برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ارتباط داستان فیلم Captain Marvel 2 با انتقام جویان 5 چیست؟

همه چیز از تکنولوژی کانگ فاتح گرفته شده

ارتباط داستان فیلم Captain Marvel 2 با انتقام جویان 5 چیست؟ ۰ ۱۷ آذر ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
داستان فیلم Captain Marvel 2 با انتقام جویان 5

اخیرا جزئیاتی درباره داستان فیلم Captain Marvel 2 منتشر شده که نشان می‌دهند داستان آن به صورت مستقیم با انتقام جویان 5 در ارتباط خواهد بود.

پس از فیلم Avengers: Endgame استودیو مارول مشخص کرد که ظاهرا قصد ندارد تا به داستان دنیای سینمایی خود پایان بدهد؛ طوری که پنل فاز چهارم مشخص شد و جالب‌تر اینکه در آن نام‌هایی از مولتی ورس و همچنین کانگ فاتح (Kang The Conqueror) به چشم می‌خورد. اما حال که فاز چهارم MCU به آخر رسیده، اطلاعات بسیار بیشتری درباره دنیای سینمایی مارول می‌دانیم و جالب‌تر اینکه روز به روز جزئیات بیشتری درباره دو فیلم بعدی انتقام جویان 5 و 6 در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

برای مثال، حال می‌دانیم که فیلم Ant-Man 3 عملا به صورت مستقیم با Avengers: Kang’s Dynasty رد ارتباط خواهد بود و پایان آن، به این اثر سینمایی ختم می‌شود. همچنین مشخص شده که در انتقام جویان 5، انواع ورینت‌های شخصیت‌های مختلف دنیای سینمایی مارول حاضر خواهند شد و به نحوی قرار است تا حجت بر مولتی ورس تمام شود. اما پیش از اینکه تمامی این اطلاعات منتشر شود، در سال ۲۰۲۰ یک خبر منتشر شده در مصاحبه با تیم سازنده فیلم مورد انتظار The Marvels (همان کاپیتان مارول 2)، مشخص کرده بود که این اثر به نحوی یک فیلم Avengers در ابعاد کوچک‌تر خواهد بود.

در داستان فیلم Captain Marvel 2 شاهد دور هم جمع شدن سه ابرقهرمانی خواهیم بود که تا به حال در کنار همدیگر با دشمنان مبارزه نکرده‌اند. کارول دنورز (Carol Danvers)، مونیکا رمبو (Monica Rambeau)، کامالا کان (Kamala Khan) یا همان میس مارول (Ms. Marvel) قرار است تا در جنگی نامشخص در کنار همدیگر یک تیم را تشکیل بدهند و حال بنا بر شایعات تازه منتشر شده، ظاهرا قرار است تا داستان مبارزه آن‌ها مستقیما به انتقام جویان 5 مرتبط شود! موضوعی که از طریق شخصیت کامالا کان خواهد بود.

مچبند میس مارول داستان فیلم Captain Marvel 2 را به انتقام جویان 5 مرتبط خواهد کرد

در واقع هنگامی که تریلر فیلم Ant-Man 3 منتشر شد، یکی از جزئیاتی که شاهد آن بودیم، حضور کانگ فاتح و رونمایی از ورینت جدید این کاراکتر ابرشرور بود. کانگ با انت من مواجه می‌شود و حتی او را به مرگ تهدید می‌کند، اما چیزی که در این تریلر، نظر افرادی را به خود جلب کرد، درباره حلقه‌هایی بودند که دور کانگ ظاهر شده و مثل یک ماشین برای او کار می‌کردند. اگر یک لحظه ویدیو را هنگام بالا آمدن حلقه‌ها نگه دارید، مشخص است که روی آن عبارتی نوشته شده؛ موردی که شباهت کامل با نوشته‌های روی حلقه‌های شانگ چی (Shang-Chi) و میس مارول دارد.

در واقع مچبند میس مارول باعث می‌شود تا فرد بتواند از یک بعد از زمان و مکان، به جای دیگر برود؛ تکنولوژی خاصی که تنها از دست کانگ فاتح بر می‌آید و در نتیجه، هیچ بعید نیست که او در فیلم Captain Marvel 2 به دنبال این وسیله باشد. همچنین اگر دقت کرده باشید، کانگ به انت من (Ant-Man) گفته بود که چیزی از من دزدیده شده و از تو می‌خواهم تا آن را به من بازگردانی. این مورد دزدیده شده از کانگ، ممکن است همین مچبند کامالا بوده و شاید حتی ابتدای فیلم The Marvels ببینیم که پس از پایان سریال Ms. Marvel دقیقا چه اتفاقی افتاد!

با این حال طبق شایعاتی که درباره داستان فیلم Captain Marvel 2 منتشر شده، به نظر می‌رسد که احتمالا درگیری ابرقهرمانان آن با یک یا چند رسوخ (Incursion) خواهد بود؛ مواردی که به دلیل استفاده کامالا از مچبند شکل خواهند گرفت. در سریال Ms. Marvel دیده بودیم که کامالا حتی در زمان سفر کرد، به گذشته رفت و آینده خودش را هم تغییر داد! این به کلی قوانین سفر در زمان و جهان موازی را در دنیای سینمایی مارول زیر سوال برد، به همین دلیل نیز سازندگان می‌توانند به راحتی با یک رسوخ همه چیز را جمع کرده و دلیل آن را هم توضیح دهند.

به هر حال چنان که در سریال میس مارول دیدیم، ظاهرا مچبند دست کامالا توان کشیدن افراد از یک مکان به مکان دیگر، یا حتی از جهانی به جهان دیگر را دارد. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که در این سریال چیز بیشتری درباره جهان نور و کلندستاین (ClanDestine) توضیح داده نشد و همین موضوع نیز باعث شد تا سوال‌های بسیاری پس از اتمام این اثر در ذهن کاربران باقی بماند.

فیلم The Marvels یا همان Captain Marvel 2 در تاریخ ۶ مرداد سال ۱۴۰۲ (۲۸ ژوئیه ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments