عرضه‌ی بازی Wasteland 3 به تاخیر افتاد

چند ماه دیگر باید صبر کنید

عرضه‌ی بازی Wasteland 3 به تاخیر افتاد مهسا سپاهی ۰ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Wasteland 3

طبق اخبار منتشر شده از سوی inXile Entertainment و Deep Silver، به‌خاطر مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، تاریخ عرضه‌ی بازی Wasteland 3 تاخیر خواهد داشت.

مدتی پیش اعلام شد عنوان آخرالزمانی Wasteland 3 قرار است در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۹ می) برای کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود، اما تیم توسعه‌ دهنده می‌گوید زمان عرضه‌ عقب خواهد افتاد. علت را می‌شود حدس زد؛ کرونا. Wasteland 3 اولین پروژه‌ای نیست که درگیر این بیماری شده و تا کنون شرکت‌ها و بازی‌های بسیاری از شرایط موجود تاثیر گرفته‌اند.

برایان فارگو می‌گوید به‌خاطر شرایط پیش آمده بر اثر شیوع ویروس کرونا، کارمندان InXile به جای حضور در شرکت، از خانه کار می‌کنند و این مسئله موجب چالش‌های تدارکاتی شده و روی روند توسعه‌ی پروژه‌ها تاثیر گذاشته است.

مانند بسیاری از شرکت‌ها، ما چند هفته‌ی پیش از محیط کار به خانه منتقل شدیم و این مسئله باعث چالش‌های جدیدی شد که مجبور هستیم آن‌ها را مدیریت کنیم. ما برای نسخه‌ بتای Wasteland 3 بسیاری هیجان‌زده هستیم، اما واقعیت این است که چالش‌های تدارکاتی ما را تحت فشار قرار داد.

فارگو می‌گوید این تاخیر تاثیرات بیشتری روی بازی می‌گذارد تا تیم توسعه دهنده بهترین نتیجه را به مردم ارائه دهد. از طرفی این تاخیر به سازندگان بازی این امکان را می‌دهد تا زمان مناسبی را به بررسی گزارش‌ها و نظرات کاربران نسخه‌ی بتا بپردازند. فارگو در ادامه می‌گوید:

ما از قلبمان برای این بازی می‌گذاریم و تنها چیزی که می‌خواهیم یک انتشار پرافتخار برای محصولی است که عمیقا به آن باور داریم. ما از هیجان و پشتیبانی مستمر طرفداران قدردانی و تا چند ماه دیگر اثری که انتظار می‌رود را ارائه می‌کنیم.

بازی نقش‌آفرینی Wasteland 3 قرار است در تاریخ ۷ شهریور (۲۸ آگوست) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا