بازی Wasteland 2 را به‌صورت کاملا رایگان دریافت کنید

برای مدتی محدود

بازی Wasteland 2

همزمان با آغاز جشنواره‌ی زمستانه GOG و کاهش قیمت بسیاری از محصولات، می‌توانید بازی Wasteland 2 را بدون پرداخت هیچ مبلغی دریافت کنید.

فروشگاه GOG هر ساله جشنواره‌ی زمستانه برگزار می‌کند تا به‌واسطه‌ی آن تعداد زیادی از بازی‌های خود را با تخفیف‌های ویژه به‌ فروش برساند. جشنواره‌ی امسال نه تنها باعث شده تا قیمت تعداد قابل‌توجهی از بازی‌ها کاهش یابد، بلکه باعث شده تا بازی Wasteland 2 به‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گیرد. در حال حاضر می‌توانید با مراجعه به وب سایت GOG.com​ و سپس ورود به اکانت خود، این عنوان نقش‌‌آفرینی را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دریافت کنید. توجه داشته باشید که این پیشنهاد تنها تا پایان امروز پابرجا خواهد ماند.

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های نقش‌آفرینی هستید، این فرصت را از دست ندهید؛ چون نسخه‌‌ی Director’s Cut Digital Classic Edition بازی Wasteland 2 رایگان شده است. این نسخه علاوه بر قسمت دوم سری ویست‌لند، قسمت اول را هم شامل می‌شود. در ضمن، بازی Wasteland 3 هم اکنون در دست توسعه بوده و قرار است در تاریخ ۳۰ اردیبهشت سال ۹۹ (مصادف با ۱۹ ماه می سال ۲۰۲۰ میلادی) عرضه شود.

داستان Wasteland 3 در ادامه‌ی قسمت دوم ساخته شده است. رنجرها که پایگاه خود را از دست داده‌اند، یک تماس رادیویی از فرماندار شهر کلرادو اسپرینگز دریافت می‌کنند. فرماندار از رنجرها درخواست می‌کند تا به او در از بین بردن شورشیان کمک کنند. رنجرها هم این درخواست کمک را در قبال یک پایگاه جدید قبول می‌کنند. کاربر در این بازی وظیفه دارد تا با گشت و گذار در محیط بازی رازها‌ی نهفته را کشف کرده و همچنین نیروهای جدیدی را برای گسترش و پیشرفت پایگاه خود استخدام کنید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های جدید Wasteland 3 در مقایسه با قسمت‌های پیشین می‌توان به اضافه شدن همکاری آنلاین یا Co-op اشاره کرد. با فعال شدن این قابلیت، کاربران می‌توانند با کمک یکدیگر ماموریت‌ها را پشت سر گذاشته و در این حین با یکدیگر تبادل آیتم کنند. نکته‌ی مهم اینجا است که در قابلیت کوآپ هر کاربر تیمی مستقل خواهد داشت. در پایان، لازم به ذکر است که قسمت سوم سری ویست‌لند در تاریخ اعلام‌شده برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا