1%
  • 0/10

کارگردان پیشین Doctor Strange in the Multiverse of Madness با ناتاشا لیون دیدار داشته است

آیا ناتاشا لیون در این فیلم حضور دارد؟

کارگردان پیشین Doctor Strange in the Multiverse of Madness با ناتاشا لیون دیدار داشته است ۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ سینما و تلویزیون (کمیک) کپی لینک
ناتاشا لیون Doctor Strange

کارگردان پیشین Doctor Strange in the Multiverse of Madness یعنی اسکات دریکسون در پستی نوشت که قبل از جدایی از فیلم با ناتاشا لیون دیدار کرده بود.

همانطور که می‌دانید، اسکات دریکسون به عنوان کارگردان برای قسمت دوم Doctor Strange آن انتخاب شده بود اما چند ماه گذشته خبر کناره‌گیری او به دلیل اختلاف با مارول بر سر چگونگی ساخت فیلم به تایید رسید. سپس مارول سم ریمی را برای هدایت فیلم جدید انتخاب کرد. (هنوز این خبر به طور رسمی تاییده نشده)

چندی پیش تولد ناتاشا لیون بود، به همین دلیل اسکات دریکسون در توییتر پیام تبریکی به او گفت اما در این پیام به دیدار و صحبت با ناتاشا لیون در مورد فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness اشاره کرد. او در توییتر نوشت:

سال گذشته من با ناتاشا لیون قراری شام ترتیب دادیم و ما در خصوص فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness صحبت‌هایی کردیم. ناتاشا لیون فوق‌العاده است و امروز هم تولد او است. بنابراین سریال Russian Doll را مشاهده کنید. این یکی از بهترین سریال‌های تلویزیونی است کن تا حالا دیدم.

شاید در نگاه اول این فقط یک پیام تبریک تولد از سوی اسکات دریکسون به ناتاشا لیون باشد ولی دلیل این که او مستقیما نام فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در این پیام آورده، جای بحث دارد. به نظر می‌رسد که دریکسون برای حضور او در یکی از نقش‌های فیلم با ناتاشا لیون صحبت‌هایی کرده است. مشخص نیست که این بازیگر پراستعداد بین بازیگران باشد و در کنار این موضوع، بدون شک سم ریمی تغییرات بسیار زیادی در فیلم ایجاد می‌کند.

فیلم سینمایی Doctor Strange in the Multiverse of Madness قرار بود در ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ روی پرده نقره‌ای پخش شود اما ۱۲ فیلم از دنیای سینمای مارول به دلیل شیوع ویروس کرونا تاخیر خورد که بین آن‌ها قسمت دوم Doctor Strange هم دیده می‌شود. تاریخ جدید اکران این اثر سینمایی ۱۴ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ نوامبر سال ۲۰۲۱) خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments