1%
  • 0/10

مذاکرات بازیگر نقش Moon Knight برای بازگشت به دنیای MCU

مذاکرات بازیگر نقش Moon Knight برای بازگشت به دنیای MCU ۰ ۳۰ مهر ۱۴۰۱ مارول کپی لینک
بازیگر نقش Moon Knight

اسکار آیزاک (Oscar Isaac)، بازیگر نقش Moon Knight اعلام کرد که اخیراً صحبت‌هایی بین او و سران مارول (Marvel) برای بازگشت به دنیای MCU انجام گرفته است.

با انتشار سریال‌های بیشتر از دنیای سینمایی مارول، امسال بالاخره توانستیم که با شخصیت محبوب کمیک‌ها یعنی Moon Knight آشنا بشیم و داستان شکل‌گیری این شخصیت را در قالب یک مینی سریال از شبکه دیزنی پلاس (Disney+) ببینیم. اسکار آیزاک که پیش از این در دنیای فیلم‌های جنگ ستارگان (Star Wars) هم حضور داشته، در سریال Moon Knight چندین نقش مختلف را بازی می‌کند. مارک اسپکتر (Marc Spector)، یک مزدور جایزه بگیر، در جریان یکی از ماموریت‌هاش در صحرای مصر زخمی می‌شود و فاصله چندانی با مرگ ندارد. با ورود مارک به مقبره خدای ماه خانشو (Khonshu)، او قبول می‌کند که در ازای زنده ماندن به عنوان آواتار یا همان قهرمان خانشو در زمین فعالیت کند. آواتار خانشو که به اسم Moon Knight شناخته می‌شود، قدرت‌های مخصوصی را در اختیار که همه آن‌ها وابسته به خدای ماه است. از طرفی شخصیت مارک اسپکتر هم در زندگی شخصیش با اختلال‌‌ چند شخصیتی روبروئه و همین باعث شده که در طول سریال با شخصیت‌های متفاوتی از او طرف شویم. استیون گرانت (Steven Grant) به عنوان یک باستان شناس مصری، شخصیت دومی است که اسکار آیزاک وظیفه ایفای نقش او را بر عهده دارد.

با پایان سریال ۶ قسمتی Moon Knight و استقبال خیلی خوب منتقدان و هواداران از آن، خیلی زود سوالات زیادی درباره ادامه این سریال مطرح شد. پایان غیرمنتظره و حضور شخصیت سوم Moon Knight، نویدهنده ادامه این سریاله، ولی با این حال هیچکدام از تهیه‌کنندگان و یا سران مارول بازگشت این شخصیت را تایید نکردند. دو هفته پیش، بازیگر نقش Moon Knight اعلام کرد که این شخصیت در نهایت به دنیای MCU برمی‌گردد ولی زمان آن فعلا مشخص نیست. حالا اما آیزاک طی مصاحبه با Comicbook.com تایید کرده که اخیراً صحبت‌های خوبی با تهیه‌کنندگان مارول داشته و هر دو طرف نسبت به برگشت شخصیت Moon Knight بسیار مشتاقند. 

اسکار آیزاک در آخرین صحبت‌هایش می‌گوید:

گفت‌وگوهای مشخصی با سران مارول داشتیم که اکثر آن‌ها مثبت بوده. هنوز چیزی از جزئیات ادامه این شخصیت نمی‌دونیم و مشخص نیست که فصل دومی وجود داره یا نه. مهم‌ترین بحث برای ما داستانه؛ داستانی که ارزش روایت رو داشته باشه و به شکلی نباشه که بعد از تعریف کردن آن شرمسار شویم. این قضیه برای شخصیت Moon Knight که داستان‌پردازی خوبی داره بسیار مهمه و من دوست دارم به شکلی باشه که وقتی صبح با صدای زنگ از خواب پا میشم، به سریع‌ترین حالت ممکن خودم رو به سر صحته ضبط برسونم. پس فرقی نمی‌کنه که مون نایت در قالب یه تیم برگرده، یا فصل دوم داشته باشیم یا حتی به صورت یه فیلم اختصاصی اکران بشه، مهم‌ترین چیز برای داستانه.

با توجه به صحبت‌های آیزاک می‌توانیم به این نتیجه برسیم که احتمال حضور Moon Knight در فیلمی مثل Blade به شدت بالاست و حتی میشه انتظار داشت که این شخصیت را در فیلمی مثل Midnight Sons هم ببینیم. سریال لوکی (Loki) هم شرایط مشابهی با سریال Moon Knight داشت و اگر بخواهد راه سریال لوکی را ادامه بده، قطعا چراغ سبز ساخت فصل دوم Moon Knight هم در همین چند ماه آینده صادر می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments