تماشا کنید: محتوای انحصاری Modern Warfare 2 برای پلی استیشن

جنگجویی به سبک سامورایی

تماشا کنید: محتوای انحصاری Modern Warfare 2 برای پلی استیشن حمید توحیدلو ۰ ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ تریلر بازی

در جریان رویداد Call of Duty Next، شرکت اکتیویژن از محتوای انحصاری بازی Modern Warfare 2 برای کنسول‌های پلی استیشن پرده برداشت.

به لطف همکاری شرکت سونی و اکتیویژن، چند سالی است که نسخه پلی استیشن بازی‌های کال آو دیوتی شامل یک سری محتوای انحصاری می‌شوند. در همین راستا، گویا بازی مدرن وارفر ۲ نیز از این قاعده پیروی کرده و بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت ناشر، کاربران کنسول‌های پلی استیشن در صورت پیش خرید بازی، فارغ از تمامی مزایا و هدایا، یک اپراتور ویژه به نام Oni دریافت می‌کنند.

این اپراتور یک جنگجو به سبک سامورایی و با سطح بالا است که به کمک شمشیر او می‌توانید دشمنان خود را در بازی Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 از بین ببرید. گفتنی است که این اپراتور از همان روز نخست انتشار بازی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. دقت داشته باشید که که شخصیت Oni بعدها به طور جداگانه به فروش نمی‌رسد و برای دریافت آن، باید یکی از نسخه‌های پلی استیشن بازی را پیش خرید کنید.

لازم به ذکر است که بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۸ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (ششم آبان ماه) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. در صورتی که هر کدام یک از نسخه‌های بازی را به طور دیجیتالی پیش خرید کنید، یک هفته زودتر از زمان مزبور، در روز ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر)، می‌توانید به تجربه بخش کمپین و داستانی بازی بپردازید.

به علاوه، خبر خوب برای کاربران پلی استیشن این است که از فردا، ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) نسخه بتای بازی به مدت یازده روز برای پیش خریداران در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین، از روز ۱۸ الی ۲۰ سپتامبر (۲۷ الی ۲۹ شهریور ماه)، تمامی کاربران پلی استیشن می‌توانند از تجربه تجربه بتای بازی لذت ببرند. البته، اگر در طول این مدت موفق به تجربه بتای بازی نشده‌اید، نگران نباشد، چرا که از روز ۲۴ تا ۲۶ سپتامبر (‌۲ الی ۴ مهر) این نسخه بار دیگر برای تمام کاربران در دسترس قرار می‌گیرد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با محتوای انحصاری بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای کنسول‌های پلی استیشن چیست؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا