تاریخ پخش سریال The Walking Dead: Daryl Dixon اعلام شد

فصل اول شش قسمت دارد

تاریخ پخش سریال The Walking Dead: Daryl Dixon

انتظارها به پایان رسیده و شبکه AMC سرانجام تاریخ پخش سریال The Walking Dead: Daryl Dixon را اعلام کرده است.

پس از اینکه The Walking Dead افت قابل توجهی را در کیفیت تجربه کرد، صدای اعتراض طرفداران بلند شد. آن‌ها معتقد بودند AMC باید به جای طولانی کردن قصه، به دنبال یک پایان بندی مناسب باشد. صدای اعتراض به گوش مدیران AMC رسید و آن‌ها بالاخره مردگان متحرک را در فصل یازدهم به انتها رساندند. البته این پایان کار نبوده و شبکه آمریکایی قصد دارد جهان داستانی ساخته شده را با استفاده از سریال‌های اسپین آف توسعه دهد.

یکی از اسپین آف‌های مردگان متحرک، The Walking Dead: Daryl Dixon نام دارد. این اثر در ابتدا قرار بود حول محور دریل دیکسون با نقش آفرینی نورمن ریدس (Norman Reedus) و کارول پلتیر با نقش آفرینی ملیسا مک‌ براید (Melissa McBride) بچرخد. از آنجایی که مک براید نمی‌توانست برای فیلمبرداری به اروپا بیاید، از پروژه خارج شد تا پنجمین اسپین آف واکینک دد تنها به جدیدترین ماجراجویی دریل دیکسون بپردازد.

شبکه AMC اخیراً تاریخ پخش سریال The Walking Dead: Daryl Dixon را اعلام کرده است. بر این اساس، قسمت اول در تاریخ ۱۹ شهریور (مصادف با ۱۰ سپتامبر) روی آنتن خواهد آمد. داستان در فرانسه جریان داشته و کشوری را به تصویر می‌کشد که بطور کامل سقوط نکرده اما ویران شده است. شخصیت اصلی، یعنی دریل دیکسون طی اتفاقاتی که به یاد نمی‌آورد، در ساحل فرانسه به هوش آمده و تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا راهی برای بازگشت به خانه بیاید. او برای رسیدن به هدف خود با شخصیت‌های مختلفی ملاقات می‌کند.

سریال مردگان متحرک: دریل دیکسون توسط دیوید زیبل (David Zabel) ساخته شده که سابقه کار روی Star Trek: Voyager در پرونده هنری‌اش دیده می‌شود. تیم بازیگری هم غیر از نورمن ریدس شامل کلمانس پوئزی (Clémence Poésy) و آدام ناگایتیس (Adam Nagaitis) می‌شود. پوئزی نه تنها در سری فیلم‌های هری پاتر (Harry Potter) نقش آفرینی کرده، بلکه اخیراً در Tenet حضور داشته است. ناگایتیس هم چندی پیش فیلم The Last Duel را روی پرده نقره‌ای داشت.

در انتها، لازم به ذکر است فصل نخست مردگان متحرک: دریل دیکسون در قالب شش قسمت پخش خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا