نگاهی به برترین پاداش‌ های انیمه وان پیس
1%
  • 0/10

نگاهی به برترین پاداش‌ های انیمه وان پیس

ارقامی که اعتبار و اقتدار یک کارکتر را نشان می‌دهند.

نگاهی به برترین پاداش‌ های انیمه وان پیس ۱۲ ۲۵ دی ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

پاداش های انیمه وان پیس همواره بخش هیجان‌انگیزی از داستان ماجراجویی لوفی و کلاه حصیری‌ها بوده است.

برخی از دزدان دریایی انیمه جذاب و هیجان انگیز وان پیس (One Piece)، با وجود آنکه در داستان حضور پررنگی نداشته‌اند، اما با این حال، برترین پاداش‌ها به آن‌ها تعلق یافته است و جایزه گرفتن جان آن‌ها، بیشتر از کارکترهایی است که به طور معمول در داستان، نقش آفرینی می‌کنند. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی قدرتمندترین دزدان دریایی می‌پردازیم که برترین پاداش های انیمه وان پیس برای آن‌ها تعیین شده است. پاداش های انیمه وان پیس، تنها اعدادی نیستند که بر روی یک کاغذ چاپ می‌شوند؛ این پاداش‌ها، نماد قدرت یک دزد دریایی و میزان تهدید او برای دولت جهانی به حساب می‌آید. به طور کلی، اعداد این پاداش‌ها، به معیاری برای سنجش قدرت و اعتبار دزدان دریایی تبدیل شده است که می‌تواند در نهایت، به احترام دزدان دریایی دیگر نسبت به آن فرد، و یا دشمنی‌ و مبارزات خطرناک، ختم شود. کسانی که برترین پاداش‌ها به نامشان ثبت شده است، از قدرت و مهارت‌های بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین خاطر نیز، هر کارکتر دیگری توانایی مقابله کردن با آن‌ها را ندارد زیرا که شکست دادن این کارکترها، کمی دور از باور به نظر می‌رسد. از این رو، حتی دولت جهانی هم از قرار گرفتن در مقابل آن‌ها امتناع می‌ورزد. بر همین اساس، ما نیز در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی قدرتمندترین دزدان دریایی می‌پردازیم که برترین پاداش های انیمه وان پیس برای آن‌ها تعیین شده است.

کارکترهای انیمه جذاب و دیدنی وان پیس از قدرت‌های پیچیده و عجیب و غریبی برخوردار هستند. ما می‌توانیم به وضوح، در طراحی کارکترهای این انیمه شگفت انگیز، توانایی‌های خارق العاده هرکدام از آنها را مشاهده کنیم؛ داستان این انیمه زیبا نیز در رابطه با کارکتری به نام مانکی دی لوفی (Monkey D. Luffy) و اعضای تیمش است که با عنوان دزدان دریایی کلاه حصیری (The Straw Hat Pirates) شناخته شده‌اند. دزدان دریایی کلاه حصیری در اقیانوس‌های خطرناک، به کاوش می‌پردازند و در طول ماجراجویی‌های خطرناکی که در پیش می‌گیرند، از جزایر جدید دیدن می‌کنند و در برابر دشمنان توانمندی قرار می‌گیرند و با آن‌ها مبارزه می‌کنند تا بتوانند به گنج افسانه‌ای دست پیدا کنند که در داستان با نام One Piece شناخته شده است.

Roronoa Zoro

1.111 billion Berries

رورونوئا زورو (Roronoa Zoro) یکی از اعضای دزدان دریایی کلاه حصیری است. این کارکتر که به عنوان یکی از برترین شمشیربازان جهان شناخته شده است، در مبارزات خود، به صورت همزمان، از سه شمشیر استفاده می‌کند. فاکتورهای کلیدی که باعث شده‌اند برای این کارکتر چنین پاداش بزرگی تعیین شود، حضور او در مبارزات بزرگی همچون Enies Lobby بود که در آن بر علیه دولت جهانی جنگید. او همچنین در کشور وانو نیز نقش پررنگی داشت و تعداد بسیار زیادی از نیروهای کایدو (Kaido) را شکست داد. به علاوه، او با یکی از قدرتمندترین کارکترهای این داستان، یعنی شخصیت King the Conflagration نیز مبارزه کرد و در نهایت او را شکست داده است.

Queen the Plague

1.320 billion Berries

کارکتر Queen the Plague، از شخصیت‌های برجسته داستان وان پیس به شمار می‌رود که به عنوان یکی از اعضای عالی رتبه دزدان دریایی Beasts، یکی از برترین پاداش های انیمه وان پیس را به خود اختصاص داده است. این کارکتر، بیشتر به خاطر قدرت بی حد و حصر و شخصیت سادیستی خود شناخته شده است. تخصص ملکه در ساخت سلاح‌های بیولوژیکی است و به همین خاطر نیز، به دشمنی خطرناک برای همه تبدیل شده است. به علاوه، کارکتر Queen the Plague یکی از قدرتمندترین میوه‌های شیطانی را نیز مصرف کرده است که به افزایش قدرت او در مهارت‌های رزمی ختم شده است.

Marco

1.374 billion Berries

کارکتر مارکو در داستان وان پیس، به عنوان فرمانده سابق اولین لشکر دزدان دریایی ریش سفید (Whitebeard)، یک مبارز و جنگنده درجه یک به حساب می‌آید. این کارکتر، بیشتر به خاطر میوه شیطانی منحصر به فردی که مصرف کرده است، در میان دیگر کارکترهای داستان، شناخته شده است. این میوه شیطانی که Tori Tori no Mi نام دارد، به کاربر خود اجاه می‌دهد تا بتواند به یک ققنوس افسانه‌ای تغییر شکل بدهد. مارکو با خوردن این میوه شیطانی توانایی پرواز کردن و بازسازی بدن خود را به دست آورده است و به همین خاطر نیز، شکست داد او برای هر کارکتر دیگری، کار بسیار دشواری است.

King

1.390 billion Berries

کارکتر کینگ (King)، به عنوان دست راست کایدو (Kaido) و عضوی از دزدان دریایی Beasts، دارای یکی از برترین پاداش های انیمه وان پیس است. او از یک نژاد بسیار قدرتمند و نادر است که در داستان با نام Lunarian شناخته شده است. توانایی او در دستکاری آتش، باعث شده است که این کارکتر در نبردها، به نیرویی شکست ناپذیر تبدیل شود. کارکتر کینگ، به علاوه، یکی از قدرتمندترین میوه‌های شیطانی را نیز مصرف کرده است که در افزایش قدرت‌های او به عنوان یک مبارز، تاثیر بسزایی داشته است. وفاداری او به کایدو و نقشی که در دفاع از کشور وانو داشت، گواهی بر میزان قدرت این کارکتر است.

Boa Hancock

1.695 billion Berries

یکی دیگر از برترین پاداش های انیمه وان پیس به کارکتر بوآ هانکوک (Boa Hamcock) تعلق دارد. این کارکتر، حاکم Amazon Lily و یکی از هفت جنگ سالار دریاها به شمار می‌رود. او میوه شیطانی Mero Mero no Mi را نیز مصرف کرده است که توانایی‌های او را، به طرز چشمگیری، افزایش داده است. هانکوک با استفاده از قدرت این میوه، قادر است هر کسی را که بخواهد به سنگ تبدیل کند. مشارکت او در جنگ Marineford، جایی که او میزان قدرت و مخالفت خود را به دولت جهانی نشان داد، باعث شده است که او یکی از برترین پاداش های انیمه وان پیس را به خود اختصاص دهد.

Sir Crocodile

1.965 billion Berries

کارکتر Sir Crocodile، رئیس سابق سازمان جنایی باروک ورکز (Baroque Works)، کسی است که قصد داشت پادشاهی صحرای آلاباستا (Alabasta) را به دست بگیرد. نقشه او برای انجام این کار، شامل برانگیختن جنگ داخلی و استفاده از سلاح باستانی پلوتونن بود. این کارکتر نیز، از قدرت یکی از خطرناک‌ترین میوه‌های شیطانی برخوردار است که به او این اجازه را می‌دهد تا هر زمان که اراده کند، به شن، تغییر شکل دهد. فعالیت‌های مجرمانه، ذهنیت استراتژیک، و قدرت میوه شیطانی او، همه و همه باعث شده‌اند تا این کارکتر به دشمنی شکست ناپذیر تبدیل شود. با وجود همه این ویژگی‌ها، واضح است که چرا دوت جهانی او را به عنوان هدفی قدرتمند و با ارزش به شمار می‌آورد.

 Monkey D. Luffy

3 billion Berries

کاپیتان دزدان دریایی کلاه حصیری به دلیل دخالت ندادن هیچ گونه احساسی در حین نبردها و نترس بودنش شناخته شده است. لوفی کسی است که خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری را تشکیل داد و آن را به مسیری که در آن قرار دارند هدایت کرد. این کارکتر، به دلیل میوه شیطانی که در کودکی مصرف کرده است، از قدرت‌های بسیار خارق العاده‌ای برخوردار است و به همین خاطر نیز، حتی اگر در برابر توانمندترین دشمنان خود نیز قرار بگیرد، می‌تواند آنها را شکست دهد. در این انیمه پرطرفدار و محبوب، تنها چند کارکتر وجود دارند که می‌توان آن‌ها را به عنوان پادشاه دزدان دریایی در نظر گرفت که مانکی دی لوفی، به طور قطع، یکی از این کارکترها به شمار می‌آید.

Buggy the Clown

3.189 billion Berries

باگی دلقک (Buggy the Clown) یک دزد دریایی بسیار قدرتمند و خطرناک است که یکی از چهار امپراطور بزرگ این داستان نیز به شمار می‌آید. این کارکتر در ابتدا به عنوان یک شخصیت خنده دار در داستان ظاهر شد که در میان دیگر دزدان دریایی قدرتمند، به صورت گسترده‌ای، شناخته شده نبود. با پیش رفتن داستان، قدرت او به طرز قابل توجهی افزایش یافت. با این حل، لازم به ذکر است که رهبری تصادفی او در فرار از زندان ایمپل داون (Impel Down) و دخالت ناخواسته او در جنگ مارینفورد، باعث افزایش شهرت و پاداش این کارکتر شد.

Dracule Mihawk

3.590 billion Berries

دراکول میهاک (Dracule Mihawk) در داستان انیمه وان پیس، به عنوان بزرگترین شمشیرزن جهان شناخته شده است. مهارت او در شمشیرزنی به گونه‌ای است که حتی قدرتمندترین دزدان دریایی جهان نیز، از روبه‌رو شدن با او امتناع می‌ورزند و تا جایی که امکان داشته باشد، ترجیح می‎دهند که با او مبارزه نکنند. این کارکتر توانایی این را دارد که هر مبارزه‌ای را به چالشی شکست ناپذیر برای دشمنان خود تبدیل کند. او به تنهایی به جنگ می‌رود و هیچ خدمه‌ای هم ندازد. همین ویژگی می‌تواند گواهی بر قدرت استثنائی و منحصر به فرد او باشد. او در طی جنگ مارینفورد، به صورت واضحی، توانایی‌های شمشیرزنی خود را به همه ثابت کرد.

Marshall D. Teach

3.996 billion Berries

کارکتر Marshall D. Teach که در داستان وان پیس، بیشتر با نام ریش سیاه (Blackbeard) شناخته شده است، یکی دیگر از قدرتمندترین دزدان دریایی به شمار می‌رود که قدرت دو میوه شیطانی بسیار خطرناک را در اختیار دارد. اولین میوه شیطانی به او این اجازه را می‌دهد تا توانایی کنترل کردن تاریکی را در اختیار داشته باشد و دومین میوه شیطانی نیز که در گذشته به ریش سفید تعلق داشت، به او توانایی ایجاد مواج عظیم و کشنده را می‌دهد. او شخصیتی بسیار جاه طلب و بی رحم دارد که باعث می‌شود در مبارزات، بدون هیچ ملاحظه‌ای پیش برود و هر فردی را که بر سر راهش قرار می‌گیرد را بکشد.

Shanks

4.048 billion Berries

شنکس، کاپیتان کاریزماتیک دزدان دریایی مو قرمز (Red Hair)، یکی از چهار امپراطور بزرگ دریاها است که دارای قدرت فوق العاده شگفت انگیزی است. این کارکتر، به خاطر توانایی منحصر به فرد خود در رهبری، مهارت‌های استثنائی رزمی و تسلطی که بر Haki دارد، در میان همه دزدان دریایی داستان وان پیس، شناخته شده است. کارکتر شنکس، همچنین، نقش پررنگی در پایان دادن به جنگ مارینفورد نیز داشت که همین، قدرت دیپلماتیک و توانایی او در تاثیرگذاری بر قدرت‌های بزرگ جهانی را نشان می‌دهد. شنکس، به خاطر اقتداری که دارد، مورد احترام بسیاری قرار گرفته است.

 Big Mom

4.388 billion Berries

کارکتر شارلوت لینلین (Charlotte Linlin) که در داستان بیشتر با عنوان Big Mom شناخته شده است، یک شخصیت بسیار ترسناک و قدرتمند است. این کارکتر، از قدرت یک میوه شیطانی نادر برخوردار است که به او این اجازه را می‌دهد تا توانایی دستکاری و کنترل ارواح موجودات زنده را داشته باشد. او فرمانروای دزدان دریایی Big Mom و حاکم سرزین Totto است که یعنی به طور کلی، بر سی و پنج جزیره، کنترل کامل دارد. با این حال، او در مبارزه‌ای که با Trafalgar Law و Eustass Kid داشت، نتوانست پیروز شود و به همین خاطر نیز، عنوان یکی از چهار امپراطور بزرگ دریاها  را از دست داد.

Kaido

4.611 billion Berries

کارکتر کایدو (Kaido) که به عنوان قدرتمندترین موجود جهان شناخته شده است، رهبر دزدان دریایی هیولاها (Beasts) و یکی دیگر از چهار امپراطور بزرگ دریاها است. این کارکتر، به خاطر قدرت فیزیکی بسیار زیاد خود در میان همه شخصیت‌های داستان شناخته شده است. قدرت او به گونه‌ای است که هیچ کارکتری، توان مقابله کردن با او را ندارد. میوه شیطانی که کایدو مصرف کرده است، به او این اجازه را می‌دهد تا به یک اژدهای عظیم الجثه تبدیل شود که توانایی‌های رزمی‌اش، قابلیت کشتن هر فردی را دارد.

Whitebeard

5.046 billion Berries

نبرد مارینفورد، جایی بود که کارکتر ریش سفید (Whitebeard) در مقابل نیروی تفنگداران دریایی قرار گرفت تا پورتاگس دی. ایس (Portgas D. Ace) را نجات دهد، که در نهایت این واقعه، منجر به مرگ غم انگیز او شد. با این حال، مرگ ریش سفید، تنها مرگ یک دزد دریایی قدرتمند و با نفوذ نبود.  کشته شدن این کارکتر، پایان یک دوره را رقم زد و خلا قابل توجهی را در دنیای دزدان دریایی به جا گذاشت؛ این کارکتر، به دلیل قدرت بی حد و حصری که داشت، در شرف تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی بود. این دزد دریایی پیر، از آخرین نفس‌های خود استفاده کرد تا به جهان این اطمینان را بدهد که گنج افسان‌ه‎ای شناخته شده با نام وان پیس، وجود دارد که البته همین باعث به وجود آمدن موج جدیدی از دزدان دریایی شد.

Gol D. Roger

5.564 billion Berries

کارکتر گول دی راجر (Gol D.Roger)، که در داستان، بیشتر با عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته شده است، یک شخصیت افسانه‌ای بود که موفق به فتح گرند لاین شد و موقعیت مکانی گنج وان پیس را کشف کرد. موفقیت‌ها و آوازه‌ او، باعث شده بودند که این کارکتر، به نمادی از آزادی و ماجراجویی تبدیل شود. تسلیم شدن راجر به نیروی تفنگداران دریایی و اینکه اعلام کرد گنج وان پیس وجود دارد، جهان را در بهت فرو برد. پیام خداحافظی او به گونه‌ای بود که دیگران را تشویق به جستجوی گنج وان پیس می‌کرد و این همان چیزی بود که جرقه به وجود آمدن دوران بزرگ دزدان دریایی (the Great Pirate Era) را در داستان انیمه وان پیس، رقم زد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments