قدرت میوه های شیطانی در وان پیس
1%
  • 10/10

کارکترهایی که قدرت میوه های شیطانی در وان پیس را کپی می‌کنند!

قدرت‌های تکرار شونده انیمه وان پیس

کارکترهایی که قدرت میوه های شیطانی در وان پیس را کپی می‌کنند! ۰ ۰۷ فروردین ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

قدرت کارکترهای انیمه جذاب و پرطرفدار وان پیس (One Piece)، از میوه‌های شیطانی (Devil Fruits) نشات می‌گیرد. ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی 6 شخصیت انیمه وان پیس می‌پردازیم که توانایی کپی کردن قدرت میوه های شیطانی در وان پیس را دارند!

قدرت کارکترهای انیمه جذاب و پرطرفدار وان پیس (One Piece)، از میوه‌های شیطانی (Devil Fruits) نشات می‌گیرد. همه کارکترهای داستان این انیمه هیجان انگیز به قدرت این میوه‌ها دسترسی ندارند؛ اما با این حال، شخصیت‌هایی که در طول داستان انیمه وان پیس موفق به خوردن میوه‌ی شیطانی شده‌اند، از قدرت‌های بسیار شگفت انگیز و منحصر به فردی برخوردار هستند که هرکسی توان مقابله کردن با آن‌ها را ندارد. داستان انیمه زیبا وان پیس در رابطه با کارکتری به نام مانکی دی لوفی (Monkey D. Luffy) و اعضای تیمش است که با عنوان دزدان دریایی کلاه حصیری (The Straw Hat Pirates) شناخته شده‌اند. دزدان دریایی کلاه حصیری در اقیانوس‌های خطرناک، به کاوش می‌پردازند و در طول ماجراجویی‌های خطرناکی که در پیش می‌گیرند، از جزایر جدید دیدن می‌کنند و در برابر دشمنان توانمندی قرار می‌گیرند و با آن‌ها مبارزه می‌کنند تا بتوانند به گنج افسانه‌ای دست پیدا کنند که در داستان با نام One Piece شناخته شده است. اگرچه خط داستانی این مجموعه جذاب و هیجان انگیز، بیشتر به دلیل دنیای پیچیده، روابط دوستی، دیالوگ‌ها و اتفاقات خنده‌دار خود به شهرت رسیده است، اما با این حال، به طور قطع، حضور کارکترهای پیچیده و همچنین، اتفاقات بسیار عجیب و تاریکی نیز که همواره در طی آن رخ می‌دهد، جذابیت داستان را دو چندان کرده‌اند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی 6 شخصیت انیمه وان پیس می‌پردازیم که توانایی کپی کردن قدرت میوه های شیطانی در وان پیس را دارند!

انیمه جذاب و پرطرفدار وان پیس، یکی از قدیمی‌ترین مجموعه‌های دنیای انیمه به شمار می‌رود که نه تنها در ژاپن، بلکه در سراسر جهان موفق به جذب طرفداران بسیار زیادی شده است. انیمه وان پیس بخاطر محبوبیت زیادی که دارد، به پادشاه بی چون و چرای ژانر شونن تبدیل شده است و همواره به خاطر خلاقیت به حد و حصر خود، مورد ستایش قرار گرفته است. ایچیرو اودا (Eiichiro Oda) هیچگاه از شکستن قواعد و سبک‌های کلیشه‌ایی که در ژانر شونن وجود دارند، ترسی نداشته است و به همین خاطر نیز، در انیمه وان پیس شاهد طرح‌های شخصیتی جسورانه و مضامین سیاسی بالغانه هستیم؛ نکته جالب دیگری که در رابطه با این داستان وجود دارد، شخصیت‌هایی هستند که به لحاظ اخلاقی نمی‌توان مرز خوب بودن و یا بد بودن را برای آنها تعیین کرد. داستان وان پیس اکنون در مراحل پایانی خود به سر می‌برد؛ اما با این حال، رازهای زیادی در داستان باقی مانده است که هنوز حل نشده باقی مانده‌اند؛ بیشتر آن‌ها نیز به منشا قدرت میوه‌های شیطانی، نژادهای باستانی، دولت جهانی و … مرتبط هستند. این انیمه، در اصل، بر اساس یک مانگا، با همین نام، نوشته و تصویرسازی شده است که تنها پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، به پرفروش‌ترین مانگای تمام دوان‌ها نیز تبدیل شد. انیمه وان پیس، تنها یک داستان معمولی نیست، بلکه یک شاهکار هنری به حساب می‌آید که دیگر همانند آن را نمی‌توان ساخت.

The Seraphims

سرافیم‌ها (The Seraphims) یکی از ساخته‌های دکتر وگاپانک (Dr. Vegapunk) به شمار می‌روند که می‌توان از آن‌ها به عنوان همتایه‌های هفت جنگسالار دریا یاد کرد. به بدن این موجودات، فاکتور دودمان قمری تزریق شده است که به آن‌ها، اجازه دسترسی به قدرت قمری‌ها را می‌دهد. با این حال، بزرگترین قدرت سرافیم‌ها از خون سبزی نشات می‌گیرد که در رگ‌های آن‌ها در جریان است. از طریق این خون سبز است که آن‌ها توانایی تقلید از قدرت بدن والدین خود را پیدا می‌کنند. برای نمونه، سرافیم کارکتر بوآ هانکوک (Boa Hancock) که در داستان با نام S – Snake شناخته شده است، توانایی مشابه قدرت میوه شیطانی این کارکتر قدرتمند را در اختیار دارد. این سرافیم، با وجود آنکه هیچ میوه شیطانی مصرف نکرده است، اما با این حال، قادر است از قدرت میوه شیطانی Mero Mero no Mi استفاده کند و از آن در مبارزات خود بهره بگیرد.

دکتر وگاپانک قادر به استخراج فاکتور خطی قدرت میوه های شیطانی در وان پیس شد که آن را با استفاده از خون سبز، از بدن سرافیم S – Snake عبور داد. به طور مشابه، سرافیم S – Bear نیز، توانایی دسترسی به قدرت میوه شیطانی Nikyu Nikyu no Mi را دارد که آن را از بدن والد خود، کوما (Kuma)، به ارث برده است. به این ترتیب، هر شیچیبوکای (Shichibukai) که دکتر وگاپانک شبیه سازی کرده است، قدرت بدن والد خود را در اختیار دارد. از طرفی، وگاپانک به کسانی مثل S – Hwak که خود از توانایی منحصر به فردی برخوردار نیستند، قدرت‌های متفاوتی داده است؛ به عنوان نمونه، S – Hwak قدرت Supa Supa no Mi را در اختیار دارد که در اصل، متعلق به کارکتری است که در داستان با نام Mr. 1 شناخته شده است.

Momonusuke

یکی دیگر از کارکترهایی که توانایی تقلید از قدرت میوه های شیطانی در وان پیس را در اختیار دارد، کارکتری است که در داستان با نام Momonusuke شناخته شده است. این شخصیت، به قدرت یک نسخه شبیه سازی شده از میوه شیطانی کارکتر کایدو (Kaido) دسترسی دارد که به عنوان یکی از یونکوهای سابق (Yonko) دریا در نظر گرفته می‌شود. میوه شیطانی که کایدو مصرف کرده است، در داستان با نام Zoan Devil Fruit Fish Fish Fruit شناخته شده است. این میوه افسانه‌ای به او این اجازه را می‌دهد تا به یک اژدهای عظیم الجثه تبدیل شود که توانایی‌های رزمی‌اش، قابلیت کشتن هر فردی را دارد. این هیولا می‌تواند به اندازه یک شهر بزرگ شود و تنها با یک حمله خود، قادر به نابود کردن چند شهر با یکدیگر است. قدرت او به گونه‌ای است که کارکترهای معدودی، توانایی مقابله کردن با او را دارد. دکتر وگاپانک، با موفقیت توانست قدرت این میوه شیطانی افسانه‌ای را نیز شبیه سازی کند؛ اما با این حال، در مراحل آخر شبیه سازی قدرت این میوه، تکمیل همسان سازی رنگ آن به خوبی پیش نرفت و به همین خاطر نیز، وگاپانگ، خود این آزماییش را شکست خورده در نظر می‌گیرد. با این حال، این مسئله از اهمیت چندانی برخوردار نیست زیرا که کارکتر مومونوسوکه در نهایت، با در اختیار داشتن قدرت میوه شیطانی کایدو، می‌تواند از همه توانایی‌های او تقلید کند و در مبارزات خود از آن‌ها استفاده کند.

Trafalgar Law

کارکتر ترافلگار لا (Trafalgar Law) که با عنوان “جراح مرگ” نیز شناخته می‌شود، یکی از اعضای نسل Worst و کاپیتان دزدان دریایی قلب (Heart) است.  این کارکتر، از قدرت میوه شیطانی Ope Ope no Mi بهره برده است. با وجود قدرت این میوه شیطانی، ترافلگار لا توانایی ایجاد فضایی را دارد که در آن می‌تواند همه چیز را تحت کنترل خود بگیرد. هر کارکتری که وارد این فضا بشود، بیمار لا محسوب می‌شود که باید بر روی میز جراحی او قرار بگیرد تا به یک نمونه آزمایشی برای عمل تبدیل شود. او پس از قرار گرفتن در مقابل بسیاری از قدرتمندترین کارکترهای این داستان، در نهایت توانست قدرت میوه شیطانی را در خود بیدار کند و به این ترتیب، پس از آنکه به مبارزه با Big Mom و Blackbeard پرداخت، آسیب‌های جدی به آن‌ها وارد کرد. لازم به ذکر است که این دو کارکتر، از قدرتمندترین کارکترهای داستان انیمه وان پیس به شمار می‌روند و به همین خاطر نیز تعداد بسیار محدودی از دزدان دریایی، توانایی قرار گرفتن در مقابل آن‌ها را دارند.

با وجود آنکه کارکتر ترافلگار لا نمی‌تواند به طور کامل، از توانایی هیچ یک از قدرت میوه های شیطانی در وان پیس تقلید کند، اما با این حال، زمانی که وارد فضایی می‌شود که در طی مبارزات خود خلق می‌کند، تا حدودی می‌تواند برخی از جنبه‌های میوه شیطانی Wapu Wapu ni Mi را تقلید کند؛ اگرچه که تفاوت‌های کوچکی نیز در استفاده از قدرت شبیه سازی شده این میوه شیطانی با توانایی‌های اصلی آن در داستان وجود دارد.

Sanji

کارکتر سانجی (Sanji) یکی از توانمندترین و قدرتمندترین اعضای خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری به شمار می‌آید. با این حال، توانایی‌های این کارکتر تنها به پاهایش محدود می‌شوند و به هیچ نیروی ماوراطبیعی و یا سلاح خارجی وابسته نیست. با وجود آنکه این کارکتر، از قدرت هیچ میوه شیطانی بهره نبرده است، اما او با این حال، قادر به بهره گیره از جنبه‌هایی از یک نوع میوه شیطانی دیگر است که در اصل، به خود او تعلق ندارد. او با استفاده از این قدرت، توانایی شعله ور کردن تمام بدن خود را دارد که در مبارزات بسیاری به او کمک کرده است. هرچند که او در ابتدا تنها می‌توانست پاهای خود را به آتش بکشد.

 طرفدارانی که مانگای انیمه فوق العاده شگفت انگیز وان پیس را مطالعه کرده‌اند، روند پیشرفت کارکتر سانجی را در طول داستان، به خوبی مشاهده کرده‌اند و از این مسئله آگاه هستند که اکنون، قدرت‌های او به چه سطحی رسیده است. لوفی (Luffy) پس از آنکه سانجی را قانع کرد به تیمش بپیوندد، نه تنها یکی از بهترین سرآشپزهای دنیا، بلکه یکی از توانمندترین مبارزهای داستان انیمه وان پیس را نیز به تیم خود جذب کرد. سانجی و توانایی‌های باور نکردنی‌اش، او را تا حد زیادی شبیه به یکی از کاربران میوه شیطانی Mera Mra no Mi کرده است.

Catarina Devon

کارکتر کاتارینا دوون (Catarina Devon)، که ششمین کاپیتان دزدان دریایی ریش سیاه (Blackbeard) به شمار می‌رود، قادر به شبیه سازی قدرت میوه های شیطانی بسیاری در داستان این انیمه می‌باشد. توانایی این کارکتر در تقلید از قدرت میوه های شیطانی در وان پیس، از میوه‌ای نشات می‌گیرد که به خود او تعلق دارد. میوه شیطانی که این کارکتر مصرف کرده است، در داستان با نام Inu Inu no Mi، مدل: روباه نه دم، شناخته شده است. قدرت این میوه شیطانی به این کارکتر اجازه می‌دهد تا با لمس هر کارکتر دیگری، خود را به شکل آن‌ها دربیاورد و به این ترتیب، به قدرت‌ها و توانایی‌هایشان نیز، دسترسی پیدا کند. ناگفته نماند که شبیه سازی و تقلید از توانایی دیگران، تنها یکی از جنبه‌های میوه شیطانی این کارکتر به شمار می‌رود که همین او را، از بسیاری جهات به یک شخصیت پیچیده و خاص تبدیل کرده است.

در قسمت‌های اخیر انیمه وان پیس، به این موضوع اشاره شده است که کارکتر کارینا دوون می‌تواند شکل کاربران دیگری که توانایی انواع دیگری از قدرت‌های Zoan را در اختیار دارند نیز، به خود بگیرد. پس از اینکه او Saint Saturn را لمس کرد، به این موضوع اشاره کرد که اکنون قادر به بکار گیری قدرت‌های او نیز است. این مسئله نشان می‌دهد که این کارکتر، تنها در صورت لمس شخصیت‌های دیگر داستان، توانایی شبیه سازی هر نوع از قدرت‌های Zoan و بکار گیری آن‌ها را در اختیار دارد.

Jewelry Bonney

یکی دیگر از برترین و قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس، کارکتری است که در داستان با نام Jewelry Bonney شناخته شده است. این کارکتر، تنها عضو مونث نسل Worst به شمار می‌رود؛ در ابتدا، Jewelry Bonney مجبور شده بود به یک دزد دریایی تبدیل شود تا شاید بتواند پدرش را پیدا کند. اما با این حال، همانطور که او به پیشروی در دریاها ادامه می‌داد، با گذشت زمان، تجربه‌های بیشتر و بیشتری به دست آورد. در کنار همه این‌ها، او به تدریج توانایی استفاده از میوه شیطانی که مصرف کرده بود را نیز یاد گرفت و اینگونه مهارت و تسلط بیشتری بر آن پیدا کرد.

کارکتر Jewelry Bonney میوه شیطانی Toshi Toshi no Mi را مصرف کرده است؛ قدرت این میوه شیطانی به گونه‌ای است که به بدن میزبان خود اجازه می‌دهد تا بتواند سن هرکسی که لمس می‌کند را تغییر دهد. این توانایی به راحتی این امکان را به بدن میزبان می‌دهد تا بتواند بنا بر خواسته و میل خود، بر روی توانایی و قدرت‌های دیگر کارکترها تاثیر بگذارد و به همین خاطر نیز، میوه قدرتمندی به شمار می‌رود. زمانی که کارکتر بانی در مجمع الجزایر Sabaody قرار داشت، تفنگداران دریایی بسیاری را به کودکان و یا مردان مسنی تبدیل کرد؛ به این ترتیب، او توانست قدرت‌هایشان را از آن‌ها بگیرد و از آن مکان، جان سالم به در برد. به علاوه، او می‌تواند از دیگر قدرت میوه های شیطانی در وان پیس نیز بهره گیرد. تا زمانی که احتمالاتی را در ذهن خود به وجود بیاورد، می‌تواند هرچیزی که تصور می‌کند، از جمله قدرت‌ میوه‌های شیطانی را به واقعیت تبدیل کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments