تماشا کنید: نمایش نقشه‌های جدید بازی Modern Warfare 2

هیجان مبارزه در مناطق متنوع

تماشا کنید: نمایش نقشه‌های جدید بازی Modern Warfare 2 حمید توحیدلو ۰ ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

در جریان رویداد Call of Duty Next، شرکت اکتیویژن بلیزارد با انتشار دو تریلر به معرفی برخی از نقشه های جدید بازی Modern Warfare 2 پرداخت.

همان‌طور که اکتیویژن بلیزارد و استودیوی اینفینیتی وارد وعده داده بودند، دقایقی پیش مراسم رونمایی از بازی‌های جدید کال آو دیوتی برگزار شد که در کنار معرفی Warzone 2.0 و وارزون موبایل، تیم سازنده با انتشار ویدیوهای متعدد، از دو نقشه تازه بازی Call of Duty Modern Warfare 2 و حالت‌های مختلف بخش چندنفره آن پرده برداشت.

نقشه اول، خلیج ساریف (Sariff Bay) نام دارد که در بندر اصلی جمهوری متحده ادال قرار دارد. این نقشه عظیم برای حالت ۳۲ بازیکن در برابر ۳۲ بازیکن (32v32) در نظر گرفته شده و شاهد نبردهای مهیجی در خشکی، دریا و آسمان خواهیم بود. به عنوان یک نقشه جنگی وسیع، وسایل نقلیه زیادی از جمله هواپیما، قایق، زره‌های زمینی و همچنین یک ناو زرهی زمینی و دریایی در این نقشه وجود خواهند داشت.

نقشه دوم به Mercado Las Almas معروف است. محیط این نقشه برگرفته از یک بازار خیابانی کوچک، اما شلوغ بوده که در کشور مکزیک قرار دارد. این نقشه برای حالت ۶ نفر در برابر ۶ نفر (6v6) در نظر گرفته شده و گیمرها را در یک ماموریت مبارزه با کارتل‌های مواد مخدر قرار می‌دهد. به گفته تیم سازنده، مبارزه در این منطقه بسیار چالش‌برانگیز بوده؛ چرا که نقشه مزبور مملو از کوچه‌های باریک و پیچ در پیج بوده و از همه مهم‌تر، بخشی از درگیری‌ها در پشت بام‌ها صورت می‌گیرد.

ناگفته نماند که بدون شک نقشه‌های جدید بازی مدرن وارفر ۲ صرفا به این موارد محدود نشده و انتظار می‌رود که در روزهای آینده جزئیات بیشتری از سایر نقشه‌های این عنوان از سوی تیم سازنده به اشتراک گذاشته شود. در همین حین، بهتر است اشاره کنم که بر اساس گزارش‌های غیر رسمی، در کنار برخی از نقشه‌های محبوب، احتمالا تمامی نقشه‌های بازی کلاسیک Modern Warfare 2 در این ریبوت وجود دارند.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 قرار است در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (ششم آبان ماه) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود. در صورتی که یکی از نسخه‌های بازی را به طور دیجیتالی پیش خرید کنید، یک هفته زودتر از زمان مزبور، در روز ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر)، می‌توانید به بخش کمپین و داستانی بازی دسترسی داشته باشید.

به علاوه، بهتر است بدانید که نسخه دسترسی زودهنگام بتا در روزهای ۱۶ و ۱۷ سپتامبر (۲۵ و ۲۶ شهریور) در دسترس افرادی که یکی از نسخه‌های پلی استیشن بازی را پیش خرید کرده‌اند، قرار می‌گیرد. از روز ۱۸ الی ۲۰ سپتامبر (۲۷ الی ۲۹ شهریور) نیز تمامی کاربران پلی استیشن می‌توانند به رایگان به تجربه بتای بازی بپردازند.

پس از آن، نوبت به کاربران تمام پلتفرم‌ها رسیده و افرادی که این عنوان را پیش خرید کرده‌اند، می‌توانند نسخه بتا را در روزهای ۲۲ و ۲۳ سپتامبر (۳۱ شهریور و ۱ مهر ماه) به همراه قابلیت کراس پلی تجربه کنند. در آخر، نسخه بتای بازی در روز ۲۴ تا ۲۶ سپتامبر (۲ تا ۴ مهر) به طور رایگان تقدیم تمامی بازیکنان خواهد شد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با نقشه های جدید بازی Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ شما چه انتظارهایی از دیگر نقشه‌های بازی دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا