1%
  • 0/10

بازی جدید Ghost Recon از سری کالاف دیوتی الهام می‌گیرد

تجربه اول شخص

بازی جدید Ghost Recon از سری کالاف دیوتی الهام می‌گیرد ۰ ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید Ghost Recon

گزارش‌ها نشان می‌دهد که یوبیسافت در ساخت بازی جدید Ghost Recon از سری کالاف دیوتی مدرن وارفر الهام می‌گیرد.

در حالی که شرکت یوبیسافت بیشتر تمرکز خود را روی توسعه سری اساسینز کرید قرار داده، اما این بدان معنا نیست که آن‌ها سایر فرنچایزها را به فراموشی سپرده باشند. در همین راستا، به نظر می‌رسد که بازی جدید گوست ریکون در حال حاضر روند ساخت خود را با نام رمزی Project Over پشت سر می‌گذارد.

طبق گزارش اخیر تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد، گویا بازی جدید گوست ریکون شما را به دنیای خیالی Naiman می‌برد. از طرفی، گفته شده که گیم‌‎پلی بازی ضمن بازگشت به ریشه‌های اصلی، با تغییرات گسترده‌ای روبه‌رو شده و این بار زاویه دوربین از سوم شخص به اول شخص تغییر پیدا کرده است.

از همه مهم‌تر، آقای تام هندرسون بر این باور است که شرکت یوبیسافت در ساخت بازی جدید Ghost Recon از مجموعه کالاف دیوتی به خصوص سری مدرن وارفر الهام می‌گیرد. در ادامه این گفته‌ها، رسانه اینسایدر گیمینگ مدعی است که این عنوان برای عرضه در سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ میلادی روی ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر در نظر گرفته شده است.

در صورتی که این گفته‌ها صحت داشته باشد، می‌توان گفت که یوبیسافت چیزی در حدود ۷ یا ۸ سال روی ساخت بازی بعدی فرنچایز پرطرفدار گوست ریکون وقت صرف می‌کند که در این حالت با یکی از جاه‌طلبانه‌ترین بازی‌های تیراندازی این شرکت فرانسوی روبه‌رو خواهیم بود. همچنین، طبق گزارش‌های قبلی، احتمالا بازی تا پایان سال ۲۰۲۴ میلادی به طور رسمی معرفی خواهد شد.

تام هندرسون خاطرنشان کرده که داستان بازی آینده Ghost Recon کماکان حول محور ماموریت‌های مخفی می‌چرخد. از طرفی، این افشاگر می‌گوید که کیفیت بصری بازی نسبت به عناوین پیشین مجموعه بسیار واقع‌گرایانه‌تر شده و چه بسا احتمالا این سری در آینده به عنوان رقیب اصلی مجموعه کالاف دیوتی و حتی بتلفیلد تبدیل شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments