منتظر حضور شخصیت نوا در دنیای سینمایی مارول باشید!

رئیس استودیوی مارول: ما عاشق نوا هستیم!

منتظر حضور شخصیت نوا در دنیای سینمایی مارول باشید! حمید توحیدلو ۲ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ مارول
شخصیت نوا دنیای سینمایی مارول

بر اساس تازه‌ترین اظهارات رئیس استودیوهای مارول، به نظر می‌رسد که در پروژه‌ی بعدی دنیای سینمایی مارول به احتمال قوی شاهد حضور شخصیت نوا خواهیم بود.

چند سالی است که عاشقان دنیای سینمایی مارول بی‌صبرانه منتظر مشاهده‌ی شخصیت دوست داشتنی ریچارد رایدر (Richard Rider)، ملقب به نوا، در این مجموعه هستند. اگر خاطرتان باشد، پیش‌تر گزارش‌ها حاکی از آن بود که به دلیل ارتباط نوا با دنیای Guardians، استودیوهای مارول و شرکت دیزنی این ابرقهرمان کمیک بوکی را به واسطه‌ی فیلم سینمایی Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان) وارد دنیای سینمایی مارول خواهند کرد. با این حال، جیمز گان (James Gunn)، کارگردان نامدار آمریکایی، بدون توجه به درخواست‌ها و علاقه‌ی طرفداران، با این تصمیم مخالفت کرد و ابرقهرمان نوا همچنان فرصتی برای حضور در MCU را پیدا نکرده است.

علاوه بر این، پیش‌تر قرار بود که این شخصیت در فیلم سینمایی Avengers: The Infinity War به‌جای ابرقهرمان هالک، بروس بنر (Bruce Banner)، با عبور از پنجره‌های Sanctum Sanctorum، دکتر را از ورود قریب الوقوع تانوس مطلع کند. با این وجود، به نظر می‌رسد که کارگردان‎ها و مدیران استودیوهای مارول (Marvel Studios) با این موضوع نیز مخالفت کردند و نوا کماکان پا به دنیای سینمایی مارول نگذاشته است. با همه‌ی این‌ها، خبر خوب این است که گویا کمپانی نامدار دیزنی در حال حاضر روی پروژه‌ی کاملا جدیدی با ابرقهرمان نوا مشغول به کار است و آن‌طور که به نظر می‌رسد، MCU بار دیگر با حضور نیروهای نوا (Nova Corps) غوغا به پا خواهد کرد!

به بیان دقیق‌تر، استودیوهای مارول پس از سال‌ها دلخوری هواداران، سرانجام به دنبال ورود ابرقهرمان نوا، ریچارد رایدر یا سم الکساندر (Sam Alexander)، به دنیای سینمایی مارول است تا به لطف ارتباط این ابرقهرمان کمیک بوکی با دنیای Guardians، شاهد ماجراجویی‌های آن باشیم. البته، متاسفانه در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی در خصوص این پروژه‌ی مورد انتظار در دست نیست و حتی اینکه این پروژه قرار است به صورت یک سریال تلویزیونی برای دیزنی پلاس تولید یا به صورت یک فیلم کاملا جدید اکران شود، در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در این میان، بد نیست اشاره کنم که کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیوهای مارول، طی گفت‌گوی سال گذشته‌ی خود با وب‌سایت کمیک بوک رسما اعلام کرد که به شخصه، علاقه‌ی شدیدی به شخصیت نوا دارد و این ابرقهرمان از پتانسیل بسیار زیادی برای ورود به دنیای سینمایی مارول برخوردار است. حال در مصاحبه‌ی اخیر، فایگی بار دیگر با تایید صحبت‌های قبلی خود، اشاره کرد که اظهارات قبلی همچنان پابرجا هستند و هیچ تصمیمی برخلاف این گفته‌ها اتخاذ نشده است.

شخصیت نوا دنیای سینمایی مارول

او در گفت‌وگوی سال گذشته خود توضیح داد:

اگر فهرستی از شخصیت‌هایی که پتانسیل زیادی برای حضور در دنیای سینمایی مارول دارند، تهیه کنیم، بی‌شک شخصیت نوا در این لیست حضور خواهد داشت، چرا که او نه تنها با دنیای Guardians در ارتباط است، بلکه دلایل و مثال‌های مختلفی هم برای خروج این کاراکتر از کمیک‌ها وجود دارد. حق کاملا با شما است، او در نخستین پیش‌نویس‌های فیلم Guardians of the Galaxy حضور داشت.

لازم به ذکر است که تا به امروز، جدا از کوین فایگی، هیچ شخصی از پروژه‌ی نوا و حضور آن در دنیای سینمایی مارول خبر نداده است. به عبارت ساده‌تر، در این مرحله هیچ نویسنده، کارگردان و بازیگری به صراحت یا غیرمستقیم حرفی از پروژه‌ی ابرقهرمان Nova به میان نیاورده است. این موضوع نشان می‌دهد که پروژه هنوز مراحل ساخت ابتدایی خود را در استودیوهای مارول طی می‌کند و هنوز زمان زیادی تا مراحل فیلم‌برداری و اکران این فیلم یا پخش سریال تلویزیونی دیزنی پلاس باقی مانده است.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با پروژه‌ی نوا در MCU چیست؟ به نظر شما، آیا این پروژه در نهایت روی پرده‌ی سینماهای جهان به نمایش گذاشته خواهد شد یا باید منتظر پخش یک سریال تلویزیونی از طریق پلتفرم دیزنی پلاس باشیم؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا