شفاف سازی داستان مهم ترین میوه شیطانی انیمه وان پیس

جریان این میوه ترسناک!

مهم ترین میوه شیطانی انیمه وان پیس

معرفی S-Snake در این سری، سوالات زیادی را در مورد مهم ترین میوه شیطانی انیمه وان پیس بیان کرد، اما بالاخره این مسئله شفاف سازی شد. بعد از انتشار شماره ۱۰۶ مانگای وان پیس، خالق سری ایچیرو اودا (Eiichiro Oda) درگیری‌های به وجود آمده در مورد مهم ترین میوه شیطانی انیمه وان پیس را حل کرد. 

با اینکه میوه شیطانی لاو لاو بوا هانکوک (Boa Hancock) تقریبا برای یک دهه است که در مانگا و انیمه وان پیس حضور دارد، مشکل از جایی شروع شد که سرافیم هانکوک یعنی S-Snake می‌تواند در کودکی هم از قدرت خود استفاده کند؛ به این معنی که حتی اگر S-Snake در حال بازی کردن با شوخی هم باشد، می‌تواند در حد بوا از خود انرژی آزاد کند. 

همانطور که قبلا مشخص شده، این میوه به بوا قدرت جذب و اغواگری بالایی را می‌دهد ولی داشتن قدرت میوه لاو لاو توسط S-Snake که یک کودک است مشکل ساز به نظر می‌رسد. بالاخره در شماره ۱۰۶ اودا اعلام کرد که این وجه از میوه هنوز در S-Snake حلول پیدا نکرده، اما او می‌تواند با زیبایی و معصومیت کودکانه اش مردم را به خود جذب کند. 

این مسئله تایید کرد که این میوه شیطانی فقط در زمینه جنسی و اغواگری کارساز نیست. شماره ۱۰۶ مانگای وان پیس تأیید می‌کند که میوه شیطانی لاو لاو برای جذب کاربر به هدف نیاز ندارد، اما مسلماً این مورد خیلی قبل از این مسئله بیان شده بود. در جنگ پارامونت، یکی از حملات هانکوک نه تنها مخالفان او را به سنگ تبدیل کرد، بلکه گلوله‌های توپی را که به سمت او شلیک کردند هم سنگی شدند. 

اگر میوه شیطانی لاو لاو قادر به سنگ کردن اجسام بی‌جان است، این بدان معناست که قدرت‌های آن هرگز نیازی به جذب هدف به سمت کاربر نداشتند و شماره ۱۰۶ مانگای وان پیس این ایده را برای طرفداران تایید کرد. نکته دیگری که می‌توان از توضیح One Piece درباره نحوه عملکرد میوه لاو لاو حذف کرد این است که زندگی هانکوک را کمی کمتر از آنچه می‌توانست تاریک نشان می‌دهد. 

هانکوک در سنین جوانی در حالی که برده اژدهای آسمانی بود مجبور به خوردن میوه لاو لاو شد، و از آنجایی که نشان داده شده بود این مردم با زنان به عنوان یک اشیا رفتار می‌کردند، یک مفهوم جنسی در تغذیه هنکاک وجود داشت. با این حال، اگر این میوه شیطانی برای کار کردن نیازی به جذبه جنسی یا عاشقانه ندارد، این تئوری رد می‌شود باعث می‌شود که داستان پس‌زمینه‌اش آنقدر که در ابتدا به نظر می‌رسید تاریک نباشد. 

پیشینه هنکاک از برده بودن تا تبدیل شدن به یک انسان بی رحم یکی از تاریک ترین داستان‌های این مجموعه است، ولی در شماره ۱۰۶ مانگای وان پیس این اطلاعات به توسعه شخصیت هنکاک کمک زیادی کرد و داستان را شفاف سازی کرد.

3.3 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا