قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس
1%
  • 0/10

معرفی قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس که خدمه‌ای ضعیف دارند!

خدمه‌ای که تبدیل به مانع کاپیتان می‌شود.

معرفی قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس که خدمه‌ای ضعیف دارند! ۱۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

در داستان انیمه فوق العاده جذاب و دیدنی وان پیس (One Piece) کاپیتان‌های بسیار قدرتمندی وجود دارند که به دلیل داشتن خدمه‌ای ضعیف، در مبارزات بسیاری شکست می‌خورند. بر هیمن اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس می‌پردازیم که خدمه‌ای ضعیف دارند.

در داستان انیمه فوق العاده جذاب و شگفت انگیز وان پیس، کاپیتان و دزدان دریایی بسیار زیادی وجود دارند که در دریاهای آزاد کاوش می‌کنند تا بتوانند به گنج گول دی راجر (Gol D. Roger.)، دست پیدا کنند. مکان دقیق این گنج که در داستان با نام وان پیس شناخته شده است، هنوز مشخص نیست اما با ین حال، دزدان دریایی که در مسیر پیدا کردن آن هستند، با یکدیگر مبارزه می‌کنند تا تنها خود شانس به دست آوردن آن را داشته باشند. از این رو، مسلم است که تنها قوی ترین کاپیتان‌ها که از خدمه‌ای قدتمند بهره برده‌اند، توانایی زنده ماندن و پیشروی در این میدان جنگ را دارند. چنین کاپیتان‌هایی، نه تنها به یکی از بزرگترین موانع لوفی (Luffy) و خدمه دریایی کلاه حصیری (The Straw Hat Pirates) تبدیل می‌شوند، بلکه شانس بسیار زیادی در پیدا کردن گنج وان پیس نیز دارند؛ کارکترهای انیمه جذاب و دیدنی وان پیس از قدرت‌های پیچیده و عجیب و غریبی برخوردار هستند. ما می‌توانیم به وضوح، در طراحی کارکترهای این انیمه شگفت انگیز، توانایی‌های خارق العاده هر یک از آنها را مشاهده کنیم؛ با این حال، کاپیتان‌هایی در این داستان وجود دارند که علیرغم آنکه خود یکی از قدرتمندترین کارکترهای این داستان به شمار می‌روند، اما با این وجود، به دلیل خدمه ضعیفی که در اختیار دارند، شانس پیروزی در بسیاری از مبارزات بزرگ را از دست می‌دهند. بر هیمن اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس می‌پردازیم که خدمه‌ای ضعیف دارند.

Buggy the Clown

کارکتر باگی دلقک (Buggy the Clown) در ابتدای داستان، به عنوان شخصیتی خنده دار و بانمک ظاهر شد؛ اما با این حال، حقایقی که در رابطه با گذشته او وجود دارد، او را به یکی از تاریک ترین شخصیت‌های انیمه وان پیس تبدیل می‌کنند. بی رحمی او، برای اولین بار، زمانی به تصویر کشیده می‌شود که به بدترین شکل ممکن، به زورو (Zoro) و نامی (Nami) حمله می‌کند. با وجود اینکه باگی، به طور معمول، رفتارهای طنزآمیزی از خود نشان می‌دهد، اما اقداماتش در Loguetown، جایی که نزدیک بود لوفی را در آن اعدام کند، به گونه‌ای هستند که ماهیت تاریک او را به وضوح نشان می‌دهند.

قبل از تشکیل شدن انجمن Cross، باگی بدون هیچگونه دخالتی از طرف دیگران، اعضای خدمه خود را رهبری می‌کرد. باگی به این دلیل توانست رهبری را به دست بگیرد زیرا که خود قویترین عضو خدمه به حساب می‌آمد و به همین خاطر نیز، همه از او می‌ترسیدند و کسی جرات زیر سوال بردن تصمیمات این کارکتر را نداشت. میوه شیطانی که این کارکتر مصرف کرده است، با نام Bara Bara no Mi شناخته شده است؛ قدرت این میوه به بدن میزبان خود اجازه می‌دهد تا به تکه‌های کوچکی تقسیم شود؛ به علاوه، میزبان، بر هر یک از این تکه‌ها نیز، کنترل کامل دارد. این قدرت، باگی را از آسیب‌های بسیاری مصون می‌کند. اما با این حال، باگی یکی از قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس به شمار می‌رود که خدمه‌ای ضعیف دارد؛ زیرا که هیچ یک از اعضای خدمه او از ویژگی قابل توجهی برخوردار نیستند و به راحتی می‌توان آن‌ها را شکست داد.

Gecko Moria

شخصیت Gecko Moria در داستان انیمه وان پیس، به دلیل توانایی‌های منحصر به فرد و اقداماتی که در پیش می‌گیرد، به عنوان یک کارکتر تاریک شناخته شده است. این کارکتر، به جزیره Thriller Bark حمکانی می‌کند که مملو از مردگانی است که به خاطر قدرت میوه شیطانی این شخصیت، زنده شده‌اند. هدف موریا در استفاده از اجساد و سایه‌ها این است تا یک ارتش بزرگ از زامبی‌ها را تشکیل دهد. در گذشته، خدمه دریایی این کارکتر، به دست کایدو (Kaido)، به طرز هولناکی، کشته شده‌اند و به همین خاطر نیز، اکنون او ترجیح می‌دهد تا از اجساد به عنوان خدمه خود استفاده کند و زندگی افراد بیشتری را در خطر قرار ندهد.

کارکتر گکو موریا و اعضای خدمه‌اش که با نام دزدان دریایی Thriller Bark شناخته شده‌اند، شخصیت منفی اصلی آرک Thriller Bark بودند. خدمه او که از شمار بسیار زیادی زامبی تشکیل شده بود، توسط Dr. Hogback و خود گکو موریا ساخته شده بودند. زمانی که خدمه دریایی کلاه حصیری به مکان استقرار آن‌ها راه یافتند، کاپیتان گکو موریا، به تنهایی در مقابل لوفی و خدمه‌اش ایستاد. بدون وجود او، تمامی اعضای خدمه‌اش به راحتی از بین می‌رفتند زیرا که از هیچ توانایی قابل توجهی برخوردار نبودند و مبارزه کردن با آن‌ها برای دزدان دریایی کلاه حصیری به هیچ عنوان کار دشواری نبود. به همین خاطر، این کارکتر نیز به طور قطع، جایگاهی را در لیست قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس که خدمه‌ای ضعیف دارند را به خود اختصاص می‌دهد.

Jewelry Bonney

یکی دیگر از برترین و قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس، کارکتری است که در داستان با نام Jewelry Bonney شناخته شده است. این کارکتر، تنها عضو مونث نسل Worst به شمار می‌رود؛ در ابتدا، Jewelry Bonney مجبور شده بود به یک دزد دریایی تبدیل شود تا شاید بتواند پدرش را پیدا کند. اما با این حال، همانطور که او به پیشروی در دریاها ادامه می‌داد، با گذشت زمان، تجربه‌های بیشتر و بیشتری به دست آورد. در کنار همه این‌ها، او به تدریج توانایی استفاده از میوه شیطانی که مصرف کرده بود را نیز یاد گرفت و اینگونه مهارت و تسلط بیشتری بر آن پیدا کرد.

کارکتر Jewelry Bonney میوه شیطانی Toshi Toshi no Mi را مصرف کرده است؛ قدرت این میوه شیطانی به گونه‌ای است که به بدن میزبان خود اجازه می‌دهد تا بتواند سن هرکسی که لمس می‌کند را تغییر دهد. این توانایی به راحتی این امکان را به بدن میزبان می‌دهد تا بتواند بنا بر خواسته و میل خود، بر روی توانایی و قدرت‌های دیگر کارکترها تاثیر بگذارد و به همین خاطر نیز، میوه قدرتمندی به شمار می‌رود. زمانی که کارکتر بانی در مجمع الجزایر Sabaody قرار داشت، تفنگداران دریایی بسیاری را به کودکان و یا مردان مسنی تبدیل کرد؛ به این ترتیب، او توانست قدرت‌هایشان را از آن‌ها بگیرد و از آن مکان، جان سالم به در برد. از طرفی، خدمه بانی با اینکه به او بسیار وفادار هستند، اما با این حال، به هیچ عنوان قدرتمند نیستند و همواره برای نجات خود از موقعیت‌های خطرناک، باید به کاپیتان خود تکیه کنند.

Urouge

کارکتر Urouge که در داستان انیمه وان پیس به عنوان کاپیتان دزدان دریایی Fallen Monk شناخته شده است نیز، یکی دیگر از قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس به شمار می‌رود که به دلیل داشتن خدمه‌ای ضعیف، شانس پیروزی در برابر بسیاری از کارکترهای داستان را از دست می‌دهد. این کارکتر برای اولین بار در آرک Saboady Archipelago حضور پیدا کرد و از همان ابتدا نیز، نمایش چشمگیری از قدرت‌های خود را به راه انداخت. قدرت این کارکتر در یک میوه شیطانی شناخته نشده نهفته است که آسیب را به قدرت تبدیل می‌کند. تنها ایرادی که به قدرت این میوه شیطانی وارد است آن است که فقط آسیب ناشی از ضربات فیزیکی را می‌تواند تبدیل به قدرت کند.

پس از آرک Saboady Archipelago، کارکتر Urouge چندین بار دیگر در داستان وان پیس حضور پیدا کرده است اما با این حال، پیروزی او بر کارکتر Charlotte Snack به عنوان تنها دستاورد او شناخته شده است و آن‌ هم به این خاطر است که اعضای خدمه این کارکتر، از هیچ توانایی قابل توجهی بهره نبرده‌اند که همین باعث شده است کارکترهای قدرتمند دیگر این داستان، کارکتر Urouge و خدمه او را به عنوان مانع بزرگی بر سر راه خود نبینند زیرا که به کمک اعضای خدمه خود، شکست دادن این کارکتر نمی‌تواند کار بسیار سختی برای آن‌ها باشد.

Trafalgar Law

کارکتر ترافلگار لا (Trafalgar Law) یکی از اعضای نسل Worst و کاپیتان دزدان دریایی قلب (Heart) است.  این کارکتر، از قدرت میوه شیطانی Ope Ope no Mi بهره برده است. با وجود قدرت این میوه شیطانی، ترافلگار لا توانایی ایجاد فضایی را دارد که در آن می‌تواند همه چیز را تحت کنترل خود بگیرد. او پس از قرار گرفتن در مقابل بسیاری از قدرتمندترین کارکترهای این داستان، در نهایت توانست قدرت میوه شیطانی را در خود بیدار کند و به این ترتیب، پس از آنکه به مبارزه با Big Mom و Blackbeard پرداخت، آسیب‌های جدی به آن‌ها وارد کرد. لازم به ذکر است که این دو کارکتر، از قدرتمندترین کارکترهای داستان انیمه وان پیس به شمار می‌روند و به همین خاطر نیز تعداد بسیار محدودی از دزدان دریایی، توانایی قرار گرفتن در مقابل آن‌ها را دارند.

با وجود آنکه کارکتر لا در داستان انیمه وان پیس همواره عملکرد فوق العاده چشمگیری از خود را به نمایش گذاشته است، اما با این حال، این نکته در رابطه با خدمه دریایی او صدق نمی‌کند. آن‌ها به سختی توانستند به کشتی Blackbeard آسیب جزئی وارد کنند که در واقع، هیچ تاثیری بر نتیجه مبارزه نداشت. لا، مسئولیت انجام همه کارهای سنگین را برعهده می‌گیرد و به طور قطع، بدون وجود او، خدمه دریایی قلب، هرگز نمی‌توانست همه این را به تنهایی پیش رود.

Eustass Kid

کارکتر Eustass Kid، که در داستان با نام کاپیتان (Capitan) نیز شناخته می‌شود، یک دزد دریایی بسیار بدنام است که به خاطر ماهیت خشن و بی رحم خود، شهرت دارد. ماهیت ظالم و بی رحم او، زمانی به وضوح به تصویر کشیده شد که دزدان دریایی شکست خورده را به صلیب می‌کشید و آن‌ها را رها می‌کرد تا به تنهایی، آرام آرام، جان خود را از دست دهند. همچنین، بر خلاف بسیاری دیگر از دزدان دریایی که تلاش می‌کنند جان افراد بیگناه را در معرض خطر قرار ندهند، این دزد دریایی، بدون آنکه هیچگونه تردیدی از خود نشان دهد، با استفاده از قدرت میوه شیطانی که در اختیار دارد، هرکسی که بر سر راهش قرار بگیرد را به قتل می‌رساند.

کارکتر Eustass Kid در داستان انیمه وان پیس، به عنوان کاپیتان دزدان دریایی Kid شناخته شده است. او آرزوی تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی را در سر می‌پروراند و هرکسی که تلاش می‌کرد بر سر راه او قرار گیرد را با بی رحمی تمام به قتل می‌رساند. توانایی‌های فیزیکی این کارکتر بسیار چشمگیر هستند و به همین خاطر نیز، در طول داستان این انیمه حذاب و دیدنی، با چهره‌های قدرتمند بسیاری مبارزه کرده است. این کارکتر که میوه Jiki Jiki no Mi را مصرف کرده است، توانایی کنترل نیروهای مغناطیسی را دارد و از این رو، می‌تواند تبدیل به کابوس هر کارکتری بشود که از هر نوع فلزی استفاده می‌کند. اما با این حال، خدمه او را نمی‌توان به عنوان یکی از قویترین خدمه داستان وان پیس در نظر گرفت و به همین خاطر نیز درست پس از آنکه شانکس، کاپیتان آن‌ها را شکست داد، بلافاصله تسلیم شدند.

Boa Hancock

یکی از برترین پاداش‌های انیمه وان پیس به کارکتر بوآ هانکوک (Boa Hamcock) تعلق دارد. این کارکتر، حاکم Amazon Lily و یکی از هفت جنگ سالار دریاها به شمار می‌رود. او میوه شیطانی Mero Mero no Mi را نیز مصرف کرده است که توانایی‌های او را، به طرز چشمگیری، افزایش داده است. هانکوک با استفاده از قدرت این میوه، قادر است هر کسی را که بخواهد به سنگ تبدیل کند. مشارکت او در جنگ Marineford، جایی که او میزان قدرت و مخالفت خود را به دولت جهانی نشان داد، باعث شده است که این کارکتر، یکی از برترین پاداش های انیمه وان پیس را به خود اختصاص دهد.

کارکتر بوآ هانکوک در گذشته، یکی از اعضای Shichibukai به شمار می‌رفت. این کارکتر، یک مبارز فوق العاده توانا و با مهارت است که به هر سه نوع هاکی (Haki) دسترسی دارد. دسترسی به هاکی با وجود قدرت میوه شیطانی که مصرف کرده است، توانایی‌های این کارکتر را دو چندان کرده است. از این رو، این کارکتر به طور کلی، به عنوان یکی از بزرگترین تهدید‌ها برای دولت جهانی به شمار می‌رود. قدرت میوه شیطانی او بسیار خاص است و به همین خاطر نیز، تعجبی ندارد که کارکتر Blackbeard سعی داشت آن را از او بگیرد. اعضای خدمه او نیز مبارزان بدی نیستند، اما با این حال، از مهارت‌های لازم برای مبارزه با دیگر خدمه‌های برتر داستان وان پیس نیز، بهره‌ای نبرده‌اند. از این رو، بوآ هانکوک نیز در لیست قوی ترین کاپیتان ها در انیمه وان پیس که خدمه‌ای ضعیف دارند، به طور قطع، قرار می‌گیرد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments