1%
  • 10/10

ناتی داگ روی ساخت یک بازی کاملا جدید کار می‌کند

کالین لوریمر لو داد

ناتی داگ روی ساخت یک بازی کاملا جدید کار می‌کند ۱ ۲۶ دی ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید ناتی داگ

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیو ناتی داگ در حال حاضر روی ساخت یک بازی کاملا جدید فعالیت می‌کند.

جدا از نسخه‌های ریمیک و ریمستر عناوین لست آف آس، بیش از سه سال از انتشار آخرین بازی بزرگ ناتی داگ می‌گذرد. در همین حین، چند وقت پیش بود که این سازنده در پیامی رسما از لغو بازی چندنفره The Last of Us برای تمرکز روی تولید عناوین تک‌نفره و داستان محور خبر داد و در عوض، هیچ اشاره‌ای به پروژه‌های بعدی خود نکرد.

تا به امروز حدس و گمان‌های متعدد و مختلفی در خصوص بازی بعدی این استودیو مطرح شده که هیچ کدام یک از آن‌ها توسط منابع رسمی تایید نشده است. در تازه‌ترین این گزارش‌ها، به نظر می‌رسد که ناتی داگ در سکوت خبری مشغول ساخت یک آی پی جدید است.

ماجرا از این قرار است که کالین لوریمر، یکی از طراح‌های ناتی داگ، به تازگی در پروفایل لینکدین خود اشاره کرده که در حال حاضر روی ساخت یک بازی کاملا جدید در این استودیو فعالیت می‌کند. با این وجود، او اطلاعات بیشتری از این پروژه ارائه نکرده و نام بازی و تاریخ رونمایی از آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

این اولین باری نیست که گزارش‌ها از ساخت یک آی پی جدید توسط Naughty Dog حکایت دارد. طبق تصاویر مرموز در نسخه ریمیک بازی لست آف آس، گویا با یک بازی کاملا متفاوت در سبک نقش آفرینی فانتزی روبه‌رو هستیم. در همین حین، گزارش‌هایی مبنی بر ساخت بازی The Last of Us Part 3 نیز به گوش رسیده است.

بهتر است بدانید که استودیوی Naughty Dog در ماه‌های گذشته اعلام کرد که روند ساخت یک بازی تک‌ نفره جاه‌طلبانه و کاملا جدید را آغاز کرده است. همچنین، نیل دراکمن، مدیر ارشد ناتی داگ، پیش‌تر گفته بود که پروسه توسعه بازی تک نفره که شخصا وظیفه مدیریت و کارگردانی آن را برعهده دارد، وارد فاز تولید شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments