تریلر جدید Wasteland 3 به معرفی شخصیت لیبرتی بیوکنن می‌پردازد

این بازی هم اکنون در دسترس قرار دارد

تریلر جدید Wasteland 3 به معرفی شخصیت لیبرتی بیوکنن می‌پردازد سورنا رضایی ۰ ۰۷ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی اینکسایل اینترتینمنت در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۲۰ که دقایقی قبل به پایان رسید، تریلر جدید Wasteland 3 را پخش کرد.

استودیوی اینکسایل اینترتینمنت در جریان رویداد گیمزکام ۲۰۲۰، تریلر جدید Wasteland 3 را در معرض نمایش قرار داد. این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان داشته و لیبرتی بیوکنن را معرفی می‌کند. طبق اطلاعات موجود، او تنها دختر خانواده‎‌ی بیوکنن بوده و از هوش و ذکاوت بالایی برخوردار است. از همین رو، نه تنها به راحتی از پس مدیریت جامعه‌ی تحت نظارتش برمی‌آید، بلکه رهبری عالی در میدان‌های نبرد به شمار می‌رود. با این حال، یک مشکل اساسی وجود دارد: او کلرادو را مانند یک تبعیدگاه مدیریت کرده و مردم را هم به چشم بردگانی می‌بیند که تنها باید برای او کار کنند.

Wasteland 3 یک بازی نقش‌آفرینی است که از دوربین ایزومتریک بهره می‌برد. داستان مدتی پس از اتفاقات قسمت دوم جریان دارد. با تماس رادیویی فرماندار شهر کلرادو اسپرینگز، رنجرها قبول می‌کنند در ازای دریافت یک پایگاه جدید به او در نابودی شورشیان یاری برسانند. حالا کاربر وظیفه دارد با گشت و گذار در محیط و جمع آوری آیتم‌های مورد نیاز، نه تنها امکانات تازه‌ای را به پایگاه خود اضافه کرده و آن را ارتقا داده، بلکه نیروهای جدیدی را جذب کند.

در انتها لازم به ذکر است که Wasteland 3 امروز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا