تصاویری مربوط به سکانس برادر ثور در فیلم دکتر استرنج 2 که حذف شده بودند!

فرزند سوم ادوین کیست؟

برادر ثور در فیلم دکتر استرنج 2

ظاهرا برادر ثور در فیلم دکتر استرنج 2 حضور داشته و حضور او در نسخه نهایی این اثر حذف شده است.

تصاویر جدید پشت صحنه فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness برادر ناتنی ثور، Balder the Brave را در یک صحنه حذف شده از MCU نشان می‌دهد. Doctor Strange 2 مجموعه‌ای از شخصیت‌های جدید و هیجان‌انگیز را تحت عنوان گروه ایلومیناتی به طرفدارن معرفی کرد. گروهی با حضور کاپیتان کارتر، رید ریچاردز، بلک بولت و کاپیتان مارول که نشان داد مولتی‌ورس واقعا چقدر وسیع است. متاسفانه، همه آن‌ها به لطف حمله واندا ماکسیموف تحت کنترل اسکارلت ویچ کشته شدند و شاهد یکی از خشن‌ترین و غیر‌منتظرترین صحنه‌های دنیای سینمایی مارول بودیم. در ابتدا قرار بود در گروه ایلومیناتی بالدر شجاع را نیز ببینیم و شایعات حاکی از آن بود که مارول می‌خواهد دنیل کریگ (Daniel Craig)، ستاره جیمز باند (James Bond)، این نقش را بازی کند. اکنون نیز تصاویری جدید نشان می‌دهد که MCU قصد داشته تا بالدر را نیز در کنار مابقی اعضای گروه ایلومیناتی به کشتن دهد اما در نهایت این تصمیم تغییر کرده است.

برارد ثور در فیلم دکتر استرنج ۲

در حقیقت سی سی آیس (CC Ice)، بدلکار الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen)، به تازگی تصاویری از پشت صحنه دنباله فیلم Doctor Strange را با Insider به اشتراک گذاشته که بالدر شجاع برادر ثور در فیلم دکتر استرنج 2 اشاره می‌کند. در تصاویر منتشر شده جسد بالدر را در کنار جسد دیگر اعضای گروه ایلومیناتی از جمله کاپیتان مارول که زیر مجسمه‌ای بزرگ مدفون شده است را می‌بینیم و در گوشه تصویر نیز اسکارلت ویچ نسخه زمین ۸۳۸ قرار دارد. دقیقا در وسط شات، جایگاهی برای بالدر شجاع وجود دارد، که به نظر می رسد شمشیری در بدن او فرورفته و او تا سرحد مرگ از بین برده است. بر اساس شایعات منتشر شده، واندا قصد داشته تا بالدر را متقاعد کند که جلوی بقیه اعضای گروه با شمشیر خود دست به خودکشی بزند. 

در کمیک ها، بالدر به عنوان برادر ناتنی ثور از ازگارد شناخته شده و اغلب به عنوان یکی از سریع‌ترین و چابک‌ترین جنگجویان در قلمرو‌های ابدی نشان داده می‌شود. او در ابتدا قرار بود بخشی از گروه ایلومیناتی در Doctor Strange 2 باشد و نقش او را دنیل کریگ بر عهده بگیرد، اما با این حال از فیلم نهایی حذف شد. بالدر یکی از چند عضو بالقوه‌ای بود که در قسمت نهایی Doctor Strange 2 که تقریباً شامل برداشتی از Iron Monger از Iron Man نیز می‌شد، موفق نشد به نسخه نهایی برسد. در نهایت، تیم نهایی که واندا در مقابل آن‌ها قرار گرفت، متشکل از مستر فنتستیک، کاپیتان کارتر، بلک بولت و کاپیتان مارول ماریا رامبو بود.

آیا بالدر را در دنیای سینمایی مارول خواهیم دید؟

ثور و لوکی در این مقطع بیش از یک دهه است که از اعضای اصلی MCU بوده‌اند، اگرچه بالدر هرگز به درخشش دو برادر آزگاردی خود نرسیده است و حتی با وجود اینکه بالدر از قسمت نهایی Doctor Strange 2 کنار گذاشته شد، این تصاویر پشت صحنه نشان می‌دهند که چقدر به اولین حضور خود در MCU نزدیک شده است. می توان اینگونه در نظر گرفت که یکی از دلایل کشته نشدن بالدر در این اثر و حذف او از صحنه نهایی به این علت باشد که استودیو مارول قصد دارد تا این شخصیت را زنده نگه داشته و در دیگر آثار از او استفاده کند. مخصوصا با توجه به آنچه که در فیلم ثور ۴ دیدیدم، اکنون شخصیت هرکول وارد دنیای سینمایی ماول شده و قصد داد تا در راستای گرفتن انتقام پر خود زئوس به مبارزه با ثور بپردازد. پس می توان نتیجه گرفت که این شخصیت در فیلم ثور ۵ به همراه دو برادر خود با هرکول به مبارزه بپردازد. 

3.4 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا