#مهسا_امینی

اولین اطلاعات از بازی جدید inXile | یک نقش‌آفرینی اول شخص دیگر در انحصار Xbox Series X؟

دنباله‌ یا یک IP جدید؟

بازی بعدی inXile

طبق لیست شغلی کمپانی inXile، به نظر می‌رسد آنان به فکر ساخت یک بازی نقش آفرینی اول شخص هستند که احتمالا در انحصار کنسول‌های نسل بعد ایکس‌باکس خواهد بود. در ادامه‌ی مطلب به جزئیات بیشتر پرداخته‌ایم.

سال پیش، inXile Entertainment بازی Wasteland 3، که جدیدترین نسخه از سری بازی نقش آفرینی نوبتی ایزومتریک این شرکت محسوب می‌شود، را عرضه کرد و با استقبال خوبی از سوی بازیکنان مواجه شد. این استودیو طبق گفته‌ی خودشان در حال حاضر مشغول ساخت «بازی‌های نقش آفرینی شگفت‌انگیز» است و آقای برایان فارگو، مدیر عامل inXile اظهار کرده که:

دومین بازی نقش آفرینی ما در مرحله‌ی پیش تولید قرار دارد

لیست شغلی این شرکت به نحوی لو می‌دهد که بازی نقش آفرینی بعدی inXile چطور خواهد بود. آن‌ها درخواست یک مهندس گیم‌پلی ارشد برای کار روی یک بازی نسل بعد اکشن نقش آفرینی با محوریت گیم‌پلی شوتر اول شخص داده‌اند. آنان همچنین اعلام کرده‌اند که نیاز به یک طراح گیم‌پلی ارشد دارند که لحظه به لحظه‌ی یک یک بازی نقش آفرینی و شوتر اول شخص را متوجه شود و بتواند سلاح‌ها و توانایی‌های مبارزه اول شخص را پیاده کند.

اگر شما امیدوار به ساخت بازی Wasteland 4 (یا New Vegas 2) بودید، این شرکت همچنین درخواست یک کارگردان هنری برای یک بازی نقش آفرینی نسل بعد داده‌اند و عینا با اعلام عبارت زیر تایید کرده‌ که عنوان بعدی، یک بازی جدید بوده و دنباله‌ی بازی دیگری نخواهد بود:

یک فرصت کاری کمیاب برای تولد یک دنیای جدید و فوق العاده.

inXile در واقع دو استودیو دارد که یکی از آنان در کالیفرنیا (که روی Bard’s Tale 4 کار کرده) و دیگری در نیو اورلینز (که بازی اول شخص VR به نام The Marg’s Tale را ساخته است) قرار دارد و تمامی این جزییات مربوط به لیست شغلی شعبه‌ی کالیفرنیا بوده است. بنابر لیست شغلی شعبه‌ی نیو اورلینز و شباهت‌های لیست این دو شعبه، به نظر می‌رسد که تمامی آن‌ها به خلق یک بازی نقش آفرینی اکشن اول شخص اشاره می‌کنند.

ماه پیش، inXile یک بازی نقش آفرینی را به نام Frostpoint VR: Proving Grounds از طریق یک ناشر ژاپنی با نام Thirdverse عرضه کرد.

با تمام این تفاسیر، نکته‌ی جالب توجه این است که از سال ۲۰۱۸ میلادی این استودیوی توانمند و خلاق تحت مالکیت مایکروسافت‌ (Xbox Game Studios) درآمد و از همین رو احتمال می‌رود که اثر بعدی آن‌ها، یکی دیگر از عناوین انحصاری ایکس‌باکس سری ایکس | اس باشد.

شما در این باره چه فکری می‌کنید؟ آیا به نظر شما بازی نقش آفرینی بعدی این شرکت می‌تواند موفقیت Wasteland را تکرار کند؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا