تماشا کنید: تاریخ انتشار سریال ریک و میشون اسپین آف واکینگ دد مشخص شد

تعداد قسمت‌ها مشخص شد

به لطف تیزری که اخیراً به فضای مجازی آمده، تاریخ انتشار سریال ریک و میشون اسپین آف جدید واکینگ دد مشخص شده است.

سریال The Walking Dead پس از حدوداً یک دهه به انتها رسید و AMC حالا تمرکز خود را روی تولید سریال‌های اسپین آف قرار داده است. این شبکه اخیراً پخش The Walking Dead: Daryl Dixon را آغاز کرد که بزودی به پایان می‌رسد. همان‌طور که از نامش پیداست، یک داستان با محوریت دریل دیکسون را روایت می‌کند. تاکنون ۵ قسمت از اسپین آف مزبور منتشر شده و قسمت آخر طی روزهای آتی روی آنتن خواهد آمد.

وقتی The Walking Dead: Daryl Dixon به پایان برسد، طرفداران واکینگ دد می‌توانند خود را برای The Walking Dead: The Ones Who Live آماده کنند. این سریال با محوریت ریک گرایمز و میشون بوده و قبلاً The Walking Dead: Rick & Michonne نام داشت. در ضمن، The Ones Who Live هم از شش قسمت تشکیل شده است.

شبکه AMC چندی پیش تیزری را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که تاریخ انتشار سریال ریک و میشون را نشان می‌دهد. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و ریک گرایمز را در حال مبارزه با زامبی‌ها به تصویر می‌کشد. در همین حین، جملاتی را با صدای او می‌شنویم که پیامی به میشون است. ریک تاکید دارد تمام تلاشش را کرد اما شکست خورد. او همچنین در انتهای پیام عشقش را به میشون یادآوری می‌کند. در ضمن، طبق آنچه در ثانیه‌های پایانی تیزر دیده می‌شود، روند پخش از فوریه ۲۰۲۴ میلادی (۱۲ بهمن الی ۱۰ اسفند) آغاز خواهد شد.

ریک گرایمز در فصل نهم واکینگ دد سعی کرد با بمب گذاری یک پل جلوی تعداد زیادی از زامبی‌ها را گرفته و عزیزترین افراد زندگی‌اش را نجات دهد. در حالی که گمان می‌شد انفجار جانش را گرفته، مشخص شد زنده بوده و مدت زیادی را در مرکزی متعلق به CRM گذارند. میشون در فصل دهم The Walking Dead سفری را آغاز کرد تا همسرش را بیاید. The Walking Dead: The Ones Who Live سعی دارد نتیجه تلاش‌های این دو شخصیت برای رسیدن بهم را نشان دهد.

طبق گفته سازندگان، سریال ریک و میشون تنها یک فصل خواهد داشت.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا