یک فیلم بسیار مهم قبل از اکران انتقام جویان 5 پخش خواهد شد

نقش مهم شانگ چی در اتفاقات اونجرز 5

اکران فیلم انتقام جویان 5

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، ظاهرا یک فیلم بسیار مهم درست قبل از اکران انتقام جویان 5 پخش خواهد شد که زمینه داستان را برای نبرد با کانگ فاتح (Kang The Conqueror) فراهم خواهد کرد.

مدتی است که اخبار جالبی از فیلم بعدی در سری انتقام جویان منتشر می‌شود؛ طوری که می‌بینیم سازندگان درباره اهمیت Ant-Man 3 و ارتباط آن با Avengers: Kang’s Dynasty می‌گویند و جالب‌تر اینکه حتی اثری مانند The Marvels نیز صحنه‌هایی مرتبط با شخصیت کانگ فاتح را خواهد داشت. با این وجود، هرقدر هم که بیشتر درباره انتقام جویان 5 می‌شنویم، هنوز مشخص نشده که چطور داستان دقیقا درباره چه چیزی خواهد بود، این در حالی است که ظاهرا اکران یک فیلم بزرگ و مهم، درست پیش از Kang’s Dynasty تایید شده است.

در واقع گزارش‌های بسیاری خاصی درباره وضعیت اکران انتقام جویان 5 منتشر شده که خبر از پخش یک فیلم بسیار مهم، درست پیش از اکران این اثر سینمایی می‌دهد. به گفته افرادی که اطلاعاتی را درباره این اثر منتشر کرده‌اند، این فیلم دنباله‌ای بر Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings خواهد بود و به همین ترتیب نیز داستان آن را با حضور جمعی از ابرقهرمانان،‌ برای مقابله با کانگ فاتح آماده می‌کند.

اتفاقی مهم پیش از اکران فیلم انتقام جویان 5

در حقیقت این گزارش منتشر شده بیشتر درباره تاریخ اکران انتقام جویان 5 است؛ به نحوی که ابتدا قرار بود تا در بهمن ماه سال ۱۴۰۳، شاهد اکران یک اثر سینمایی پیش از Avengers 5 باشیم. سپس انتقام جویان 5 مثل روال همیشگی عناوین سری اونجرز، در بهار سال جدید پحش می‌شد و در ادامه، ۶ ماه بعد عنوان Avengers: Secret Wars در نظر گرفته شده بود. این در حالی است که طبق گزارش جدید، ظاهرا تاریخ اکران انتقام جویان 5 کمی عقب‌تر برده می‌شود تا یک فیلم دیگر دقیقا پیش از آن با فاصله ۱ ماه اکران شود.

این اثر سینمایی طبق گزارش‌های رسیده از پلن دیزنی برای فیلم‌های استودیو مارول، عنوان Shang-Chi 2 خواهد بود؛ اثری که گفته شده ارتباط بسیار زیادی را با انتقام جویان 5 خواهد داشت و داستان آن، درست مثل Ant-Man 3 زمینه را برای مقابله اونجرها و کانگ فاتح فراهم می‌کند. اما سوال اصلی اینجاست که این اتفاق چطور رخ می‌دهد؟!

ارتباط داستانی بین Shang-Chi 2 و فیلم انتقام جویان بعدی چیست؟

مدتی پیش بود که یک تریلر بسیار هیجان‌انگیز از فیلم مورد انتظار Ant-Man And The Wasp: Quantumania منتشر شد که در آن، دیدیم یکی از ورینت‌های کانگ فاتح، از یک دستگاه عجیب با چند حلقه دور آن استفاده می‌کند. حال به صورت اتفاقی یا از پیش برنامه‌ریزی شده، نوشته‌های روی این حلقه‌ها، خیلی به حلقه‌های شانگ چی و همچنین مچبند کامالا خان شباهت داشت. حتی اگر به خاطر داشته باشید، مچبند کامالا قابلیت سفر در زمان و رفتن از یک بعد جهان به بعدی دیگر را فراهم می‌کرد که در اصل قابلیت تجهیزات کانگ است.

به همین دلیل نیز بسیاری از طرفداران فکر می‌کنند که به همین ترتیب داستان شانگ چی و ده حلقه او به کانگ فاتح مرتبط خواهد شد. در سکانس پس از تیتراژ فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings دیده بودیم که کاپیتان مارول (Captain Marvel)، بروس بنر (Bruce Banner) ‌و وانگ (Wong) هیچ نظری درباره اینکه حلقه‌های شانگ چی از کجا آمده نداشتند،‌ اما می‌دانستند که ظاهرا آن‌ها در حال ارسال یک سیگنال خاص هستند؛ سیگنالی که شاید بیشتر در انت من 3 درباره آن بفهمیم.

در نظر داشته باشید که کارگردان فیلم انتقام جویان 5 و شانگ چی 2 هر دو بر عهده یک کارگردان، یعنی دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) خواهد بود. حال این انتخاب توسط کوین فایگی (Kevin Feige) بعید است که فقط یک تصمیم ساده باشد و احتمالا او این کار را برای هماهنگی و ارتباط بین دو فیلم انجام داده تا داستان شانگ چی 2، در نهایت به انتقام جویان جدید مرتبط شود. همچنین دقت کنید که مدتی پیش، از میان شخصیت‌هایی که برای حضور در فیلم اونجرز 5 در نظر گرفته شده بودند، نام شانگ چی هم وجود داشه است؛ این یعنی این ابرقهرمان آسیایی نقش بسیار مهمی را در اتفاقات فیلم و همچنین مبارزه با کانگ فاتح خواهد داشت. بدین ترتیب، اکران فیلم شانگ چی 2 پیش از انتقام جویان 5 یک مورد بسیار منطقی، برای ارتباط داستان خواهد بود.

در حال حاضر فیلم انتقام جویان 5Avengers: Kang’s Dynasty برای اکران در تاریخ ۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵ (۱ می ۲۰۲۶) در نظر گرفته شده است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا