تماشا کنید: تیزر جدید The Marvels حضور یک ابرقهرمان غیرمنتظره را لو می‌دهد!

شخصیت‌های داستان به کمک نیاز دارند!

استودیوی مارول اخیراً تیزر جدید The Marvels را در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کرده که به حضور یک ابرقهرمان غیرمنتظره اشاره دارد.

کمتر از یک ماه به اکران قسمت دوم Captain Marvel مانده است. این فیلم با نام The Marvels شناخته شده و در آن شاهد همکاری کارول دنورز، مونیکا رمبئو و کاملا خان برای توقف یک شرور به نام دار بِن خواهیم بود. او از نژاد کری بوده و در پی اتفاقاتی که در انتهای Captain Marvel رخ داد، بدنبال انتقام از کارول است. به همین دلیل، می‌خواهد تمام افراد مهم زندگی‌اش و همچنین مکان‌هایی که برایش حائز اهمیت هستند را نابود کند.

تیزر جدید The Marvels چندی پیش در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) منتشر شد. این ویدیو تنها ۳۰ ثانیه داشته و در ابتدا صحنه‌ای از Avengers: Endgame را نشان داده و پس از آن صحنه‌های مختلفی را از خود فیلم شاهد هستیم. در حالی که بنظر می‌رسد تیزر هیچ نکته حائز اهمیتی را در خود جای نداده، صدای کارول دنورز را می‌شنویم که می‌گوید با یک دوست تماس گرفته است. در ادامه، پل رنگین کمانی بیفروست (Bifrost) را می‌بینیم.

در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، بیفروست توسط اهالی آزگارد برای جابجایی میان مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از همین رو، می‌توان انتظار داشت کاپیتان مارول با یکی از ابرقهرمانان آزگاردی، یعنی ثور یا والکری تماس گرفته باشد. در این میان، والکری با نقش آفرینی تسا تامپسون (Tessa Thompson) گزینه محتملتری بنظر می‌رسد؛ زیرا در فیلم Little Woods با نیا داکوستا (Nia DaCosta)، کارگردان The Marvels همکاری کرده بود.

وب سایت Box Office Pro چندی پیش عملکرد The Marvels در باکس آفیس را پیش بینی کرد. قسمت اول موفق شد ۴۲۶ میلیون دلار در آمریکای شمالی بفروشد اما این رقم برای قسمت دوم بین ۱۲۱ الی ۱۸۹ میلیون دلار خواهد بود. یکی از مهمترین دلایل در کاهش فروش، فضای منفی‌ای است که پس از Avengers: Endgame پیرامون Marvel Cinematic Universe بوجود آمده و با آثاری مانند Ant-Man and the Wasp: Quantumania شدت یافته است.

فیلم سینمایی The Marvels در تاریخ ۱۹ آبان (مصادف با ۱۲ نوامبر) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

3.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا