لوک‌ اسکای‌واکر جوان احتمالا در سریال Obi-Wan Kenobi حضور خواهد داشت

شرکت دیزنی به دنبال یک بازیگر برای ایفای نقش لوک اسکای‌واکر جوان است

سریال Obi-Wan Kenobi

طبق اطلاعات تازه منتشر شده، شرکت دیزنی به دنبال بازیگری‌ست تا نقش لوک‌اسکای واکر جوان را در سریال Obi-Wan Kenobi بازی کند.

سریال «اوبی وان کنوبی» که برای شبکه‌ی دیزنی‌پلاس در حال ساخت است، باری دیگر Ewan McGregor را در نقش وان کنوبی قرار خواهد داد. اتفاقات این سریال قرار است بین اپیزودهای سوم و چهارم از فیلم‌ها یعنی Revenge of the Sith و A New Hope جریان داشته باشد؛ زمانی که جدای‌ها به فراری‌هایی تبدیل شدند که می‌خواهند جان خود را از گزند نیروهای امپراتوری در امان نگه دارند. اوبی وان کنوبی هم یکی از همین شخصیت‌هاست که تا زمان آشنایی با لوک اسکای‌واکر و آموزش او، ماجراهای مختلفی را تجربه می‌کند که دستمایه‌ای برای داستان این سریال خواهند شد.

فردی به نام Daniel Richtman که اخبار مختلفی از فرنچایز استار وارز در سطح اینترنت منتشر می‌کند، به‌تازگی مدعی شده است که شرکت دیزنی قصد دارد تا بازیگری را برای ایفای نقش لوک اسکای‌واکر در این سریال استخدام کند. در صورت واقعی بودن این مسئله، اتفاقات سریال یا حداقل بخشی از آن دقیقا قبل از ماجراهای فیلم A New Hope خواهد بود و می‌توانیم اولین رویارویی لوک ‌اسکای‌واکر در زمان جوانی را با اوبی وان کنوبی ببینیم.

این روزها فرنچایز استار وارز سر و صدای زیادی به پا کرده است؛ اکران اپیزود نهم با نام The Rise of Skywalker که آخرین قسمت از حماسه‌ی اسکای‌واکر به شمار می‌آید و از طرفی دیگر، سریال The Mandalorian که به‌شدت از آن استقبال شده و با شخصیت بامزه‌ی Baby Yoda اینترنت را به تسخیر درآورده و حتی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order که آغازکننده‌ی ماجراهای جدید در دنیای بی‌کران است، باعث شده تا یک بار دیگر نام جنگ ستارگان تیتر اول بسیاری از منابع باشد.

سریال Obi-Wan Kenobi در حال حاضر تاریخ پخش مشخصی ندارد، اما به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۱ یا ۲۰۲۲ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا