در فصل دوم The Mandalorian با شخصیت‌های آشنا ملاقات خواهیم کرد

گمانه‌زنی‌ها از حضور شخصیت‌های مهم جنگ ستارگان خبر می‌دهند

فصل دوم The Mandalorian

اگر گزارش‌های منتشر شده در فضای مجازی صحیح باشند، در فصل دوم The Mandalorian با تعدادی از شخصیت‌های سه‌گانه‌ی اول جنگ ستارگان ملاقت می‌کنیم.

فصل اول سریال The Mandalorian هفته‌ی قبل به پایان رسید و موفق شد رضایت طرفداران را نسبت به خود جلب کند. طرفداران از یک سو هیجان‌زده هستند تا هرچه سریع‌تر فصل‌ دوم آغاز شود و به تماشای آن بنشینند اما از سوی دیگر ناامید هستند؛ زیرا زمان زیادی تا آغاز فصل دوم باقی مانده است. اولین سریال لایو اکشن فرنچایز جنگ ستارگان که پخش آن از اواسط ماه نوامبر در پلتفرم دیزنی پلاس آغاز شد، موفقیت بزرگی برای دیزنی بوده است؛ به‌طوری که طرفداران بی‌صبرانه برای تماشای قسمت جدید لحظه شماری کردند.

جان فاورو (Jon Favreau)، شورانر سریال The Mandalorian چندی پیش به‌طور رسمی ساخت فصل دوم را تایید کرد. او با انتشار یک توییت نوشت فصل دوم در پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی پخش خواهد شد. کارگردان فیلم لایو اکشن The Lion King همراه با این توییت، تصویری از یک سرباز نژاد گامورین را به اشتراک گذاشت. این سربازها برای محافظت از شخصیت شرور جابای هات در فیلم Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi شناخته می‌شوند.

حال و با گذشت چند روز از انتشار این توییت، گزارشی در فضای مجازی منتشر شده که ادعا می‌کند در فصل دوم The Mandalorian با تعدادی از شخصیت‌های سه‌گانه‌ی اول جنگ ستارگان ملاقات خواهیم کرد. اگر اطلاعاتی در این باره ندارید، باید بگوییم که سه‌گانه‌ی اول شامل Star Wars: The Empire Strikes Back ،Star Wars: Episode IV – A New Hope و Star Wars: Return of the Jedi می‌شود. از آن‌جایی که اولین سریال لایو اکشن جنگ ستارگان پنج سال پس از اتفاقات Return of the Jedi جریان دارد، چنین اتفاقی چندان هم دور از ذهن نخواهد بود.

سوالی که در چنین شرایطی به‌وجود می‌آید این است که این شخصیت‌های آشنا دقیقا به چه افرادی اشاره دارد؟ یافتن پاسخ این سوال بسیار سخت است. قبل آغاز پخش The Mandalorian انتظار می‌رفت بوبا فت در این سریال حضور داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد. ظاهرا هم جان فاورو برنامه‌ای برای استفاده از این شخصیت‌ در فصل‌های بعدی ندارد. بنابراین، پیش‌بینی اینکه چه شخصیت‌های آشنایی در سر راه مندلورین قرار می‌گیرند، بسیار سخت است.

با این حال، حدس‌هایی می‌توان زد. برخی از طرفداران فرنچایز جنگ ستارگان انتظار دارند در فصل دوم The Mandalorian با لوک اسکای‌واکر و لاندو ملاقات کنیم؛ زیرا لاندو در بخشی از فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker گفت ماجراجویی‌هایی را با لوک در سیاره‌ی پاسانا داشته است. اگرچه زمان دقیق رخ دادن این ماجراجویی‌ها مشخص نشده اما می‌دانیم که چندین سال پس از فیلم Return of the Jedi بوده‌اند. بنابراین، احتمال ملاقات مندلورین با لوک و لاندو در فصل دوم بسیار بالا است.

یکی از عوامل موفقیت سریال The Mandalorian، شخصیت دوست‌داشتنی بیبی یودا بوده است. نکته‌ی جالب اینجا است که تا قبل از پخش اولین قسمت هیچ رسانه‌ای از وجود این شخصیت خبر نداشت. جان فاورو در یکی از صحبت‌های خود گفت پنهان‌کاری‌اش را از بیانسه الگوبرداری کرده است. این خواننده‌ی آمریکایی به آماده سازی آلبوم‌های موسیقی در سکوت کامل خبری و انتشار آن‌ها در زمان دلخواه مشهور است. جدا از این موضوع، همچنان سوالات بسیاری پیرامون بیبی یودا وجود دارند در پایان فصل اول پاسخی به آن‌ها داده نشد. در حال حاضر تنها می‌توان امیدوار بود که فاورو حداقل پاسخ تعدادی از این سوالات را در  فصل دوم در اختیار مخاطبان قرار دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا