های طرفداران را برایم ارسال کرده‌اند که در آن‌ها طرفداران شرح داده‌اند من در دنیاله فیلم دکتر استرنج حضور دارم و من در واقع نمی‌دانستم. صدایی که شنیده می‌شد با صدای خودم متفاوت بود. اینکه آیا در آن زمان سرما خورده بودم یا چیزی دیگر، نمی‌دانم. اما من متحیر شدم و تنها چیزی که آنها دیدند پشت شانه من بود و فکر می کنم لاله گوشم، نه چیز دیگری. با این حال از این حجم از ارتباط و پیام من خوشحال شدم.

با توجه به صحبت‌های این هنرمند و شواهدی که دیده می‌شود، به نظر می‌رسد که استوارت به عنوان جهش‌یافته بزرگ و محبوب در دنباله فیلم دکتر استرنج ۲ به نقش قدیمی خود بازخواهد گشت. 

این ستاره کهنه‌کار اکنون طولانی‌ترین دوره حرفه‌ای را به‌عنوان یک شخصیت در تاریخ آثار تلویزیونی و سینمایی مارول دارا است، و این عنوان را از ویلیام دفو و توبی مگوایر در نقش‌های گرین گابلین و مرد عنکبوتی از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۲۱ گرفته است. اکنون، با ظهور Multiverse و جهان‌های موازی و داستان‌های مختلف. در مسیر برخورد با MCU، رهبر جهش یافته‌ها ظاهرا با شخصیت‌های برتر دنیای سینمایی مارول به مشکل بر خواهد خورد.

آیا شما هم با حضور پروفسور ایکس و گروه ایلومیتانی در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness موافق هستید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا