1%
  • 0/10

تماشا کنید: نخستین تریلر سریال ریک و میشون اسپین آف واکینگ دد از راه رسید

این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: نخستین تریلر سریال ریک و میشون اسپین آف واکینگ دد از راه رسید ۰ ۲۳ دی ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

اولین تریلر سریال ریک و میشون که ساعاتی قبل در وب سایت یوتیوب قرار گرفته، نکات حائز اهمیت زیادی را شامل می‌شود.

پس از انتقادهای فراوان، شبکه AMC سرانجام سریال The Walking Dead را با انتشار فصل یازدهم در اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی پایان داد. با این حال، از نمایش سرنوشت ریک گرایمز خودداری شد تا سریال اختصاصی او و میشون تولید شود؛ اثری که در حال حاضر با نام The Walking Dead: The Ones Who Live شناخته شده و در قالب یک فصل شش قسمتی روی آنتن خواهد آمد.

شبکه AMC ساعاتی قبل نخستین تریلر سریال ریک و میشون را در وب سایت یوتیوب منتشر کرد که تماشایش بیش از ۲ دقیقه زمان می‌برد. مطابق انتظار، این ویدیو نکات مهم متعددی را در خود جای داده است. با توجه به مونولوگی که ریک گرایمز به زبان می‌آورد، او از تولد آرجی مطلع نبوده و تنها به میشون و دخترش اشاره می‌کند. نکته دیگر، بازگشت شخصیت جیدیس است که آنتاگونیست سریال The Walking Dead: World Beyond بود.

نکات حائز اهمیتی که در تریلر The Walking Dead: The Ones Who Live گنجانده شده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. ریک گرایمز پس از انفجار بمب به پایگاه CRM انتقال داده شده بود و از آن زمان تاکنون در آنجا سکونت دارد. طبق آنچه در تریلر می‌بینیم، او تنها کسی نیست که می‌خواهد از پایگاه این گروه شبه نظامی فرار کند. تریلر همچنین یک ژنرال CRM را برای نخستین بار به نمایش می‌گذارد که ظاهراً باید او را شخصیت منفی اصلی در نظر گرفت.

البته ارتباط سریال ریک و میشون با The Walking Dead: World Beyond تنها یک مورد نیست. در بخش دیگری از تریلر گاز زرد رنگی را می‌بینیم که با نام پروژه وی (Project V) شناخته شده و یک سلاح شیمیایی است. گروه CRM از آن برای قتل عام جوامع دیگر استفاده می‌کند.

پخش سریال The Walking Dead: The Ones Who Live از تاریخ ۶ اسفند (مصادف با ۲۵ فوریه) آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments