بازی جدید مارول در رویداد PAX East 2020 معرفی خواهد شد

پنل رازآلود مارول

بازی جدید مارول

در چند سال اخیر باز‌ی‌های مبتنی بر کمیک پیشرفت قابل‌توجهی داشته‌اند و به همین دلیل احتمال معرفی بازی جدید مارول می‌تواند خبر خوشحال‌کننده‌ای باشد.

مارول با بازی‌های Marvel’s Spider-Man و Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order تعدادی از بهترین بازی‌هایی مبتنی بر کمیک را با همکاری استودیو‌های بزرگ ساخته و امید دارد با Marvel’s Avengers که توسط کریستال داینامیکس در دست ساخت است، این موفقیت‌ها را ادامه دهد. حال به تازگی اخباری از معرفی یک بازی دیگر از این شرکت در رویداد PAX East 2020 به میان آمده است. مارول در یک توییت خبر از برگزاری یک پنل رازآلود در این رویداد داده که میزبان بازی جدید این شرکت خواهد بود.

جزئیات زیادی از آنچه مارول در برنامه دارد، مشخص نیست و فعلا فقط تاریخ برگزاری آن اعلام شده که ۱۱ اسفند، ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر به وقت محلی است. نکته‌ی جالب در این میان، تگ شدن استودیوی Netmarble در توییت مارول است. این استودیو بیشتر به ساخت بازی‌های موبایل معروف است که عناوینی چون Magic: Mana Strike و The King of Fighters: ALLSTAR را ساخته است. مارول پیش‌تر سابقه‌ی همکاری با نت‌ماربل را داشته و بازی موبایل Marvel Future Fight را در همکاری با آنها عرضه کرده است. بازی جدید مارول می‌تواند دنباله‌ یا اسپین‌آف همین اثر باشد.

تصویری که برای این اعلامیه منتشر شده هم حاوی نکته‌ی جالب‌توجهی است. در این تصویر شاهد لوگوهای مارول و نت‌ماربل هستیم که میان آسمان‌خراش‌های شهر نیویورک در بالا و پایین تصویر قرار گرفته‌اند. این عکس بیشتر از هر چیز ما را به یاد فیلم «دکتر استرنج» و خمیده شدن نیویورک در آن می‌اندازد. دنباله‌ی این فیلم با نام «Doctor Strange in the Multiverse of Madness» در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ به روی پرده می‌رود. شاید مارول می‌خواهد پیش از این تاریخ، یک بازی موبایل مرتبط با وقایع فیلم را معرفی کند!

تاکنون سابقه نداشته که کاراکتر دکتر استرنج در نقش قهرمان اصلی یک بازی ویدیویی قرار بگیرد، حتی با این وجود که او یکی از قدرتمندترین ابرقهرمانان مارول است و بیش از ۶۰ سال از معرفی او می‌گذرد. با توجه به قدرت‌ها و ویژگی‌های کمیک‌های دکتر استرنج، پتانسیل‌های فوق‌العاده‌ای برای ساخت یک بازی براساس مهارت‌های او وجود دارد. با این حال هنوز نمی‌توانیم با قطعیت بگوییم که این اتفاق خواهد افتاد.

آیا دوست دارید در یک بازی ویدیویی کاراکتر دکتر استرنج را کنترل کنید؟ با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا