تماشا کنید: تیزر جدید سریال دریل دیکسون از راه رسید

کمتر از یک ماه به پخش مانده است

تیزر جدید سریال دریل دیکسون (The Walking Dead: Daryl Dixon) که کمتر از یک دقیقه زمان دارد، ساعاتی قبل در وب سایت یوتیوب منتشر شده است.

اگرچه The Walking Dead با فصل یازدهم به انتهای خود رسید، گسترش جهان داستانی آن با استفاده از سریال‌های اسپین آف ادامه دارد. مخاطبان طی ماه‌های گذشته پای تماشای The Walking Dead: Dead City نشستند و حالا هم برای تماشای The Walking Dead: Daryl Dixon لحظه شماری می‌کنند. این سریال قرار بود روی دریل دیکسون و کارول پلیتر تمرکز داشته باشد اما بازیگر نقش کارول بنا به دلایلی نتوانست همراه تیم به اروپا بیاید. بدین ترتیب، پروژه مزبور به یک سریال اختصاصی با محوریت دریل تبدیل شد.

تیزر سریال دریل دیکسون اخیراً در وب سایت یوتیوب قرار گرفته است. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و صحنه‌های جدیدی را در مقایسه با نخستین تریلر به نمایش می‌گذارد. در صورتی که نمی‌دانید، دریل طی اتفاقاتی که بخاطر نمی‌آورد در سواحل فرانسه به هوش می‌آید. او حین تلاش برای یافتن راه بازگشت با گروهی از بازماندگان مواجه شده و مسئولیت سنگینی روی دوشش قرار می‌گیرد. دریل باید یک پسر کم سن و سال به نام لائورنت را به مقصد مورد نظر برساند.

نورمن ریدس (Norman Reedus) بازیگر نقش دریل دیکسون است. او قبل از اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی مصاحبه‌ای را پیرامون اسپین آف واکینگ دد انجام داده بود. او در بخشی از صحبت‌های خود تاکید کرد The Walking Dead: Daryl Dixon تکرار مکررات نیست. بازیگر آمریکایی همچنین گفت اسپین آف از لحاظ بصری، بخصوص نورپردازی، با سریال اصلی تفاوت دارد.

نورمن ریدس تنها چهره مشهور سریال دریل دیکسون نبوده و کلمانس پوئزی (Clémence Poésy) و آدام ناگایتیس (Adam Nagaitis) هم در تیم بازیگری حاضر هستند. پوئزی نه تنها در سری فیلم‌های هری پاتر (Harry Potter) نقش آفرینی کرده، بلکه نامش در میان بازیگران Tenet هم دیده می‌شود. در ضمن، ناگایتیس چندی پیش فیلم The Last Duel را روی پرده نقره‌ای داشت.

قسمت اول سریال دریل دیکسون در تاریخ ۱۹ شهریور (مصادف با ۱۰ سپتامبر) روی آنتن خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا