1%
  • 0/10

شایعه جدید بازی Assassin’s Creed 2022 و برنامه بعدی یوبیسافت برای آینده این سری

فرقه قاتلین بعد از عصر وایکینگ‌ها به کجا می‌رود؟

شایعه جدید بازی Assassin’s Creed 2022 و برنامه بعدی یوبیسافت برای آینده این سری ۲ ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
بازی Assassin's Creed 2022

شایعه جدید درباره بازی Assassin’s Creed 2022 به تازگی منتشر شده و اطلاعات احتمالی بسیاری را لو می‌دهد؛ اما آیا می‌توان به آن اعتماد کرد؟

در سال 2020 اتفاق بسیار بزرگی در دنیای بازی‌های ویدیویی افتاد؛ معرفی کنسول‌های جدید پلی استیشن و ایکس باکس و وارد شدن به دنیای نسل نهم، شاید بهترین رویداد برای طرفداران این عرصه حساب شود. با این حال، هنگام معرفی کنسول جدید، قاعدتا بازی‌های جدیدی نیز با آن همراه خواهند بود؛ درحالی که وجود شرایط قرنطینه و بیماری کرونا شرایط را کمی نامساعد کرده و بسیاری از عناوین معروف مانند Halo: Infinite با تاخیر همراه شدند.

از سوی دیگر بازی‌های جدید با گرافیک نسل نهمی نیز برای این دو کنسول جدید عرضه شدند که یکی از اولین و شاید مهم‌ترین آن‌ها، Assassin’s Creed Valhalla بود. دنباله‌ای جذاب بر سری محبوب Assassin’s Creed که اولین تریلر آن در رویداد ایکس باکس در سال میلادی گذشته پخش شده بود. با این حال فرقه قاتلین در این عنوان، اینبار جریان دیگری را برای بازگو کردن دارند؛ داستانی که سال‌ها پیش از تشکیل گروه Assassins بوده و گذشته دور و آینده را با یکدیگر پیوند می‌دهد!

به هرحال طرفدران نظرات مختلفی را درباره این بازی در فضای مجازی منتشر کرده‌اند، اما در میان آن‌ها شایعه‌های جدیدی درباره داستان و جریان بازی Assassin’s Creed 2022 وجود دارد. این درحالی است که Valhalla نیز مدت‌ها پیش از عرضه شایعه‌های بسیاری داشت و اطلاعات فراوانی از آن لو رفته بود.

بازی Assassin's Creed 2022

شایعه‌ای تازه درباره بازی Assassin’s Creed 2022

درست به مانند سایر شایعه‌های پیشین درباره بازی‌های سری Assassin’s Creed این مورد نیز بدون هیچ مدرکی بر درست بودن اطلاعات آن، منتشر شده است. با این حساب پیش از ادامه خواندن مطلب، توجه کنید که هر اطلاعات بدون مدرکی را تنها در حد یک حدس در نظر بگیرید؛ گرچه در گذشته عناوین مختلف این سری بسیار زودتر از عرضه لو رفته و بسیاری از شایعه‌‌های مربوط به آن‌ها کاملا درست بوده‌اند. مانند شایعه Asasssin’s Creed Ragnarok که بعدها با نام Valhalla عرضه شد.

به هر حال افرادی که این شایعه جدید را منتشر کرده‌اند، اظهار دارند که از برنامه‌های آینده یوبیسافت برای آینده این سری خبر داشته و قرار است تا بازی Assassin’s Creed 2022 سبکی مشابه با عناوین قدیمی این سری و Tomb Rider را داشته باشد. آن‌ها همچنین اطلاعات بیشتری را درباره تاریخ انتشار و برخی جزئیات دیگر درباره این عنوان اعلام کرده‌اند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بازی Assassin's Creed 2022

تاریخ انتشار بازی Assassin’s Creed 2022

طبق این شایعه طرفدران در سال 2021 به جز عرضه برخی بسته‌های الحاقی برای عنوان حاضر Valhalla نباید انتظار عرضه یک بازی جدید در این سری را داشته باشند. بلکه ادامه دهنده داستان عجیب این مجموعه، در سال 2022 عرضه خواهد شد.

به هر حال شاید این گفته تنها یک شایعه باشد، اما مشخص است که با وجود پاندمی ویروس کرونا و تاخیر در انجام کارهای طراحی و ساخت یک پروژه جدید، بدون شک یوبیسافت را وادار خواهد کرد تا حداقل عرضه عنوان بعدی این سری را به زمان بعد از سال 2021 موکول کند و تمرکز خود را روی گسترش تجربه کاربران در عنوان Valhalla کند. همچنین لازم به ذکر است که عرضه عنوان Valhalla دو سال بعد از Odyssey انجام شد و بعید نیست که همین روال در سال جاری نیز ادامه داشته باشد.

به علاوه، بنا بر این شایعه ظاهرا قرار است تا Ubisoft Sofia وظیفه ساخت بازی Assassin’s Creed 2022 را داشته باشد. با این حساب ممکن است روند ساخت و همچنین برخی المان‌های این عنوان جدید متفاوت بوده و شبیه به عناوین قدیمی سری ساخته شود. همچنین لازم به ذکر است که یوبیسافت سوفیا در گذشته تنها وظیفه ساخت بازی Assassin’s Creed 3: Liberation در سال 2012 را برعهده داشته که برای کنسول همراه پلی استیشن ویتا عرضه شده بود.

نام عنوان بعدی چیست؟

طبق این شایعه گفته شده که عنوان بازی Assassin’s Creed 2022 درواقع Knighthood خواهد بود. در اینکه احتمال تغییر این نام وجود داشته باشد شکی نیست، اما حداقل می‌توان آن را موردی شبیه به Ragnarok برای عنوان Valhalla در نظر گرفت.

اینبار کدام کشور؟

به گفته کاربران، جریان بازی Assassin’s Creed 2022 در 7 کشور مختلف اتفاق خواهد افتاد که در سه بخش مدیترانه، اروپا و خاورمیانه خواهند بود. داستان در شهرهای مختلفی از جمله ونیز، قسطنطیه، دمشق، نرماندی، شهری در ایتالیا به نام راگوسا و در نهایت، در یک جزیره نزیک به یونان روایت خواهد شد.

با این وجود گفته شده که ظاهرا قرار نیست تا این شهرها وسعتی بزرگ‌تر از آنچه که در عنوان Valhalla می‌بینبیم باشند و درواقع بیشتر روی جزئیات آن‌ها کار شده است.

در آخر نیز لازم به ذکر است که دو شخصیت التایر ابن لااحد (Altaïr Ibn-LaʼAhad) و ماریا ثورپ (Maria Thorpe) نیز در این بازی حضور خواهند داشت که ارتباط آن‌ها با شخصیت اصلی داستان هنوز مشخص نشده است. همچنین درباره کاراکتر اصلی بازی Assassin’s Creed 2022 گفته شده که ظاهرا کاربران در نقش یک شوالیه تحت فرمان شاه ریچارد خواهند بود که در سال‌های 1189 تا 1192 جریانی کاملا متفاوت با آنچه که در Valhalla دیده بودیم را تجربه خواهند کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments