پارامونت اکران دو فیلم The Lovebirds و Blue Story را به تعویق انداخت

تاریخ‌های جایگزین در آینده اعلام خواهند شد

زمان اکران The Lovebirds

با گسترش ویروس کرونا و نامناسب بودن شرایط باکس آفیس جهانی، شرکت Paramount Pictures تصمیم به حذف دو فیلم The Lovebirds و Blue Story از برنامه‌های اکران خود گرفت.

شیوع ویروس کرونا، صنعت سینما و به‌طور کلی سرگرمی را به شکل قابل توجهی تحت تاثیر خود قرار داده است. نه تنها طی هفته‌های گذشته شاهد لغو برگزاری رویدادهای بزرگ و مهمی از جمله سینماکان و E3 بوده‌ایم، بلکه تغییر در برنامه‌های اکران فیلم‌ها در حال تبدیل شدن به یک معضل بزرگ برای مالکان سینما و شرکت‌های پخش فیلم است. در روزهای اخیر اکران فیلم‌های مورد انتظاری به تعویق افتاده است که از مهم‌ترین‌شان می‌توان به No Time To Die و Fast & Furious 9 اشاره کرد. بیست و پنجمین فیلم جیمز باند نوامبر سال جاری میلادی به سینماها خواهد آمد، اما جدیدترین فیلم سریع و خشن تا سال آینده‌ی میلادی به تاخیر افتاد.

حال شرکت Paramount Pictures با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی از تغییر زمان اکران The Lovebirds و Blue Story خبر داد. این دو فیلم قرار بود به ترتیب از تاریخ‌های ۱۵ فروردین سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۳ آوریل) و یک فروردین سال ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۰ مارس) در سینماهای آمریکا اکران خود را آغاز کنند. با توجه به متن بیانیه، مدیران پارامونت تصمیم گرفتند به دلیل تعطیلی سینماها در ایتالیا، چین، کره‌ی جنوبی و دیگر کشورها، اکران جدیدترین آثار خود را به تعویق بیندازند. این شرکت همچنین از طرفداران فیلم‌های سینمایی در آمریکا و کانادا خواست تا از حضور در اجتماعات عمومی پرهیز کنند. سینماهای این دو کشور علی‌رغم افزایش نگرانی‌ها همچنان فعال هستند.

فیلم سینمایی The Lovebirds درباره‌ی زوجی جوان است که به طور اتفاقی پای‌شان به یک پرونده‌ی قتل باز می‌شود. این دو تصمیم می‌گیرند برای اثبات بی‌گناهی خود دست به کار شوند که در نتیجه، به‌طور مداوم درگیر شرایط پیچیده و صدالبته خنده‌داری می‌شوند. در این میان باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا آسیبی به رابطه‌ی عاشقانه‌شان وارد نشود. نقش‌های اصلی این فیلم رمانتیک و کمدی به کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) و ایسا ری (Issa Rae) سپرده شده است. مایکل شوالتر (Michael Showalter) هم وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده دارد. در پرونده‌ی کار او ساخت فیلم تحسین‌شده و موفق The Big Sick دیده می‌شود.

داستان Blue Story روی رابطه‌ی دوستی تیمی و مارکو تمرکز دارد که در محله‌های متفاوتی از لندن زندگی می‌کنند، اما پس از ملاقات به نزدیک‌ترین دوستان یک‌دیگر تبدیل می‌شوند. این شرایط ادامه دارد تا این که مارکو یکی از شب‌ها مورد حمله‌ی تعدادی از هم‌محله‌های تیمی قرار می‌گیرد و به‌شدت آسیب می‌بیند. همین اتفاق هم باعث می‌شود تا دشمنی خونینی میان آن دو شکل بگیرد. وظیفه‌ی ساخت این اثر درام و جنایی را اندرو اونوبولو (Andrew Onwubolu) رپر، کارگردان و نویسنده‌ی انگلستانی بر عهده داشته است که با نام مستعار رپمن شناخته می‌شود. اونوبولو سعی کرد در اولین فیلم بلند خود، درگیری‌های گانگستری در خیابان‌های لندن را به شکلی واقع‌گرایانه و بی‌پرده به تصویر بکشد.

دیزنی اخیرا پخش سه فیلم Mulan ،The New Mutants و Antlers را به تعویق انداخت، اما تغییری در زمان اکران Black Widow به وجود نیاورد. عدم تاخیر را باید به پیش‌بینی‌های فروش این فیلم مربوط دانست که بسیار امیدوارکننده بوده‌اند. البته با ادامه داشتن بحران کرونا در جهان احتمالا شاهد به تعویق افتادن جدیدترین فیلم از دنیای سینمایی مارول خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا