1%
  • 0/10

تماشا کنید: تیزر سریال The Walking Dead: The Ones Who Live قدرت عشق را به نمایش می‌گذارد

نقدهای سریال منتشر شده‌اند

تماشا کنید: تیزر سریال The Walking Dead: The Ones Who Live قدرت عشق را به نمایش می‌گذارد ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک

استودیو AMC بتازگی تیزر سریال The Walking Dead: The Ones Who Live را منتشر کرده که روی قدرت عشق تمرکز دارد.

سریال The Walking Dead سرانجام در نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی به انتها رسید اما این به معنای اتمام داستانسرایی نیست. شبکه AMC تصمیم گرفته با تولید اسپین آف‌های مختلف جهان سریال را گسترش داده و در همین راستا، سریال The Walking Dead: Daryl Dixon را پخش کرد و بزودی هم تمرکز خود را روی The Walking Dead: The Ones Who Live قرار می‌دهد؛ سریالی که اتفاقاتش حول محور ریک گرایمز و میشون می‌چرخد.

داستان سریال The Walking Dead: The Ones Who Live مدتی پس از اتمام سریال اصلی روایت می‌شود. از یک سو، ریک گرایمز در جامعه CRM گرفتار شده و راهی برای فرار ندارد. در سوی دیگر، میشون ماجراجویی تازه‌ای را آغاز کرده تا هر طور شده همسر خودش را در جهانی آخرالزمانی پیدا کند. در ضمن، ریک و میشون تنها چهره‌های آشنایی نیستند که در داستان این اثر حضور دارند.

تیزر سریال The Walking Dead: The Ones Who Live اخیراً در وب سایت یوتیوب منتشر شده و مقداری از یک دقیقه طولانی‌تر است. این ویدیو در ابتدا سعی دارد روند آشنایی ریک گرایمز و میشون را به تصویر کشیده و سپس دو شخصیت اصلی داستان را در زمان حال و تلاششان برای رسیدن بهم را نشان دهد. این تیزر همچنین تاکید دارد چیزی که باعث می‌شود ریک و میشون تمامی سختی‌ها را برای رسیدن به هم تحمل کنند، عشق واقعی است.

در حالی که حدوداً یک هفته با آغاز پخش سریال The Walking Dead: The Ones Who Live فاصله داریم، نقدها روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفته است. با توجه به آن‌ها، The Ones Who Live را می‌توان بهترین اسپین آف واکینگ دد (The Walking Dead) تا به امروز لقب داد. همچنین این سریال برای افرادی که هیچ آشنایی با فرنچایز ندارند مناسب نیست.

پخش اسپین آف جدید واکینگ دد از تاریخ ۶ اسفند (مصادف با ۲۵ فوریه) آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments